Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai

visur placiai raso,kad reikia naudoti zuvu taukus,vaikams ir suaugusiems.Ju labai didele pasiula,ir sudetis ir firmu pavadinimais.Kaip issirinkt?gal kas supranta,ir galetu patart?kadangi vaistineje siulo brangiausius.Noreciau aisku kad tie patys tiktu ir vaikam ir suaugusims,kadangi vaikai jau nemazi
Atsakyti
Labas rytas,
as siulyciau geriamus zuvu taukus, skysta forma, pvz. Moller`s, Lysi. Gali vartoti ir visai maziukai, ir suauge. Kaina nera labai didele
Atsakyti
mano mėgstamiausi Moller kapsulėse , vaikui perku tuti fruti skonio , naudojam nuo metukų .
Atsakyti
Aš tai šiandien Molers skystus nusipirkau. Nemanau, kad yra skirtumas a skystus ar kapsules pirkt. man tik paprasciau skystus vartot ir viskas.
Atsakyti
Labiau vertinami lašišinių žuvų taukai, nes yra ir menkinių žuvų. Aš vartoju lašišinius.
Atsakyti
QUOTE(uoga22 @ 2009 12 03, 16:31)
Labiau vertinami lašišinių žuvų taukai, nes yra ir menkinių žuvų. Aš vartoju lašišinius.

rykliu dar geresni naudok juos
Atsakyti
na va,vienoj vaistinej ir siule lasisu z.taukus,o kitoje sako nera visiskai skirtumo kokiu zuvu,tik kainoje skirtumas g.gif
Atsakyti
Sveikos, aš parsivežiau iš Norvegijos "Mollers godt for leddene", jie yra nuo sąnarių skausmų ir t.t.bet sudėtis tai žuvų taukai, pradėjau gert, dar tik kelios dienos.. ax.gif
Ar Jūs esate gėrusios juos? Ar padėjo? Nes vaistinėse jų kaina čia Lietuvoje beprotiškai didelė. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo navatka: 16 kovo 2010 - 12:35
As vartoju Moller Omega 3 su vit A,E,D.
Siaip, skysta forma organizmui palankesne. bet negaliu gert ju, tai perku kapsulese.
Atsakyti
Patys geriausi skysti zuvu taukai
Atsakyti
QUOTE(lauramal @ 2010 03 17, 17:06)
Patys geriausi skysti zuvu taukai





Geriausi, bet kai negali jų praryti,tai tenka gerti kapsules..
Bet kaip sakant vaistų ar vitaminų nelabai pasirinksi pagal skonį.
Atsakyti
Sveiki, nenoriu kartotis, bet jau buvau rasius apie geresni preparata negu zuvu taukai, tai Flax Oil smile.gif pliusai tokie, kad sudetyje yra visos reikalingos riebiosios rugstys, o ir jos dar ne is gyvuliuku, o augalines kilmes. Nemanot, kad verta demesio? smile.gif pati neseniai nusipirkau.
Atsakyti