Įkraunama...
Įkraunama...

Lošimas iš pinigų

klausimas dar-i koki kazino eina, i kapeikine ar prie stalo? dabar daugelis losia kapeikinese, o laiko praleidimo budas tai, ar jau liga-galite pamatyti tik pacios, juk vyrai tai jusu. nesu pries, bet jei tai jau liguista-reikia 'imti ant griezto', panaudojant silpniausias vietas, gal traukti per danti, kad koks tu vyras jei negali savo seimai duoti to ar ano, sukciauti kad paciai konors reikia ar pan., na visokiu minciu galima prigalvot. o jei is neturejimo ka veikti-uzsiimkite kuo nors kartu ir bent uz tuos kelis simtus litu geriau nulekit i druskininkus kokius, taip ir pasiulyk smile.gif gal vyrui adrenalino truksta? nepatingek ir tokiu atveju pasukti galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo karcia patirtimi. Mano vyras yra priklausomas nuo azartiniu losimu. Tiksliau, buves vyras, nes seimos jau nebera, ji sugriuvo butent del sios jo priklausomybes. Tai yra liga, kuri griauna zmogaus ir aplinkiniu gyvenima, suluosina ji ne tik finansiskai, bet ir psichologiskai. Tai nera nekaltas zaidimas, tai yra vaiksciojimas ant peilio asmenu. Mano ex pradejo nuo mazu sumu, paskui isleisdavo kelis simtus, paskui tukstancius, o gale buvo pralosti desimtys tukstanciu. Savo priklausomybes jis nepripazino, bet zaidimas jam tapo Nr. 1, kai nerupi nei zmona, nei vaikai, niekas, tik losti ir losti... siuo metu jis neturi nieko - santaupos pralostos, masina pralosta, net telefono, ir to nebera. Jei tik gauna koki lita i rankas, tuoj nesa ji i kazino tikedamasis- na stai, dabartai atsilosiu, dabar man pasiseks... ir losia tol, kol pralosia paskutinius pinigus. Prasiskolines bankui, firmoms, asmenims, degraduojantis moraliskai. Seimininkas meta ji is nuomojamojo buto, nes vakar pralose paskutinius pinigus, kurie dar buvo like sumoketi uz nuoma. Tuoj gyvens gatveje. Vaikais nesirupina, alimentu nemoka. Pastoviai prasineja pinigu tai paskolinti, tai padovanoti, tai suselpti. Siandien gavau jo e-maila, kad pradeda suvokti, kad yra ligonis, kad jam reikia pagalbos, pripazista, kad yra priklausomas. Galbut jam reikejo pasiekti sita dugna, kai nebeliko nei seimos, nei normaliu santykiu su draugais, nei stogo virs galvos, nieko, kad atsispirtu ir pradetu kilti aukstyn ? Vis meldziuosi uz ji , kad Dievas ji apsviestu, islaisvintu nuo sios priklausomybes, parodytu kelia, kuriu turi eiti. Galiu pasakyti, kad stiprios yra moterys, kurios lieka kartu gyventi su tokiais vyrais. Man buvo per sunku. Gelbejau tai kas dar buvo like materialine prasme ir vaikus nuo neigiamo poveikio seimoje. Norejau gyventi ramybeje, o ne nuolatineje itampoje mastant kur jis dabar yra ir kiek pralos siandien. Pokalbiai bei raginimai gydytis jokio rezultato nedave, todel vienintele iseitis buvo skirtis ir kurti sau bei vaikams nauja gyvenima. Jei kam reiketu kokios pagalbos, rasykit i a.z. kiek galesiu, padesiu is asmenines patirties. Neziurekit i vyro losima pro pirstus - tai labai pavojinga !
Atsakyti
Palaiminta, Tu labai stipri.
Gerai tai, kad supratai, kad viskas. Kad reikia skirtis. Kitaip dabar ir Tu su vaikais į gatvę eitum.
Atsakyti
QUOTE(laputaite777 @ 2009 12 04, 11:16)
Kokia jusu reakcija,ka jus darytumete ? Ar taikytumetes ,kai jusu vyras per nakty pralosia du simtus,ar tris simtus litu.Aisku kolkas daugiau neiseina.
    Brangios mamytes,gal tokiam zmogui jau reikia gydymo ir kur reiktu kreiptis? Nes kai tik gauna pinigeliu,tuoj lekia ten. Bet stengiasi nusistatyti suma,kad visu nepralostu,visgi dar seima yra.


Jei jūsų vyras vos gavęs pinigų bėga į lošimo namus - tai jau blogai. Aš pati dirbu lošimo namuose, ir patykėkite daug kartų ir visko teko matyti.
QUOTE(laputaite777 @ 2009 12 04, 11:16)
Ar taikytumetes ,kai jusu vyras per nakty pralosia du simtus,ar tris simtus litu.

