Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkit nagų kramtukėms ir krapštukėms:)

geriausias budas pastoti,tada nagai kaip ant mieliu auga,nespesit kramtyti biggrin.gif
Atsakyti
Kramciau nuo pat vaikystes nagus,o pas mane jie ir taip silpni del skydliaukes yra tai dar labiau dasideda...nekramtyt padeda tik priauginti nagai,o kaip juos nuima tai ohoho kiek savas nagas paauges buna bigsmile.gif dabar jau savus kazkaip auginu neprisiaugineju daugiau kazkaip:)) ir iprotis kazkaip pamazel dingo ax.gif
Atsakyti
Merginos, o jūs tikros, kad čia "tik įprotis" ar "neturėjimas ką veikti"? Mano asmenine patirtimi - tai nervukai smile.gif tiesiog, vieni judina kojas kai nervuojasi, kiti vėl kažkaip reaguoja į stresą, o as griebiuosi nagų. Ir čia tikrai nei lakavimas, nei vyro komentarai, niekas nepadės.. Būna, kai atsiauginus gražius nagus, pasidariau super manikiūrą ir ką, tik koks stresas darbe, rankos pačios pradeda darbą...
Atsakyti
beda cia ir tiek, turiu ir as ja. padejo priauginti nagai, super atrode, bet dabar esu nugrauzus iki tokio lygio, kad negaliu eit pas manikiuriste- bo geda tolkias rankas istiest. blush2.gif doh.gif
Kaip atrast valios ir supykt ant saves, a?
Atsakyti
Girdejau yra lakai, kai kramtai jie labai neskanus buna biggrin.gif galima bandyt... smile.gif pati nekramtau smile.gif
Atsakyti
Gelbėkit! Kokių žinote priemonių nuo nagų kramtymo? DAUMEXOL išbandytas, visiškai nebepadeda. Girdėjau apie kartų laką BUK, gal kas nors pasakys kur jo galima rasti? Ko dar yra ir kur parduodama???
Atsakyti
aš naudoju kartų Buk laką, pirkau jį IKI parduotuvėj.. bet sugebu ir su juo graužt nagus verysad.gif
Atsakyti