Įkraunama...
Įkraunama...

Šokėjas mergvakariui

QUOTE(victorious_love @ 2011 10 13, 21:15)
Tokioms, kurioms vestuvės yra tik balta suknelė ir cicino dainos, tikiu, kad per mergvakarį tiesiog būtinas striptizo šokėjas  4u.gif

Jei mano draugės sugalvotų tokią "staigmeną", tikrai nesuprasčiau jų, bet esu tikra, kad nesugalvos  smile.gif

kazkaip dviprasmiskai parasiai...taip man vestuves asocijuojasi su balta suknele ir per vestuves tikrai noresiu Cicino dainos smile.gif Bet striptizo sokejas man nera tiesiog butinas..gal net atvirksciai visiskai nepriimtinas smile.gif Nesureiksminkite ir nesiskirstykite
Atsakyti
Sveikos merginos, atiteko ir man tokia garbė suorganizuoti mergvakarį Klaipėdoje. Teko tikrai nemažai mergvakarių pabuvot, tik va striptizo taip ir nemačiau, tai šį kartą organizuosim tokį tradicinį, banalų, su šokėju smile.gif Visgi norisi nors kartą gyvenime pamatyt tą vyrų striptizą smile.gif Tuo labiau, kad tikrai retas bernvakaris apsieina be šokėjos.. Gal kas turit visgi Edvardo is gelbėtojų nr.? O gal ką Klaipėdoje galėtumėt parekomenduot, ar Klaipėdiečių neapsimoka imt?
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2011 03 30, 14:15)
Nepykit, mergaitės bet man mergvakario su striptizo šokėju yra kažkokia nesamonė. Kam tada daryti vestuves ir kažkam įsipareigoti, kai kažkas kitas, vyrui nežinant prieš mano veidą su *** mosikuoja ir bučiuoja mane. Smerkiu tokius dalykus. Jau net nekalbant apie tuos variantus, kai šokėjai persistengia ir merginų rankas kiša sau ten. Būdama savo vyro vietoje tikrai labai labai supykčiau ir būdama mylinti mergina ir antra pusė, tikrai tokių nesamonių nedaryčiau. Geriau tiesiog su panelėmis pasišokti klube ar kur ramiai pasišnekučiuoti prie kokteilių  4u.gif


Oho, kokiam cia stripake buvot, kad tokia nuomone apie striptiza wink.gif
Asmeniskai gavau striptiza per savo megravari praeiti vasaros gale - jokiu panasiu dalyku nera wink.gif Grazus, patrauklus vyras, labai graziai, subtiliai pasoko visoms + organizatores rado toki, kuris butent nesikabineja, bet FANTASTISKAI soka wink.gif Todel buvo VISOS geru ispudziu ir daug juoko wink.gif Nagi neimkit vulgaraus, tada ir striptizas atrodys visiskai is kitos puses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankvl @ 2012 06 04, 17:28)
SOS reikalingas Sauliaus numeris !!! Skubiai

Jei išsitrintumėt až-parašyčiau wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Sankvl @ 2012 04 29, 15:26)
Oho, kokiam cia stripake buvot, kad tokia nuomone apie striptiza wink.gif
Asmeniskai gavau striptiza per savo megravari praeiti vasaros gale - jokiu panasiu dalyku nera wink.gif Grazus, patrauklus vyras, labai graziai, subtiliai pasoko visoms + organizatores rado toki, kuris butent nesikabineja, bet FANTASTISKAI soka wink.gif Todel buvo VISOS geru ispudziu ir daug juoko wink.gif Nagi neimkit vulgaraus, tada ir striptizas atrodys visiskai is kitos puses smile.gif

Būtent Saulius pasižymi tokiu pasirodymu, kaip prieš tai aprašė mergina. Nevengia ir priverstinai būsimos nuotakos ranką įkišti, kur ne visos nori ir šiaip būna momentų itin intriguojančių. Bet šoka jis labai gerai. Deja, tinka tik drąsesnių merginų mergvakariams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankvl @ 2012 04 29, 15:26)
Oho, kokiam cia stripake buvot, kad tokia nuomone apie striptiza wink.gif
Asmeniskai gavau striptiza per savo megravari praeiti vasaros gale - jokiu panasiu dalyku nera wink.gif Grazus, patrauklus vyras, labai graziai, subtiliai pasoko visoms + organizatores rado toki, kuris butent nesikabineja, bet FANTASTISKAI soka wink.gif Todel buvo VISOS geru ispudziu ir daug juoko wink.gif Nagi neimkit vulgaraus, tada ir striptizas atrodys visiskai is kitos puses smile.gif

Gal žinot kas tas nevulgaruolis buvo? smile.gif)
Atsakyti
patarkit sokeja kaune smile.gif
Atsakyti
Norėčiau atgaivinti temutę ir paklaust gal kokį patikimą šokėją Vilniuje galėtumėt pasiūlyti? kad tik nepavestu ir atvyktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpathy @ 2006 08 24, 19:19)
laukiu laukiu  4u.gif

Sveika ar dar tiri to berniuko nr is vln ? ;)
Atsakyti