Įkraunama...
Įkraunama...

Pažinčių portalai ir rimta draugystė

na siaip manau, kad esant santykiams, vieno is poros dalyvavimas pazintyse yra elementariausia nepagarba ir nieko gero is tu santykiu nebus smile.gif
Atsakyti
Mano jau kelios drauges rado savo antraja pusele per interneta smile.gif o viena jau ir istekejo smile.gif Nusperndziau ir as uzsiregistruoti, tiesa dar tik kelios dienos. Na bet ir nusivylimas, raso 40-meciai, nors man tik tik 24 doh.gif
Atsakyti
O aš nustebau, kad rašo jaunesni vyrukai smile.gif Aš jiems sakau, kad sekso paslaugų neteikiu, o jie rašo, kad nori bendrauti. Nesuprantu, ko čia su boba metuose, pribendrausi lotuliukas.gif O geriausia, kai atėjo gimimo diena, tai ir išsigandau, tiek sveikinimu, net 61 metu vyras parašė kažkokią poemą. Vyrai nežino, kaip užkalbinti, tai ir naudojasi tokiomis progomis.
Atsakyti
Tiesa, dar turiu viena drauge ekstremale, na bet man ji tokia smile.gif Ji taip atkakliai nori susirasti vaikina, kad eina i labai daug pasimatymu. Bet esme tame, kad jai nera svarbu kur susitikti, ar viesioj vietoj ar parke, diena ar vakaras taip pat neturi skirtumo. Pabodo man ja mokyt, kad atsargiau su tokiai pasimatymais... o ji vis tiek savo.
Atsakyti
rimti santykiai ir pazinciu portalai kazkaip nedera....nors zinau nemazai pavyzdziu, kai zmones susipazino internet pagalba. zodziu, taisykle turi isimciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avitella @ 2011 03 07, 14:16)
Mano jau kelios drauges rado savo antraja pusele per interneta smile.gif

Visos ta pacia? Mano viena drauge pazinciu svetinese jau trecia savo pusele rado, turbut galima sakyti, kad jai sekasi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinrina @ 2011 03 21, 20:52)
Visos ta pacia? Mano viena drauge pazinciu svetinese jau trecia savo pusele rado, turbut galima sakyti, kad jai sekasi.  rolleyes.gif


Kiekviena savo:)
Atsakyti
Jei partneriai rimtai žiūri į santykius ir gerbia vienas kitą, tai pažinčių portaluose nesėdės. Nes ten viskas vyksta ir dar kaip vyksta. Ir vedę ar turintys draugę, tikrai nė mažiau aktyvūs nei laisvi. Beje, jei laisvi ieško galbūt ir rimtų santykių, tai vedę- išskirtinai sekso ir dar nestandartinio.
Atsakyti
Manau, kad niekaip nesuderinama, nebent ten pažintys pagal interesų ratą (pvz, kokios nors baikerių pažintys biggrin.gif ) ir ne tik su priešingos lyties asmenimis.
Atsakyti
Aš manau, kad turint rimtesnius ilgalaikius santykius tau tiesiog natūraliai nereikia/nesinori/nerandi laiko pažinčių portalams kažkokiems.. mes su mb po mažu išsiregistravom iš visokių one'ų, pažinčių ir pan.. tiesiog neliko nei įdomumo, nei poreikio tam mirksiukas.gif
Atsakyti
nepykit, nebuvau perskaiciusi visos temukes. jei poroje santykiai rimti ,tada aisku pazinciu portalai nepriimtini. nuo ju iki neistikimybes skiria vienas zingsnis. esu kalbejus su vyrais sia tema, ir beveik visi pasake, kad jei neturi kokiu slaptu klestu, nera reikalo ir tokiuose saituose sedeti.
Atsakyti
Na man irgi nepatiktu, jeigu vaikinas sedetu tokiuose puslapiuose, nes jam idomu. Tai reiskia, jog su manim ne taip ir idomu, tiesa? g.gif
Del pazinciu rimtumo, tai manau, kad viskas priklauso nuo puslapio paskirties, jeigu tai sex pazintys, tai apie rimtuma net negali buti kalbos biggrin.gif
Atsakyti