Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo nustatymas

Labas vakaras,

širyt dariau nėštumo testą ir jis man parodė pirma juostele blyški, o antra labai ryski.testa tikrai zinau dariau ankstokai , nors tiksliai nezinau kada testa galima daryti.spalio 9 -14 diena sirgau mėnesinem.zadu daryti po 1-2 savaiciu gal tada tiksliai parodys ar laukiuosi ar ne.O gal jau atsakymas teigiamas ?

aciu už atsakymą
Atsakyti
Testas vertinamas kaip teigiamas, kai abi juostelės yra vienodai ryškios. Jis patikimai informatyvus kai yra bent kelių dienų mėnesinių susilaikymas.
Atsakyti
Laba diena. Norėčiau paklausti, esant nėštumui, iki kurio laiko testai rodo dvi juosteles. Visus 9 mėn. ar trumpiau? Ačiū
Atsakyti
Nėštumo testas reaguoja į chorioninį gonadotropiną.Motinos šlapime jo atsiranda jau apie 10 parą po apvaisinimo. Didžiausia jo koncentracija būna 10-12 nėštumo savaitę, vėliau mažėja ir nuo 20 sav iki nėštumo pabaigos nebekinta. Taigi turint jautrius testus šį hormoną galima aptikti iki nėštumo pabaigos.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Paskutines mmm buvo gruodzio 6d.ciklas trunka apie 28-30 dienu.
Vakar pasidariau testa ir matosi tokia labai jau neryski,lyg seselis,antra juostele g.gif (matosi tik labai gerai isziurejus)
Ar tai gali buti nestuke.gif ar tiesiog suslapus isryskejo ta vieta kur turetu but juostele? g.gif nes ji,man atrodo,net bespalve,tokia pavandenijus blink.gif
Testa dariau juostelini Quick Stick.
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Nėštumo yestas vertinamas kaip teigiamas, jei aiškiai matosi dvi juostelės. Jums siūlyčiau pakartoti testą po kelių dienų, su kitos firmos indikatoriumi.
Atsakyti
QUOTE
laba diena,

mano ciklas yra paprastai svyruoja nuo 27 iki 31 d. paskutinės mėnesinės buvo gruodžio 7 d. mylėjomės gruodžio 19, 20, 21 d. sausio 5 d. dariau testą ir pasirodė antra blyški, bet aiškiai matoma juostelė, tačiau sausio 7 d. pasirodė kraujingų išskyrų, skaudėjo pilvą, o dabar jau kraujuoju kaip per mėnesines.

yra taip buvę ir anksčiau. tuomet mano gydytoja aiškino, kad jeigu antroji testo juostelė netokia ryški kaip kontrolinė, testo negalima laikyti teigiamu.

kaip man vertinti šią situaciją: ar aš buvau pastojusi ir įvyko ankstyvas persileidimas, ar tiesiog truputį pavėlavusios prasidėjo mėnesinės?


QUOTE
Tą pasakyti labai sunku. Iš tiesų testas vertinamas teigiamai, jei abi juostelės vienodo ryškumo, todėl aš manau, kad tai mėnesinės.



achiu uzh atsakyma.
bet tuomet man kyla dar vienas klausimas. jei neshtumo nera, tai ish kur atsiranda ta antroji juostele? kiek suprantu, neshtumo testas parodo, ar organizme yra HCG. ar gali shio hormono buti, net jei ir nesilaukiu?
Atsakyti
Ne, šis hormonas būna tik nėščiosios organizme.
Atsakyti
Sveiki,
Noriu paklausti jūsų kada yra atliekamas kraujo tyrimas, nustatant nėštumą. Man vėliuoja mėnesinės jau 12d. testai rodo teigiama. Man darė ecoskopija tai nieko dar nematė, ir kraujo tyrimas buvo parastas iš piršto (bendras) aš paklausiau savo šeimos gydytojos kad norėčiau pasidaryti kraujo tyrimą dėl nėštumo t.y paimti iš vėnos, tačiau ji atsakė kad dar per anksti ir kraujo tyrimas nieko nerodys? Aš suprantu dėk echoskopo, na bet dėl kraujo tyrimo ? Kaip suprasti?

Ačiū,
Geros dienos
Atsakyti
Nėštumo diagnostikai atliekamas chorioninio gonadotropino tyrimas kraujyje arba šlapime( tuo ir paremti nėštumo testai). Kraujyje šio hormono nustatoma nuo pat nėštumo pradžios, ir normaliai vystantis nėštumui, jo kiekis gan greitai auga.Tačiau esant negimdiniam nėštumui, šio hormono kiekis pradžioje bus kaip ir normalaus nėštumo atveju, todėl būtinas kartu ir UG tyrimas.
Atsakyti
8d praejus po nesaugiu lytiniu santykiu(beje nesaugiu santykiu praejus 2h pavartojau Postinor2) dariau nestumo testa. Taciau jis nieko neparode. Dariau viska pagal instrukcija. Viska. kokios galejo buti priezastys? gal del to kad namo per salti nesiau ar pan.?
Atsakyti
Gerb. gydytoja, ar tikslinga atlikti kraujo tyrima dėl nėštumo nustatymo 4-5 dieną po pastojimo, t.y kokią 19 ciklo dieną. Man reikia kuo anksčiau sužinoti apie nėštumą dėl vartojamų vaistų. esant nėštumui - kuo skubiau reikia nutraukti. Kelintą dieną po pastojimo anksčiausiai galiu darytis tą tyrimą.
Atsakyti