Įkraunama...
Įkraunama...

Kindermusik mokyklėlė

O kurioje vietoje Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 06 21, 13:24)
O kurioje vietoje Kaune?

Griunvaldo g., netoli Akropolio 4u.gif


Mes lankome, mums labai patinka 4u.gif
Atsakyti
Kažin ar čia tik per vasarą Ilona mažiukus turės ar ir nuo rugsėjo naują semestrą pradės su mažiukais?! Oi, kaip būtų šaunu smile.gif
Atsakyti
vasara atrodo Ilona turi, o nuo rudens paciu maziausiu grupe ne pas ja man atrodo g.gif
Man taip gaila, kad neber jau vyresnienms nei 7 metu vaikams..pas Ilona nerealios pamokos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 07 21, 17:21)
vasara atrodo Ilona turi, o nuo rudens paciu maziausiu grupe ne pas ja man atrodo g.gif
Man taip gaila, kad neber jau vyresnienms nei 7 metu vaikams..pas Ilona nerealios pamokos wub.gif

gaila, kad ji maziukam nedesto... bet is kitos puses, gerai, kad dabar desto - puiki proga turiningai praleisti vasara biggrin.gif
Atsakyti
Sakykite, kas lankote Kaune Kindermusik , kokio amžiaus vaikams yra grupės? Ir gal girdėjote ar jau užrašo rudeniui ir ar yra vietų?
Atsakyti
o kas cia per kindermusik? g.gif kas daroma per uzsiemimus? kieklaiko jie trunka? kiek kainuoja? kur rast tokia info? bent nuoroda i ja galetu buti arba cia tokia info pateikiama...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 06 rugpjūčio 2010 - 23:34
Gal kazko apie kainas nesupratau, bet semestrui lyg ir apie 500 lt? Kiek kartu per savaite 1m kudikiams? Ir kaip ilgai tas semestras trunka? Kiek fautusi moket 1 men?
Atsakyti
O kokioje mokyklėlėje Balsytė dirba, ar dirbs ir rudenį, gal kas žinote?
Atsakyti
QUOTE(zinadriu @ 2010 08 26, 22:31)
O kokioje mokyklėlėje Balsytė dirba, ar dirbs ir rudenį, gal kas žinote?

Vilniuj, Antakalnio mokyklelej wink.gif
Atsakyti
cia gal ne i tema, bet mums Yamaha mokyklele daug labiau patinka. Lankem ir kindermusik, tad galim palyginti. ir tikrai ne del kainu (zinoma, yamaha pigesne) 4u.gif

Papildyta:
Mes lankeme Vilniuje. Tas tiesa, kad daugiausia ir priklauso nuo mokytojo. labiausiai kindermusik man nepatiko, kad viskas visa trimestra yra tas pats. su dar viena mamyte juokavom is pradziu, kad gal cia tik mums nuobodu, o vaikams tas amzinas kartojimas patinka, bet maniskis irgi nebuvo suzavetas. jam nebekeldavo susidomejimo vis tie patys dalykai kelis menesius. pabandem yamahoj, nu bendravimas siltas, mokytoja paruosta (o gal tai igimta), vaikas atsigavo. jam idomu, ropoja, ciauska. visai kitas ispudis.
Atsakyti
QUOTE(rrf @ 2010 09 07, 15:01)
Mes lankeme Vilniuje. Tas tiesa, kad daugiausia ir priklauso nuo mokytojo. labiausiai kindermusik man nepatiko, kad viskas visa trimestra yra tas pats. su dar viena mamyte juokavom is pradziu, kad gal cia tik mums nuobodu, o vaikams tas amzinas kartojimas patinka, bet maniskis irgi nebuvo suzavetas. jam nebekeldavo susidomejimo vis tie patys dalykai kelis menesius. pabandem yamahoj, nu bendravimas siltas, mokytoja paruosta (o gal tai igimta), vaikas atsigavo. jam idomu, ropoja, ciauska. visai kitas ispudis.



Kartojimo vaisius pamatysit, manau smile.gif Kitą sykį nustembi kaip "nuobodus mokymas" prasiskleidžia gyvenime smile.gif O dėl mokytojos pritarsiu - nuo jos daug priklauso, na bet dabar jau Kindermusik mokytojų yra daugiau smile.gif - galima rinktis. O pati Kindermusik programa, mano galva, yra labai profesionaliai paruošta. Ir muzika tikra, o ne sintetinė (programuota) kaip Yamahoj.
Atsakyti