Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvalaikis su vaiku

Mano pirmagimiui buvo sunku su usiemimu, tad mus isgelbejo gimes broliukas. pirmus metus dar sunkiau buvo, o jau paskui susesdavo kartu ir zaist, galedavo valandu valandas kartu zaist ir rasdavo ka ir su kuo, o ko tik neprisimastydavo doh.gif man neteko nei slepyniu, nei su masinytem kartu zaist, nes po ju zaidimu laiko uztekdavo tik bardaku tvarkymam visa diena.ir kai sese atsirado ir tas pats buvo, tik va dabar kai jau didesne tai jau nebelabai idomu jai stumdyt su broliais masinytes, bet ji randa kuo usiimt, bandziau pasakas sekt tai visi trys tik juoktis pradejo, bandziau kartu piest, tai pasake mama ar tu neturi ka veikt doh.gif net tik gimusiai dukrytei dar kai kudikis budavo tiek vyras tiek as bandem lopsines dainuot, tai ji tik ziuredavo akis isputus ir kol nenustodavom dainuot tol neuzmigdavo lotuliukas.gif nors vyras buves dainininkas blush2.gif tad tikrai ne del balso tongue.gif ir dabar maniskei idomiau su manim valgyt ruost, rubus dziaut, kambarius siurbt, paskui pati pasikviecia mane pas save i kambari arbateles atsigert, plastm,asinem bandelem pavaisina biggrin.gif tada uzdedu muzikos, ji dainuoja labai megsta dainuot megdzioja per televizoriu matomus daininikus, piesia, einam po parduotuves pasivaiksciot.nors jai dar tik 2,4m bet kazkaip zaisliukai jau senai nebetraukia net deliones , jai geriau peizot sienas namuose, patvarkyt spintas ilindus, mano batus isimatuot, o tie zaislai tai buve nebuve 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamtytes, maniskei 2 metukai, ji nezaidzia su zaislais isviso, tik tvarkas daro spintelese, stalciuose, batus matuojasi. Visur padaro tvarka. Bandziau su ja uzsijimti paziureti paveiksliukus, bet ji net nenusedi vietoje, nebezinau ka ir daryt. O juudrumas didelis ir nieko neklauso manes.Pagelbekti mamytes, ka tokiu atveju daryt>? 4u.gif
Atsakyti
2 metu vaikuciui labai svarbu buti seimos nariu, beebejo reikalingi zaidimai su zaisliukais, bet neka svarbesni yra buities uzsiemimai, pvz, padeti mamai plauti indus, serviruoti stala( padeti serveteles galima), maisyti salotas, siurbti, sluoti itp. Butina pagirti po atlikto darbelio.Tokie uzsiemimai padeda vaikuciui vystytis net daugiau nei paprasti zaidimai ir jaustis dalimi kazko labai svarbaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergicka393 @ 2010 10 13, 09:32)
Sveikos mamtytes, maniskei 2 metukai, ji nezaidzia su zaislais isviso, tik tvarkas daro spintelese, stalciuose, batus matuojasi. Visur padaro tvarka. Bandziau su ja uzsijimti paziureti paveiksliukus, bet ji net nenusedi vietoje, nebezinau ka ir daryt. O juudrumas didelis ir nieko neklauso manes.Pagelbekti mamytes, ka tokiu atveju daryt>? 4u.gif

Po trupučiuką pratinti. Bet kad tai taptų įpročiu - pvz. po pusryčių kasdien ar kada jums patogu. Maniškei labiau patiko mamos žurnalai (pvz. "Tavo vaikas" - topas!) nei vaikiškos knygutės, tik po to prie jų po truputį perėjom. Ir labai gerai knygutės "su funkcijom" - ką nors pačiupinėti, patrinti, pasukioti.
O tvarka labai geras dalykas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(CiaRuta @ 2010 04 29, 05:54)
Na nepykit, bet labai prajuokino  lotuliukas.gif


Geras thumbup.gif
QUOTE(mergicka393 @ 2010 10 12, 22:32)
Sveikos mamtytes, maniskei 2 metukai, ji nezaidzia su zaislais isviso, tik tvarkas daro spintelese, stalciuose, batus matuojasi. Visur padaro tvarka. Bandziau su ja uzsijimti paziureti paveiksliukus, bet ji net nenusedi vietoje, nebezinau ka ir daryt. O juudrumas didelis ir nieko neklauso manes.Pagelbekti mamytes, ka tokiu atveju daryt>? 4u.gif

Pas mus irgi panasi istorija 4u.gif visi mano aukstakulniai jau issimatuoti ir kosmeticka perkraustoma ko kelis kartus per diena flirt.gif nail.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amberr* @ 2010 11 09, 01:54)
Geras  thumbup.gif

