Įkraunama...
Įkraunama...

Šokėjas mergvakariui

gelbekit, norim draugei suorganizuot gimtadieni, toki nepamirstama. gal kas zinot kur Kaune gaut sokejeli uz pinigus, kad i vakareli atvyktu?
Atsakyti
O ka, skelbimuose nera? Koki "Noriu" nusipirk ir rasi. Kazkaip man atrodo, kad siais laikais tai ne problema.
Atsakyti
Vilniuje zinau, deja, Kaune - ne...
Atsakyti
O man su draugem buvo panasi situacija, kai uzsimanem berniuko-sokejelio, is anksto nepasidomejusios tel. Tai skambinom lakrasciuose nurodytais tel. Ir ka gi : prostitutu- sociai, o kad pasoktu -nera...
Atsakyti
seniai seniai du mergvakarius esu organizavusi... su shokejeliais... Kaune... Jei tada radom, dabar tikrai turetu buti dar daugiau... smile.gif
Atsakyti
Turiu vieno vilniecio sokejo telefona. Jis vaziuoja ir i Kauna. Organizavau sesei mergvakari. Lux vaikinas, panos lydesi tongue.gif Jeigu dar reikia, rasyk i asmenine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIUDAL: 17 sausio 2004 - 19:03
Tikrai pamenu, kad buvo tokia nuoruoda "geruose interneto puslapiuose". Susirask. Kazkas dave nuoruoda i asmenini sokejo puslapi, jis vaziuoja i bet kuri LT miesta, tik kelione reik apmoket.

P.S. Ech, suradau as pati ta nuoruoda: www.freewebs.com/tigras Bet kazkodel nebeveikia... o gaila...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena: 18 sausio 2004 - 00:43
laugh.gif laugh.gif laugh.gif Jetau Kika,ar cia problema??? Kiek mokesit? As savo vyra ikisciau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Monikule @ 2004 01 15, 16:21)
Vilniuje zinau, deja, Kaune - ne...

O man idomu butu apie Vilnieti=sokeja suzinot, nes rengiame draugei mergvakari. Kiek jis kainuoja ir kuriam laikui?
Atsakyti


jeigu dar reikia galiu paieskot , manau kad i kiekviena bara nuejus galima susirast pas mane buvo toks geras super vos vos nenuejau na leva. tik drauges nesake kiek mokejo manau reikia deretis. ir laikrasciuose manau yra . kazkur apie 100 lt kainuoja. bandziau paklausinet kiek kainavo manasis kur buvo per mergvakari ,bet deja saugo ,kaip didele paslapti.
Atsakyti
o cia 100 Lt kaina spec. vakareliams ar tiek pat kainuotu i namus pasikviesti? wink.gif
tet-a-tet kaip sakoma...
Atsakyti
Sveiki,
norime draugei surengti mergvakari, gal kas zino kur rasti striptizo sokeju ir kiek jie kainuoja,Vilniuje.
Laukiu laiskuciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo storasmeskius: 20 balandžio 2004 - 14:28