Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislų parduotuvės

Sveiki Teveliai, ka tik prisijungiau prie jusu forumo,noriu paprasyti pasidalinti savo ziniomis. Kur perkate, Panevezyje, vaikams zaislus, vezimelius, lovytes ir visus kitus vaikams reikalingus daiktus, domina kokybe bei kaina g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita830423: 05 spalio 2013 - 22:56
Sveikos mamytės. Ar perkate savo vaikučiams naudotus žaisliukus? Vilniuje, Šeškinės g. 22, IKI prekybos centre (šalia poliklinikos) yra parduotuvėlė Boružėlė kur prekiauja naudotais žaisliukais. Kainos tikrai nesikandžioja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2005 11 02, 14:31)
Man irgi. ax.gif bet kai labai reikia, tai nėra kur dingti...Tenka pirkti. mirksiukas.gif

man patinka del to, kad ten prekes unikalios ir sakyciau kokybe gera... o jei norisi pigesniu "kicu", tai reikia ziureti turgaus tipuose nestuke.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurglilia @ 2014 07 08, 18:53)
Sveikos mamytės. Ar perkate savo vaikučiams naudotus žaisliukus? Vilniuje, Šeškinės g. 22, IKI prekybos centre (šalia poliklinikos) yra parduotuvėlė Boružėlė kur prekiauja naudotais žaisliukais. Kainos tikrai nesikandžioja thumbup.gif

Jau kandžiojasi verysad.gif kai tik atsidarė pas juos monster high buvo 8lt lalalopsy 15lt ir t.t.t.t barbės po 6-8 (dabar be 10 nėr)
O dabar? vienu tarpu nenaujos monster high buvo 28 berods litukai (atsižvelgiant kad akcijos metu naują supakuotą nedezinfekuotą, niekieno nenaudotą su visais priedais gali gauti už 42 ar net 37 (kai -40 o lėlės kaina pagrindinė 62) tai DAUG. pvz ten parduodami makdonaldo žaisliukai poniai irpan bet iš makdonaldo žaislų PO 2 LITUS ... jų vertė pilna 3lt kažkur. Aš buvau labai sužavėta- o dabar labai nusivylusi. Šiuo metu dairinėjuosi tik žaislų išparduotuvėse... galima rasti perliukų. Pvz metalo ieškotuvą galima nusipirkti supakuotą veikiantį naują už 20 litukų, arba kitur- lanką Hasbro (vertė 85lt) pirkau už 15, arba va lėlę iš Frozen gavau aišku be pakuotės bet ir grojančią ir šviečiančią už 30lt... tik ieškoti reikia... ir kaip visur kai tik parduotuvė atsidaro didelės akcijos jinai įsivažiuoja- VISKAS kainas užkelia. atleiskit bet Boružėlėje Furbiai kainavo 120lt aš kai pamačiau galvojau normaliai- bet paskui man pasakė kad vienoje išparduotuvėje NAUJUS užvežė po 80lt (neužtaikiau - pavėlavau- perpardavinėtojai supirko sad.gif ...Šiaip ten gauti kažką- be šansų- vietiniai išsigraibo- taigi jei gyvenate vietoje- pirmyn- galit ir pastebėt- tačiau jei nevietiniai tai net neverta važiuoti schmoll.gif nebent facebooke pamatai žaislą ir spėji rezervuoti.
Atsakyti
QUOTE(jurglilia @ 2014 07 08, 17:53)
Sveikos mamytės. Ar perkate savo vaikučiams naudotus žaisliukus? Vilniuje, Šeškinės g. 22, IKI prekybos centre (šalia poliklinikos) yra parduotuvėlė Boružėlė kur prekiauja naudotais žaisliukais. Kainos tikrai nesikandžioja thumbup.gif



Naudoti žaisliukai kišenę džiugina smile.gif Bet man visad iškyla higienos klausimai. Gal su vyresnių vaikų prekėmis viskas ir OK, bet pagalvojus apie besiseilėjančių mažylių žaislus... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurglilia @ 2014 07 08, 16:53)
Sveikos mamytės. Ar perkate savo vaikučiams naudotus žaisliukus? Vilniuje, Šeškinės g. 22, IKI prekybos centre (šalia poliklinikos) yra parduotuvėlė Boružėlė kur prekiauja naudotais žaisliukais. Kainos tikrai nesikandžioja thumbup.gif

taip pat pastebėjau, kad Boružėlėje kainos gerokai pakilo, anksčiau buvo galima bandyti "sumedžioti" ką nors geresne kaina, o dabar pabrango, kad užsienyje naujus per išpardavimus galima gauti nei čia jau padėvėtus
pati pries Kalėdas pirkau iš toybox su papildoma 10 proc. nuolaida keletas žaislų gavosi labai gera kaina
Atsakyti
Laba diena,

temutė 'mirusi' rolleyes.gif gal žinote, ar yra dar kokia žaislų parduotuvė Vilniuje, Naugarduko g.? ar verta ten apsilankyti?
Atsakyti