Įkraunama...
Įkraunama...

atopinis dermatitas

Turbut ta pati biggrin.gif Na mazius dar neisaugo alergijos ir ji matyt, aisku laimei ne taip ziauriai, bet alergizuoja labai labai daug produktu, nuo to kencia maisto racionas, jis labai siauras sad.gif
Atsakyti
pas mus su maistu tai irgi tragedija, kas jam galima tai jis net ziuret i tai nenori ryziu koses nemegsta o avizu tai ji jau net vemt vercia smile.gif , bet jau dabar stengiuosi prie visko pratint bet kartai reakcija i nauja buna, bet smagu kad jau netokia baisi. ir i darza paprasta negalim eit o tie alergiskiem tai sake nieko gero o ir pats jau mamyciukas baisus kad uzsimint apie palikima kurnors negali but nei kalbos
Atsakyti
Labai noreciau, kad gydytoja pakonsultuotu konkreciu atveju. Problemos ne su mano vaikuciu, o su drauges. Ji negali prieiti prie Interneto, taigi paprase manes. Taigi viska is pradziu.
Kai ju mergaitei buvo 4 men., ja labai isbere, ypac rankytes ir nugaryte. Nustojo duoti ryzius, maude lakisiaus vonelese, ir viskas praejo. Paskui 1 metuku pradejo atsirasti plemu po keliais. Tai atsirasdavo, tai vel pradingdavo. 1,1 metu tu plemu pradejo daugeti. Jie buvo tokie apvalus, pleiskanojantys. Dabar mergaitei 1,8 metu, ir tu plemu pilnas kunelis. Vilniuje gydytojas-alergologas pasake, kad vaikas alergiskas kvieciams, zuviai, sokoladui...(baltymams). Paskyre 10 dienu gerti "Gefilus". Mergaite nebevalgo visu uzdraustu produktu ir apskritai visu pienisku produktu (geria sojos piena), bet plemai-demes nemazeja. Vakarais pries miega labai niezti, tepa "Esex" tepalu. Taciau tai visai negelbsti.
Anksciau buvusi rami mergyte dabar neberanda sau vietos, jai niezti, ji zirzia, verkia, blogai miega naktimis. Pavargo ir tevai, ir vaikas.
Praso gydytojos ir visu mamu pagalbos. Gal kokiu nors homeopatiniu ar silpnu hormoniniu tepaliuku patarsite. Apskritai butu idomu suzinoti jusu nuomone.
Aciu
Atsakyti
Na nezinau ar cia kas gali geriau patart nei alergologai. Tik man labai idomu kas tas "Gefilus". Zinau kad bakterijos, tik kokiame pavidale.

Is homeopatiniu preparatu galeciau patart Detox-kit, tai triju tipu laseliai lasinami i mineralini vandeni ir duodami gert, instrukcija nurodyta informaciniame lapelyje. Pradzioje liga paumeja, tai reiskia kad vaistai veikia, gali pasikeist slapimas, ismatos, ir pan, nes detoksikuojamas organizmas nuo viso brudo. PO siu vaistu vartojimo mano sunaus berimai zenkliai sumazejo. Del siu vaistu prasysciau pakomentuot ir gerbiama Goda tongue.gif Kiek zinau ji savo sunui irgi siuos lasiukus duodavo.

Kas liecia alergizuojanciu produktu nustatyma tai jis nera tikslus. O alergizuot gali ir patrys nekalciausi produktai, kaip bulves, obuoliai, kriauses, avizos (musu atveju), kukuruzu kruopos ir t.t.
Atsakyti
GEFILUS - MUMS NEBLOGAI
ELIGUTE, sutinku su tavim, nes mus beria nuo visko mad.gif. Ar tuos lašus būtina su gyd. rekomendacija?
BZZZ, įdomu pas kokią gyd. ji buvo. tegu pabando kremą LINOLA FETT N ir skystą vonios aliejų LINOLA FETT OLBAD (ABIEJŲ KAINOS APIE 20 LT). Soja irgi gali alergizuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ema: 16 kovo 2004 - 16:05
Detox-kit nereikia jokio recepto. JIs yra turbut visose vaistinese. Kaina 52 Lt. Dazniausiai tai dezute su trim skirtingais buteliukais (jie gali but ir be dezutes, cia jau kaip vaistine gauna).
Atsakyti
turim ir mes sia beda,gavom atsakyma siandien,tik mane neramina,kad alerginiai tyrimai rodo,jog alergiskas tik kiausinio baltymui,o jautrus dar keturiems alergenams,musu alergologe irgi nusistebejo,turbut netikslus tyrimas,mano vaikiukui 9 men, maitinu pati,labai jau riboju savo maista,na kiausiniu siaip nevalgau,bet gal kepiniuose ir buna,o alergija prasidejo,kai gavom ligoninej antibijotiku doze nuo ausu uzdegimo,po to isnyko zarnyne gerosios bakterijos,vartojom geffilus bakterijas,dabar vel jas naudojam,nes tustinasi per daznai ir nesuvirskintu maistu,o siandien pasirode su ismatom gleives,kazin ar gali but nuo geffilus,ar kas negerai?
Atsakyti
sveikutes mamytes,