O jūs įsitikinusi, kad jis tik tiek pralošia?

Šiaip tai truputį keista, kad jūs žinote, jog jis lošia, nes dažniausiai žmonos to nežino, tai gal jį dar galima ištraukti iš tos balos...
Šiaip, tai yra tam tikros gydymo institucijos (anoniminės), jose bando gydyti tokius priklausomus žmones... Jei bijot, kad jūsų vyras priklausomas nuo lošimų - kreipkitės kuo skubiau, žinoma, yra vienas bet, niekas jūsų vyro negydis, jei jis pats to nenorės...

O jei šiaip apie lošimus, tai manau supratingiems žmonėms tai yra geras laisvalaikio praleidimas, ir tikrai patikėk, yra ne vienas ir ne du, kurie būtent ateina praleisti laiko, pasilinksminti, pabendrauti, gauti adrenalino dozę...
tik viskam turi būti saikas ir ribos...
Atsakyti
Mielos moterys kuo toliau nuo tokiu vyru begti reikia. Pati su tuo susiduriau, ir tikrai gydesi mano dabar jau ex vyras, bet deja liga nugalejo, po 7 men vel truko ir nubego i kazino.Basu tai, kad bankai skolina tokiems zmonems pinigus (na dabar krize, gal jau maziau, bet momentiniai kreditai, tai baisu) ir daug zmonu net nezino, kad vyrai yra prasiskoline, o suzino, kai antstoliai jai kviecia i teisma antras puses, nes pagal istatymus viskas per puse yra dalinama.Taigi kuo toliau nuo tokiu zmoniu.

Palaiminta puikiai tave suprantu, tik zinok savo ligos suvokimas ir gydymas ne visada padeda.Kai kurie psichologai sita priklausomybe net stipresne uz narkomanija ivardyja unsure.gif
Atsakyti
kaip susituokeme, jis pradejo manes negerbti ir lankydavosi kazino. kazino jis isleido 10 000 lt . (kuriuos as uzdirbau dirbdama liuksemburge) visa nakti jo nebuvo. grizo tik 8 val ryto ir dar išgeres..
Atsakyti
Labos mamytes,va ir vel as cia.Prisiskaiciau jusu komentaru,pamokymu.Norejau butent pasakyti,kad daugelis mamu tikrai pries toki elgesy.As dar tikrai kariauju.Pries men.vel pralose na is viso gavo 3500 lt.o 1600 nuvare ir kaip niekur nieko pralose. g.gif Taremes,kad leidziu, bet tik 200 arba 300 ne daugiau,tai pasirodo jam isejo daugiau visgi. doh.gif
Zinoma buvo pokalbis.Tai ka sakau,na puses metu resursa siekiai ,aciu dievui.Bet ka jus manote,si men.vel 400 lt.ner.As jam vel aiskinu taigi sakem ,kad tai anas men.buvo puses metu resursas ir stengsies ,kad daugiau neisi.
Nepaslaptis,kad siuo metu uzdirba.Taip gaunasi ,kad si jau men.apie 8 stukos pinigeliu.Zinoma jis rupinasi,priperka valgyti,sumoka kas reikia,tikrai tuom nesiskundziu...Bet turime ir 10 stukos skolu.Sakau man masinos butinai reikia,net surasiau planiuka ko reikia ir pakabinome pries lova.Sakau sesei kompa turi atpirkti,nes uzstates...Na planu tikrai turime nemazai,stengiames kazkaip vygdyti pagal plana,bet tas Kazino... verysad.gif
Va kaip tik uzvakar turejo gauti savo gimtadieniui pora simtu lituku,jau kaip ir planavom savaitgali ,pirksim saslu,kepsiu torta,juk viskam tam reikia pinigeliu.Laukiu ,laukiu vakare su tais pora simtu,ir ka jus pamanysit gryzta ir sako,pralosiau visus tuos pora. verysad.gif O siam savaitgaliui reikejo,butent ryt vaziuoti apsipirkti,kad nors saslai sumirgtu. verysad.gif Tai tu sako nepergyvenk,taigi nepaskutiniai cia tie pinigai,dar sestadieni gausiu pusantro...
Zinote mamytes,kad jus butumete isivaizdave kaip as jauciaus,verkiau bilekiek...
Ir dabar pasirodo vel turiu laukti to sestadienio,kai jis gaus ir nezinia ar jie liks.As jau taip to bijau,bijau jau planuotis,bijau galvoti net pacia ateity.
O jo zodziai tik tokie,taip ir man nesmagu,blogai jauciuos,bet sako zinau,kad as dar uzdirbsiu ir bus.
Bandziau sakyti einam pas gyd.psihologa,dar kur.Tai ,kad man sako nereikia,cia tik mano hobis.
Tai va,as net nebezinau,kas manes toliau laukia,ka dar istversiu,bet nuo uzvakar lyg sirdis suplyso ,taip pasijauciau.Sakau jam,kaip man toliau gyventi,juk mylim vienas kita,ypac jis savo vaikus myli.O tu sako praleisk pro akis ir pamirsk ,kad jie buvo tas pusantro gabalo ir tie 400 lt.tu sako isivaizduok,kad ju net nebuvo,nepasiseke biznis....
Ar jus brangiosios mamytes praleistumete pro akis,toki jo pasakyma? Gal net planuotis nebeverta nieko,nes ziurek susiplanuosi ir ka,sakys pralosiau ner. unsure.gif
Aciu...visoms.
Atsakyti
Na aš ne mama, bet tėtis. Esu priklausomas nuo azartinių lošimų. Puikiai suprantu tavo vyrą ir matau, kaip jis stengiasi pašalinti kliūtis, kurios trukdo lošti, stengiasi įrodyti, kad nėra čia jokių problemų. Man kažkada irgi taip buvo - galvoju, na kas gi čia tokio, nepasisekė, pralošiau, bet kam tik kokios nelaimės neatsitinka, žmonės praranda pinigus, pvz. kas nors pavogia. Tačiau tai buvo mano pačio melas sau.
Labai džiugu, kad dar tau jis daug ką pasako - man jau buvo tekę apsimeluoti iki ausų i keliais aukštais. Žianau tai, kad riba tarp hobio ir priklausomybės labai neryški ir ją pastebėti lošiančiam žmogui labai sunku. Dažniausiai lošiantysis paskutinis iš visų suvokia, kad turi problemų, kad yra prikalusomas nuo lošimų. Pirmiausia tai pastebi artimieji , draugau, o kai jie bando paskayti, tai lošiantysis visokiais išvedžiojimasi įrodinėja, kad yra ne taip, kaip kitiems atrodo. Taip pat buvo ir man.

