Įkraunama...
Įkraunama...

Pažinčių portalai ir rimta draugystė

QUOTE(sauleleee_ @ 2009 12 31, 02:08)
Atsiminkit kad vyrai kartais negirdi,NEGIRDI ...  rolleyes.gif juos kartais nervina tie verkslenimai is moteru puses,nepamirskit kad vyrai medziotojai,jiem idomu kovot,sumedziot  bigsmile.gif  taip kad as irgi susikurciau anketa, isideciau kokia taip pat sexy foto ir pirmyn. tegu nervuojas  bigsmile.gif  devil.gif



Nematau tada santykiu prasmes, jeigu kiekvienas bando vienas kitam irodyti, kad yra pranasesnis schmoll.gif Vyras medzioja, o moteris bando jam tuo paciu atkersyti g.gif Kaip suprantu temos autore nori kurti bendra ateiti su tuo vyru ir nemanau, kad toks santykiu modelis, kaip "tu mane nervini, tai ir as tave panervinsiu", ja tenkintu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alandeco: 31 gruodžio 2009 - 17:25
QUOTE(*Sonia* @ 2009 12 29, 20:14)
Sveikos Mamytes 4u.gif  Butu idomu isgirsti jusu nuomones. Jusu mylimas zmogus, su kurio kuriate ateities planus yra uzseregistraves keliose pazinciu svetainese blink.gif  lankosi ten kiekviena diena. Klausimas: "Kam tau to reikia?". Atsakymas: "Siaip, idomu".

Nematau labai kasko blogo,jei vyras nores,nereikes nei pazinciu svetaines ir susiras kita mirksiukas.gif
Atsakyti
Nematau tame nieko gero schmoll.gif
Turiu 2 pvz. :

1.Pora, jai 25 , jam 38. jis uzsiregistraves pazinciu svetaineje, ir, laiko veltui neleidzia, is paziuros - geras seimos vyras, dirba, stengias, mergina myli.. O, viskas vyksta UK, sugalvoja, kad reik i Lietuviska parde duonos, nu ir vaziuoja nuo ryto..grista vakare, paemes duonos lotuliukas.gif ir pas drauges is pazinciu svetaines uzsukes, ir taip pastoviai, zinau, nes MB pasakojo lotuliukas.gif as itariau, o tas veikejas MB viska papasakojes buvo, kad turi tel.kt. slapta pasislepes, ir zodziu, i kaire eina, tyliai ir gudriai per tas pazintis, o drauge, nezupranta nieko.. doh.gif

2. Vyras & zmona. Vyra i pazintis uzregistravo veikejas is pvz. Nr. 1, ir prasidejo, mustynes su zmona, ir pastovus vazinejimai pas kitas..

As,nesuprantu, kodel, kaikuriem, ten kaip medum patepta.. g.gif
As, uzsiregistruociau tenais, ir, pabendrauciau su saviskiu, butu viskas aisku, nes, negi snekant, sakys tiesa, kodel ta anketa turi, aisku, kad ne.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uuoga: 02 sausio 2010 - 03:09
Medumi tepta tai,kad pasak MB(jau dabar beveik ex) ten negali įsipareigoti,nereikia to.Gali laisvai klabėti,o žmona yra visai kas kita.
Beja mūsų skyrybų priežastis mergaitė su 4 vaikais iš pažinčių portalo. biggrin.gif Būtų juokinga,bet dabar esu priblokšta,kad tokia senoji suvystė mano vyrą.
Atsakyti
Anketos skilty statusas parasyta "nevedes", visus 5 metus pykomes del to (tu anketu). Dar buvo paslepes visa informacija apie atsakytus laiskus. As juo tiesiog labai pasitikejau, matyt veltui verysad.gif As tik dabar supratau, kad jis visa ta laika tikejosi jog atsiras geresne....
Atsakyti
Manau, nieko gero iš to blush2.gif . Ieško kažko ir tiek. Kažkuri rašė anksčiau - gali ir be interneto kitą susirasti. Taip, gali. Bet šitoks laisvalaikio praleidimas aiškiai parodo, kad ne tik kad gali kažkur galbūt kada nors susirasti, bet dar ir ieško pats. Jau dabar. Turėjau tokį atvejį. Sugebėjo išsitrinti anketą po kelių barnių (beje, mano anketos nebūtų toleravęs rolleyes.gif ), bet manau kitą susikūrė. Na ką čia dar gali pasakyti... Staltiesė takelis jam. Aišku, gyvenime niekuomet garantijų nėra ir galima būti su tokiu žmogumi, nurašiusi jo šį įprotį į jo ydų sąrašą. Čia jau nuo asmeninių moters poreikių gyvenimui, na ir nervų stiprumo priklauso biggrin.gif
Atsakyti
Na tai cia kaip ir viskas aisku jau... Laiko klausimas,kada liksit prie geldos rolleyes.gif Kas iesko,tas randa.Be to, gal jau nustokit liudet delto,ryzkites ir imkites veiksmu, gal kokia nauja skura ir jus rasit biggrin.gif o ka nefaina...naujas jauduliukas ir visa kita nail.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sonia* @ 2009 12 29, 19:14)
Atsakymas: "Siaip, idomu".

Siaip sau, niekad nebuna ax.gif
jei jis taip, tai ir as "siaip sau" uzsiregistruociau bigsmile.gif bigsmile.gif

Atsakyti
Aš temos autorei palinkėčiau kuo greičiau nuo jo bėgti, o ne bendrus planus kurti. Pasinaudos jumis, o atsiradus "geresnei" pateps slides ir tiek. Sėkmingo jums skrydžio, gyvenimas pilnas netikėtumų sokiai.gif assa.gif flirt.gif
Atsakyti
Ar atkreipete demesi, kaip sparciai dauginasi nauji pazinciu portalai (nuo alia rimtu kaip "darni pora" iki "pazintysxxx" ir t.t.) akivaizdziai rodo, jog poreikis milziniskas.
O jeigu draugas net neslepia, jog ten kasdien lankosi, tai manau, kad aiskiau ir nebuna, jis tiesiog iesko kazko geresnio uz tave, o gal tik siaip trumpalaikiam romanui. Kuo greiciau beg nuo jo,kad paskui neliktum dar labiau iskaudinta, nes tokie dalykai geruoju nesibaigia schmoll.gif
Atsakyti
Mylejau, tikejau... baremes del to visus 4 metus verysad.gif matyt neatsirado ta rozine princese lotuliukas.gif , o man nukrito roziniai akiniai lotuliukas.gif zinau, sakysite, kodel kentejai 4 metus... mylejau, tikejau, kentejau... gaila laiko, bet dabar jau velu gailetis, nieko nepakeisi. Tikiu, busiu laiminga blush2.gif
Atsakyti
As pati esu uzsiregistravus pazinciu portale, tai patikekit kiek yra pagundos, raso tikrai daug nepazystamu, siaip visokes zinutes siuntinedami, pvz: labas, kaip sekas?. Taip. kad jusu vyras nemanau, kad yra issimtis nono.gif
Atsakyti