Pas mus irgi panasi istorija  4u.gif visi mano aukstakulniai jau issimatuoti ir kosmeticka  perkraustoma ko kelis kartus per diena  flirt.gif  nail.gif  hihihi.gif


tikrai baisu darosi. 4u.gif
Atsakyti
Ka labiausiai megstam kartu veikti, tai skaityti knygeles ir sokti wub.gif
Dar versti kambarius, kraustyti stalcius, piesti, bet kol kas idomiau ant sienu ar grindu doh.gif Bet planuojam pirkti dideliu lapu, nes su mazais beda biggrin.gif ir leliukisku flomasteriu ar kreideliu,kad karts nuo karto butu galima ir paragauti smile.gif. Ka dar veikiam g.gif Susitinkam su draugais, ziurim TV blush2.gif , einam i lauka. Kol kas dar vienas nezaidzia, puzliu nestato, nes dar 2m. nera, bet tikiuosi vis daugiau veiklos namie atrasim, nes visa ziemuze pries akis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mergicka393 @ 2010 11 09, 18:08)
tikrai baisu darosi. 4u.gif


Va, tie aukstakulniai ir mano nepaliekami ramybeje lotuliukas.gif Tik susidedu i spinta ir vel girdziu parkauksi su vienu batu biggrin.gif Kosmetika krausto, kol sedi ant puodo, tai daug ko netekau doh.gif aisku pati kalta blush2.gif
O pagrindinis musu uzsiemimas dabar- mokomes kalbeti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rennate: 11 lapkričio 2010 - 00:47
QUOTE(*Amberr* @ 2010 11 09, 00:54)
Geras  thumbup.gif

Pas mus irgi panasi istorija  4u.gif visi mano aukstakulniai jau issimatuoti ir kosmeticka  perkraustoma ko kelis kartus per diena  flirt.gif  nail.gif  hihihi.gif



pas mus lygiai tas pats lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
1. Žaidzia su tais kur dėlioti formeles į atitinkamas skylutes. bet jau senai turi, tai lengvai sudeda.
2. Dabar susidomejus medinemis delionemis.
3. Dar pašokam, muzikėle pasileidę.
4. Bandau mokinti ,,mankstos", kurią darželyje užmačiau: kaip vaikšto meškutė? o kaip kiškutis? o kaip varlytė? galima gi visokių gyvūnėlių prigalvoti. Bet ant meškutės užstrigom, nesiseka kol kas svorio nuo kojos ant kojos perkelti.
5. Visokia buitinė ,,pagalba": lovos paklojimas, atnešk, prašau, nunešk prašau, šluojam, gėlę palaistom, dulkes valom kiekviena su savo skuduriuku. Matau, kad jai smagu.
6. Bokštus visokius su kaladėlėmis statom, griauti patinka.
7. Puoštis patinka. Mano naktinukai jai kaip puošni suknia, skarelės visokios ir pan.
8. Spintos stalčiuje duodu pasikuisti.
9. Slėpynių žaidžiam. Pupa nemoka slėptis, bet mėgsta mane rasti. Aš pasislėpiu ir sakau ku-ku kol mane randa, tada abi paklykiam iš džiaugsmo ir vėl slėpiuosi smile.gif
10. Į lauką.
11. Dar turim tokį penalą, į kurį susidėjom vieno PC neseniai dalintas monetas su krepsininko atvaizdais, šiaip visokių smulkmenų, tai ji mėgsta viską po vieną išimt ir išmėtyt. Gaila, kol kas nesiseka išmokti sudėti atgal doh.gif Dęl šitos priežasties kol kas paslėpiau sagų dėžutę, kur buvo atrinktos didesnes spalvotos sagos. Mielai su jom žaistų, dėliotų ir rūšiotų, bet pamatytumėt kambarį po to schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babajoska: 17 spalio 2011 - 19:08
Kadangi auginu 2,5metų berniuką, tai mums pirmoj vietoj yra žaidimai su mašinėlėmis lotuliukas.gif . Taip pat mėgstam LEGO (statom bokštus, pilis, kuriam savo mašinas, traukinukus biggrin.gif ). Kiekvieną dieną kažką piešiam.... trumpai tuo užsiima, bet piešimo priemonės būna pajudintos smile.gif Karpyt dar nekarpom, bet iškarpytas detales suklijuojam ant lapo - įdomi kūryba gaunasi thumbup.gif

Kai norisi ramiau pabūt, tai labai mėgstam žaisti stalo žaidimus: puzzle (ir medinės dėlionės, ir dėlionės iš 2-4 dalių), mozaika, naujas atradimas - LOTTO žaidimai. Ir žinoma, kad skaitom KNYGUTES thumbup.gif

Iš namų ruošos darbų, tai patinka padėt sudėt skalbinius į skalbimo mašiną, o kai išsiskalbia, tai neša po kelis rūbus, kad padžiaučiau lotuliukas.gif
Ir dar vienas laaaabai smagus užsiėmimas yra vaikiškų kojinių rūšiavimas - porų suradimas thumbup.gif

Ir į lauką stengiamės išeit kiekvieną dieną.
Atsakyti
o skaiciukus ir laikroduka pazinti mokote?
Atsakyti
[quote=Cerni,2011 10 28, 12:34]
Ir dar vienas laaaabai smagus užsiėmimas yra vaikiškų kojinių rūšiavimas - porų suradimas thumbup.gif

O sita mintis man labai patiko, pabandysiu savo pupai pasiulyti mirksiukas.gif , aciu smile.gif
Atsakyti