Įkraunama...
Įkraunama...

Pažinčių portalai ir rimta draugystė

as tai manau moteris visada turi nuojauta, ir ta nuojauta reik vadovautis. niekas geriau nepazysta tavo vyro nei tu pati. jei jau itari negera ir tau dar reik kitu nuomones tai manau neabejok, tikriausiai kazka rezga...
Atsakyti
Jei poros/šeimos santykiai rimti, pagrįsti meile ir atsakomybe, pažinčių portaluose nė vienas nesėdės. Man tai nepriimtina.
Atsakyti
Na mano mylimas zmogus ''sedi'' tuose populiariuose pazinciu portaluose, bet ne kiekviena diena ir jei bendrauja tai tik su draugais ar seima. Neiesko nauju pazinciu. Neskaiciau visos temos,bet jei iesko nauju pazinciu,tai tuomet nesuprantu tokiu veiksmu, o jei tik bendrauja su draugais tai kas cia blogo smile.gif
Atsakyti
sveikso megytes as turiu pazystama vaikina kuris isiskyres su sugyventine nes ji ten lankesi ji isdave ir dar po sex saitus davesi doh.gif doh.gif tai esme ta kad isiskyre
jis db irgi ieskos drauges bet sake kad tenai nera rimtu merginu unsure.gif nu bet nezinau kaip jam padet ta mergina susirasti unsure.gif jaunas vaikinas bet nieko neranda doh.gif arba sako radau bet pasiule per kamera pasimylet doh.gif lotuliukas.gif nu sakes sakau sakes doh.gif
Atsakyti
jei jau jaunas,tai merginos taip ir turi kartis ant jo? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, reiketu Jusu patarimo manajai situacijai isspresti.
Draugauju su mergina praktiskai gyvename kartu. Viskas is salies gerai abu dziaugiames vienas kitu. Taciau yra vienas dalykas. Mes su ja susipazinome per pazinciu puslapi, as buvau ji jau pamirse taciau ezu isitikines, kad tai ji mane uzkalbino ir snekina iki siol. As bandau buti lakoniskas ir neisijausti i bendravima nes gerbiu ja ir musu santykius. taciau zinant kad tai ji negaliu sustoti ir tesiu bendravima zinau kad tai saves apgaudinejimas ir tarsi zaidimas bet tuo paciu man idomu kas bus toliau. grauzia sazine ir niekaip nerandu kaip pasielgti varianto. patarkite prasau. Dekui
Atsakyti
Susirasinejat su kita,bet guodziat save,kad galbut tai jusu mergina blink.gif .Kiek jums metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2012 02 02, 16:26)
Susirasinejat su kita,bet guodziat save,kad galbut tai jusu mergina blink.gif .Kiek jums metu? g.gif


Pagal temą duočiau visus 16 biggrin.gif
Papildyta:
Kaip pasielgti? Turit merginą, su kuria viskas puikiai. Tai kokio velnio dar kažkam rašyti? Išvis kam ten dar jungtis prie tų pažinčių puslapio?
Atsakyti
As tiesiog zinau kad tai ji, jos rasymo stilius,frazes... suprantu kad reikia baigti internetini bendravima, bet zinojimas,kad susirasineju su ja stabdo.
Atsakyti
QUOTE(Liutasirdis @ 2012 02 02, 15:43)
As tiesiog zinau kad tai ji, jos rasymo stilius,frazes... suprantu kad reikia baigti internetini bendravima, bet zinojimas,kad susirasineju su ja stabdo.

tai gal zaidimas cia jums toks ? bigsmile.gif
nesupratau siaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutasirdis @ 2012 02 02, 15:43)
As tiesiog zinau kad tai ji, jos rasymo stilius,frazes... suprantu kad reikia baigti internetini bendravima, bet zinojimas,kad susirasineju su ja stabdo.

Bet idomiai cia jus rasot?
Supratau, kad jus zinot, kad bendraujat su ja, su savaja tarkim, ir nezinot kaip pasisakyt...Bet, pagal viska iseina, kad ji jums nera istikima, nes ir toliau bendrauja su savo internetiniu draugu, nezinodama, kad tai jus g.gif
Idomi situacija g.gif
Atsakyti
Čia, kaip supratau, jinai jį tikrina, ar ištikimas, o jis ją susekė ir leidžiasi kabinamas. biggrin.gif
Prisižaisit, vaikai. biggrin.gif
Kam išvis landžiot po tokius puslapius, tu gal su ja nelaimingas, kad ten lendi?
Atsakyti