Įkraunama...
Įkraunama...

John Frieda

neradau supermamu forume temos apie JOHN FRIEDA priemones, esu girdejus atsiliepimu, kad labai geras, ar esat naudojusios ka nors? pasidalinkit mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai labai gerai tiko sampunas ir kondicionierius thumbup.gif naudojau juos gyvendama Airijoj pries kelis metus, dar kazkiek parsivezus buvau..
labai dziaugiuosi, kad Lt juo pradejo prekiaut.
Atsakyti
Ir as jau isigijau, kasdienini kondiconieriu,ir balzama.Nu super,man6 plaukai labai islepe.Bet kolkas labai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2010 01 07, 22:06)
man labai labai gerai tiko sampunas ir kondicionierius  thumbup.gif naudojau juos gyvendama Airijoj pries kelis metus, dar kazkiek parsivezus buvau..
labai dziaugiuosi, kad Lt juo pradejo prekiaut.

o kokiose parduotuves lt prekiauja siomis priemonemis?
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 01 10, 14:13)
o kokiose parduotuves lt prekiauja siomis priemonemis?

Douglas ir Sarmos berods. Man irgi labai patiko! Serumas liuksiskas!
Atsakyti
Nepatiko visiskai tiesinimo sampunas ir balzamas plaukams schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2010 01 10, 15:13)
o kokiose parduotuves lt prekiauja siomis priemonemis?

Kristianoj
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2010 01 10, 14:25)
Nepatiko visiskai tiesinimo sampunas ir balzamas plaukams schmoll.gif


kodel nepatiko? del to, kad netiesino, ar siaip kaip sampunas ir balzamas nieko gero?smile.gif
Atsakyti
Nepatiko, schmoll.gif nes plaukai ne itin svelnus ir glotnus,kaip nuo kitu sampunu cool.gif
Atsakyti
as turiu plauku seruma ir purskiama nenuplaunama kondicionieriu FRIZZ EASE man labai patinka. kai baigsis sampunas kuri dabar naudoju pabandysiu ir sitos serijos sampunus blondems, ir butinai parasysiu kaip man....
aisku kas tiko man nebutinai turi tikti jums, juk esame individualios smile.gif 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simute90: 18 sausio 2010 - 00:14
man labai patinka šitas, bet jo LT dar nėra
skiriasi nuo klasikinio, nes yra Drėkinantis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 18 sausio 2010 - 11:45
reikes pabandyti, gerai kad gyvenu airijoje
Atsakyti