Parašysiu žiaurą tiesą:
"Mes praradome galimybę kontroliuoti savo lošimą. Žinome ir suprantame, kad nei vienas kompulsyvus lošėjas niekada daugiau nebegalės šio įpročio kontroliuoti. Visi ne kartą manėme galį atgauti ar jautėmės atgaunantys šį savo sugebėjimą, tačiau tai trukdavo neilgai. Vėl kartodavosi nekontroliuojamo, nevaldomo lošimo periodai, ilgainiui sąlygoję mūsų apgailėtiną, protu sunkiai suvokiamą degradaciją. Mes įsitikinę, kad lošėjai, tokie kaip mes, serga progresuojančia liga. Laikui bėgant, jų būklė blogėja ir niekada nepagerėja pati savaime."*- iš anoniminių lošėjų literatūros.
Šiandien aš nelošiu daugiau nei penki metai ir tuo, kas parašyta neabejoju nei per nago juodymą.
Žodžiu norėjau pasakyti, kad nekreipti dėmesio negalima, aš žinau, kad laikui bėgant lošimai dažnėja, statymai didėja, pinigų ne tik mažėja, bet ir auga skolos...
Mano manymu yra paprastas testas. jeigu nesu priklausomas nuo azartinių lošimų, tai nusprendęs nelošti taip ir darau - nelošiu, tačiau jeigu nusprendžiu nelošti, lošti tik pusvaladi, pralošti tik tam tikrą suamą pinigų ir to savo apsisprendimo nesilaikau, tai reiškia aš turiu problemą. Gal paklausk jo ar jis pvz. , norėdamas įrodyti, kad neturi priklausomybės galėtų mėnesį laiko nelošti, nepriklausomai nuo to, kiek ir kada gauna pinigų. Jei gali, tai galbūt ir nėra problemos, bet jei negali, reiškia yra priklausomas nuo azartinių lošimų.

"AR JŪS GYVENATE SU KOMPULSYVIU LOŠĖJU?

