Įkraunama...
Įkraunama...

Goldwell

user posted image

Neradau tokios temos, taigi, ar yra čia vartojančių GOLDWELL plaukų priežiūros priemones?

Kokias priemones naudojate ir mėgstate labiausiai? Diskutuojame, dalinamės patirtimi ir ispūdžiais!

user posted image

user posted image

Aš, asmeniškai, negaliu be šito plaukų tiesintojo:

user posted image

Jis man kartu atstoja ir balzamą, nes labai sušvelnina plaukus. ax.gif Dar anksčiau naunodavau balzamą plaukams iš tos pačios serijos, bet į mano kirpyklą jo nebeatveža. Neblogos ir "Double boost" putos iš tos pačios serijos. Dabar esu pasiėmusi iš naujos serijos "Rich repair" plaukų kaukę ir balzamą. Kaukė man labiau patiko, nes balzamas plaukų taip nesušvelnina kaip norėtųsi...

user posted image

Dar yra tekę naudoti iš "Inner effect" serijos šampūną ir kaukę dažytiems plaukams, abu liuks.

user posted image

O kokia Jūsų nuomonė? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 12 sausio 2010 - 11:33
daug produktu ie as naudoju, tame tarpe ir dazus. Putos, saknu pakelejas, sampunai ir kaukes po dazymo tikrai man yra geri, bet kazkaip nebelabai pradejo patikti Kerasilko sampunas. Tik as neprisirisu vien prie goldwel produktu, vis bandau ir kazka naujo
Atsakyti
Aš irgi su Goldwell dažau, B5. wink.gif Šiaip man jų šampūnai nelabai tinka, nes oda linkusi į pleiskanas... Bet kas liečia balzamus, plaukų formavimą, tai priemonėm esu labai patenkinta. Ir kol kas nieko geriau neradau. ax.gif
Atsakyti
Naudojau Inner effect sampuna(kol dariausi sias proceduras),tai nieko gero ar blogo negaliu apie ji pasakyti - eilinis sampunas kaip is betkokio prekybos centro smile.gif

Planuoju kada ismeginti melynaja(berods..) linija,kuris sausiems plaukams skirta,kirpeja rekomendavo,kad labai giria tos linijos priemones.
Atsakyti
Turejau sitos serijos sampuna ir nenuplaunama kondicionieriu.
user posted image
Sunaudojau apie puse buteliuko sampuno ir truputi maziau to kondicionieriaus, tai atsirado tokios siaubingos pleiskanos. Negalejau apie metus nekuo isgyditi. Kosmaras kazkoks buvo. Niekad nemaciau kad tiek butu tu pleiskanu. blink.gif Ir tik VICHY sampunas nuo pleiskanu padejo, visiskai jas panaikino. Niekad gyvenime net i rankas nepaimsiu GoldWell priemones. Nors mano kirpeja juos labai gyre.
Atsakyti
Nuo kondicionieriaus kažin ar galėjo pleiskanos atsirasti, nes jis ant odos nepurškiamas, greičiau nuo šampūno. O dabar po Vichy naudojimo kai jau išnaikinot pleiskanas, kokį šampūną naudojat? Man tai netinka nei jokie Goldwell, nei kitų firmų šampūnai, turiu pirkti specialų su rūgštim.
Atsakyti
Dabar ir naudoju VICHY. Labai patinka. Turiu dar ir nuo slinkimo. Bet cia jau reik i kita tema rasyti. biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai va, gal bėda ne Goldwell šampūne, o galvos odoj. tongue.gif Nes pas mane būtent panaši situacija...
Atsakyti
Pas mane pleiskanos atsirado pirma kart gyvenime. O metu man...sakysim nemazai biggrin.gif ir ismeginau tikrai nemazai visokiu sampunu. Todel dristu speti kad problema Goldwell sampune.
Atsakyti
Na, aš čia nenoriu ginčytis iki kraštutinumų, tiesiog reikėtų daugiau nuomonių palyginimui, ar tikrai Inner effect linijos šampūnas sukelia galvos pleiskanavimą. Nes, matot, gal tai buvo tiesiog kažkokia reakcija su Jūsų galvos oda... Nežinau, mano mama turbūt panašaus amžiaus kaip Jūs, bet pakeitė jau ne vieną buteliuką ir jai tokio problemų nebuvo. g.gif
Atsakyti
biggrin.gif Jus matyt kogero mane nesupratot. As nesakau kad jis yra blogiu blogis. Ir kogero yra zmoniu kuriems jis labai nuostabus sampunas. Tesiog jus pirmam poste paklauset kitu nuomone, na as ir parasiua savaji atsitikima. Ir viskas. bigsmile.gif
Atsakyti
micefee, o tas tiesintojas purškiamas taip? Tai jum patinka dėl to kas sušvelnina plaukus, ar ir patiesina? Papildomai nei feno nei tiesintuvo nereik naudot? Įdomu man jo lietuvišką aprašymą butų paskaityti. Beja, niekur nesu mačius šitų priemonių Kaune.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 12 sausio 2010 - 22:30