senai buvau forume tai net nezinau nuo ko pradet mums tie detox kid atrodo taip vadinasi na nelabai padejo dabar vedu pas savo destitoja ji yra odos gyd. daug metu dirbanti su oda zodziu ji mums siandien israse hemopatiniu vaistuku kuriu yra tik rotuses senoj vaistinei ziuresim kaip seksis gydytis tepalu neraso ji kadangi problema reikia salint is vidaus kazkas minejo apie lakisiu as irgi jame maudau, bet tik siandien suzinojau kad jis tinka tik kai berimai pulingi ir slapiuoja o musu atveju tinka trispalves naslaites. del bakteriju na bijau duoti nes vidaus gydytoja sake kad mums gali ivykti reakcija ir situacija dar labiau pabloges. buvau uzsiskiedus daryti plauko tyrima bet pasitariau su protingais zmonemis ir nedariau beto ji padarius tuom viskas nesibaigia kaip sako tipo organizma tokiam vaikui atstatyt kainuotu apie 2000 lt. viskas butu gerai bet kur garantijos kad tai pades? labai dedu daug vilciu i dabartine gyd. tai ilgas gydymas bet tikiuosi pades. na mamytes nezinau kuom dar pasidalint jei kas klauskit beje pas mus atopinis dermatitas
Atsakyti
Goda, o ar tavio Mintauta dar beria? Ir kokie tie berimai? Mantvyduko veiduko jau neberia, bet odele tokia raudona, sausoka. Parasyk jei gali to tepaliuko pavadinima. Ir gal zinai ar tas tepaliukas tiktu veidui?
Del lakisiaus tai jis mums nepadejo net kai puliavo zaizdeles.
Dabar as uzsidegus daryt tyrimus 36 maisto alergenam nustatyt, tikiuosi jis parodys daugiau, nes misrus ikvepiamu ir maisto alergenu nustatymas man nepatiko, nes ten tik patys pagrindiniai alergizuojantys produktai nustatomi.
Atsakyti
Norejau paklausti: gal kas esate naudoja tepaliuka "Elidel"? Man ji israse pediatre, bet jo instrukcijoje perskaiciau, kad nerekemenduojams jaunesniems, kaip 2 metu vaikams, o mums dar tik 8 menesiai g.gif
Atsakyti
noriu pasidziaugti mamytes. Mums nustate,kad mano sunelis alergiskas kiausiniui,kvieciams ir viskas.Tai as pradejau neduoti tu produktu ir pati ju nevalgyti,is pradziu buvau nusivylus,nes negerejo,bet po menesio isnyko beveik viskas,tik odele serpetoja per sulenkimus,bet jau savaite nebenaudoju jokiu vaistu ir nieko,jokio pablogejimo. maudomes kiek norim,o anksciau vargas budavo,kasymaisi visa nakti,be miego ir as ir mazylis,o dabar nieko,net pati netikiu,bet po maudyniu tepu kremu.Bunu lauke visa diena,bet tepu ir zandukus bei rankytes kremu ir kuo toliau,tuo mano kudikelis grazesnis,as taip dziaugiuosi,kad nusistatem alergenus. mums ypac pagerejo,kai pabuvom ne namie savaite,nes dar parode jautruma namu pelesiams,dulkems bei berzams,kurie auga prie pat musu lango. Tai bunam kuo daugiau lauke ir dziaugiames geru oru.O naudojom kompensuojama tepaliuka elocon0.1% ir zyrtec 1/3tabletes.
Atsakyti
labas, mamytes, skaitau ka rasote ir siek tiek baisu.. kai laukiaus, tai bijojau kad vaikelis gali but alergiskas. va, mano mazylei antras menesiukas prasidejo, ir jau antra savaitele pradejo rastis spuogeliu ant skruostu, daugiau ir daugiau - dabar zandukai isberti, kakta raudona... kiek skaitau panasu i alergija. gydytoja kol kas rimtai nesureagavo - sako del maisto mano gal. o jau taip stengiuos nieko nevalgyt, tuoj nusigaluosiu su tokia dieta. va, dar paskaiciau kad kvieciai gali alergizuoti, ir jau visai man neaisku ka maitinanciai mamai valgyt. o tyrimams turbut ji dar per maza...
Atsakyti