Jeigu Jūs gyvenate su kompulsyviu lošėju, mažiausiai į šešis iš pateiktų klausimų atsakysite teigiamai.
1. Ar Jums nuolat tenka rūpintis ir nerimauti dėl neapmokėtų sąskaitų?
2. Ar žmogus, kuriuo abejojate, dažnai ilgam dingsta iš namų, nieko Jums apie tai nepaaiškindamas?
3. Ar įtariamasis kartais leidžia laiką lošdamas, nors tuo metu turėtų dirbti?
4. Ar manote, kad šiam žmogui negalima patikėti su pinigais susijusių reikalų?
5. Ar žmogus, kuriuo abejojate, nuolat ir nuoširdžiai žada mesti lošti, prašo Jūsų atleidimo ir dar vienos galimybės, tačiau lošia toliau pamiršdamas visus pažadus?
6. Ar šis žmogus kartais lošia ilgiau nei žada prieš pradėdamas lošti ir lošia tol, kol išleidžia paskutinius turimus pinigus?
7. Ar šis žmogus stengiasi kuo skubiau vėl pradėti lošti tam, kad atgautų praloštus pinigus arba išloštų jų dar daugiau?
8. Ar šis žmogus kartais lošia tam, kad gautų pinigų savo finansinėms problemos spręsti, bei naiviai ir nepagrįstai tikisi, kad lošimas užtikrins materialinę jo šeimos gerovę?
9. Ar šis žmogus skolinasi pinigų tam, kad padengtų savo lošimo skolas arba vėl galėtų lošti?
10. Ar šio žmogaus reputacija bent kartą nukentėjo dėl lošimo, ar siekdamas gauti pinigų lošimui šis žmogus bent kartą ryžosi neteisėtiems veiksmams?
11. Ar Jums teko nuo šio žmogaus slėpti pinigus, būtinus pragyvenimui, žinant, kad priešingu atveju Jūsų šeima neturės, ką valgyti ir kuo apsirengti?
12. Ar esant galimybei tikrinate šio žmogaus drabužius, piniginę, stebite ir kontroliuojate jo užsiėmimus?
13. Ar šis žmogus slepia nuo Jūsų savo pinigus?
14. Ar pastebite šio žmogaus, kaip asmenybės, pokyčius, sąlygojamus progresuojančio potraukio lošti?
15. Ar šis žmogus nuolat meluoja, stengdamasis nuslėpti ar paneigti savo įprotį lošti?
16. Ar šis žmogus kaltina Jus dėl savo potraukio lošti?
17. Ar stengiatės nuspėti šio žmogaus nuotaikas, ar bandote kontroliuoti jo gyvenimą?
18. Ar lošimas verčia šį žmogų liūdėti, graužtis bei gailėtis savęs, ar šie jausmai kartais virsta gilia depresija?
19. Ar dėl lošimo Jūsų šeimai kada nors grėsė skyrybos?
20. Ar manote, kad Jūsų bendras gyvenimas panašus į naktinį košmarą?"
Čia iš GAM-ANON literatūros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nnaammaass: 01 birželio 2010 - 13:17
QUOTE(laputaite777 @ 2010 05 27, 13:33)

  Tai va,as net nebezinau,kas manes toliau laukia,ka dar istversiu,bet nuo uzvakar lyg sirdis suplyso ,taip pasijauciau.Sakau jam,kaip man toliau gyventi,juk mylim vienas kita,ypac jis savo vaikus myli.O tu sako praleisk pro akis ir pamirsk ,kad jie buvo tas pusantro gabalo ir tie 400 lt.tu sako isivaizduok,kad ju net nebuvo,nepasiseke biznis....
  Ar jus brangiosios mamytes praleistumete pro akis,toki jo pasakyma? Gal net planuotis nebeverta nieko,nes ziurek susiplanuosi ir ka,sakys pralosiau ner. unsure.gif
  Aciu...visoms.

Tikrai nepraleiskit pro akis kaip jis nori., Kalbekit,siulykit uzsidraust,dabar istatyma pataise jei uzsidraudi puse metu negali prasymo atsiimt. Gal padetu jam, nors atvirai is jusu istorijos labai abejoju kad jis sutiktu uzsidraust verysad.gif Stiprybes jums 4u.gif


nnaammaass jus saunuolis nedaug tokiu kuriems pavyko 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šeimos draugas pralošė šeimą,butą,tėvus,draugus, mašinas ,viską ,viską verysad.gif Neverta aukotis ir neverta tikėtis kažko naujo 4u.gif
Atsakyti
Meskit jus tokius idiotus vyrus, maza kad patys su savo problemomis nesusitvarko, tai dar ir savo seimas i bankrota varo. Kam jums tokie parazitai? Atleisti galima viena karta, jei pasizadejo kad nelos - tegul laikosi. Netesi pazado - skyrybos. Ko laukti, kol viska pralos, ir jus, ir vaikus ubagais paleis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gordon: 19 lapkričio 2010 - 22:43
Musu giminej irgi yra viena toks fruktas doh.gif Ziauri situacija - diedas prisieme paskolu is greituju kreditu bendroviu, neaisku, kur tuos pinigus padejo (zmona rado kruvas teleloto ir visokiu kitokiu loterijos bilietu). Anstoliai jau grasina. Jau antra karta taip - dar pernyksciu skolu nespejo ismoketi, o jis jau vel prisidirbes. Ir irgi grasina, kad pasikars, vos zmona papriekaistauja - jau kartais atrodo, kad nu ir karkis negrasines doh.gif O ir amzius ju jau solidus - jam beveik 60, o skolu daaaaaaaaaaaaaug, jokiu sansu ismoket schmoll.gif
Atsakyti