Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančioms kiną II

Programos nesukurem. Bet praejusi tema puiki ilistracija ka cia veikti.

Praejusieji metai man buvo ne kino metai. Kinas buvo skirtas tik uzsimigdymui, todel geras tas filmas kurio 30 min. uzmigdavau.
Uzkliuvo tik vienas per kuri taip ir neuzmigau - "Melodija dlia sharmanki" Kiros Muratovos.
3 val. filmas per kuri taip ir neuzmigom ir dar po to kelias valandas snekejomes. Ismesciau tik Tabakova is sio filmo.
Is pramoginiu labai patiko "Red Riding". As vertinu isorine forma, todel sis tamsus, gotikinis trileris su 70-uju metu stilistika man labai prie sirdies. Anglu 3 daliu mini televizijos serialas. Baltai nerekomenduoju - ji, kiek pamenu, jautri siela ziauriam turiniui.

Siuo metu daugiau nieko nebepamenu. Prisiminsiu - parasysiu.

Ai, tiesa labai patiko Meryl Streep filme "Julie & Julia". Duociau as jai Oskara uz si vaidmeni. Bet po to atimciau uz holivudini slamsta "It's complicated".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egoist: 26 sausio 2010 - 08:49
O, gavau kibirą ir stiklinę, tai dabar ilgam užteks thumbup.gif , ačiū 4u.gif .
O svarbiausia - ačiū, kad visos atsiliepėte 4u.gif
O egoist, ar tu čia kaip kažkur už kampo temos gale stovėjai ir tik staiga išdygai kaip Pilypas iš kanapių? bigsmile.gif Tai ir tau dar atskiras ačiū 4u.gif , kad sugrįžai su nauja tema ir trumpa ataskaita biggrin.gif


QUOTE(marakeš @ 2010 01 25, 00:07)
4 Months,3 Weeks and 2 Days apie abortą, tiesa?


nu jo unsure.gif

QUOTE
man labiausiai iš pernai matytų filmų įstrigo "Two lovers". ypač Joaquino Phoenixo personažas. o ir Gwyneth Paltrow eilinį kartą nusisekė kvailelės vaidmuo biggrin.gif



Tik gaila, kad režisieriaus neparašei. Ar čia koks naujas filmas?

QUOTE(Savūnė @ 2010 01 25, 01:52)

2009 m. pažiūrėjau 109 filmus.


Kiti neprisipažino kiek, o aš apie 60 viščiukų suskaičiavau. Dar bus gal koks desėtkas išsibėgioję, tai, sakykim, pas mane pernykštis derlius apie 70.

Nu tai teks tau, Savūne, šioj temoj būti filmų maniake biggrin.gif . Su kuo ir sveikinam 4u.gif

O pagal pateiktus sąrašus kol kas pirmauja, kaip matau, „Dvikojis arklys“, rež. Samira Makhmalbaf thumbup.gif

Kuo gi Haneke šįkart neįtiko?




QUOTE(sleepy hat @ 2010 01 25, 07:16)
kiek mano numyletu cia pateko, (Kate  drinks_cheers.gif  ) reiks ir kitus is saraso apziureti.
Lights in the Dusk  as taip norejau su kazkuo apkalbeti, paziurejusi, bet neatsirado ne vienos sielos maciusios ta filma, o dabar as nebelabai ir pati atsimenu  doh.gif

man patinka tokie sarasai! ir labai smagu, kad prigaivinote sita tema, jusu diskusijas itin malonu skaityti


sleepy hat, prašom su mumis apkalbėt savo sąrašus 4u.gif




QUOTE(*saulėgrąža* @ 2010 01 26, 09:29)
Savūnės paraginta, drįstu iš pelenėspuotosstebėtojosprolangą transformuotis


Nu matai - bakst ir viskas thumbup.gif

Išgyrėt Muratovą, tai teks ir vėl keliauti pas rusus, bet, žiūriu, kad net pavadinimo nesuprantu. Kas gi ta шарманкa?

Triero vis dar nepažiūrėjau.

Šiais metais jau teko vieną kartą bėgti nuo ekrano. Gi įsirašiau Reservoir Dogs (Rež. Quentin Tarantino, 1992) ir pasikviečiau MB kartu pažiūrėti. Bet pradėjus pjaustyt ausis gėdingai pabėgau, paskui pasiskaičius porą sakinių turinio sugrįžau lotuliukas.gif ir pažiūrėjau iki galo.
Kadangi buvau pernelyg pripratus prie Tarantino humoro filmuose, tai jo ankstyvajame kūrinyje kaip tik jo ir pasigedau. O į kraują žiūrėti be humoro - nu ačiū cool.gif
Beje, paskutiniųjų dviejų Kventino filmų dar nemačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta: 27 sausio 2010 - 00:27
QUOTE(balta @ 2010 01 27, 00:25)
1.Tik gaila, kad režisieriaus neparašei. Ar čia koks naujas filmas?
Kiti neprisipažino kiek, o aš apie 60 viščiukų suskaičiavau. Dar bus gal koks desėtkas išsibėgioję, tai, sakykim, pas mane pernykštis derlius apie 70.

2.Nu matai - bakst ir viskas  thumbup.gif

3.Išgyrėt Muratovą, tai teks ir vėl keliauti pas rusus, bet, žiūriu, kad net pavadinimo nesuprantu. Kas gi ta шарманкa?



1.Lover'ių režisierius - James Gray. Pati irgi mačiau jį, bet kažkaip pasimiršo, matyt, kad neįtraukiau į sąrašą. Kita vertus, kaip jau prisipažinau, nevedžiau jokio registro žiūrėtų filmų - dėl tos pačios priežasties ir savo ,,viščiukų" skaičiaus nežinau ir pateikt negaliu. Bet žadu pasitaisyti.
2. tikrai, paprasta biggrin.gif

3.Muratova apskritai patapo mano praeitų metų atradimu. Po ,,Derintojo" susikepiau į diskus visus filmus rastus torentuose, keletą peržiūrėjau ir labai užsikabinau - kiekvienakart ta Muratova vis kitokia..
шарманкa - muzikinė dėžutė mirksiukas.gif man asmeniškai iš karto asocijuojasi su gatvės muzikantu, kuris ja groja pasitupdęs beždžionėlę ant peties rolleyes.gif
Atsakyti
pažiūrėjau vakar Julie & Julia - mielas, "skanus" filmas. mėgstu "pavartyti" kulinarinius blogus - todėl ir žiūrėdama šį filmą panašiai jaučiausi, lyg vartyčiau gražius paveiksliukus iš kitų virtuvinio gyvenimo. tik įgarsintojas padarė iš Julijos Child Mrs. Doubtfire (nors vizualiai gal jos ir panašios, abi stotingos tokios smile.gif) - bet tas balsas labai man nesiderino prie personažo smile.gif

Loveriai - gana naujas filmas. 2008, berods.

o aš Muratovos "Derintojo" nebaigiau žiūrėt. gal todėl, kad nusiteikėm, kad tai bus drama (kažkodėl), o gavom net nežinau ką..(tragi)komediją gal? smile.gif pabandysiu dar kada nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egoist @ 2010 01 26, 08:46)
Programos nesukurem. Bet praejusi tema puiki ilistracija ka cia veikti.

Iliustracija gal būtų iliustratyvesnė, jei būtum daugiau štrichų joje nupaišius. Bet... ai, taip ir tikėjaus, kad atsiliepsi drinks_cheers.gif

Dėl miego... ar bandei atsigulus klausytis tekstų per ausines? Man muzika nepadeda, o skaitomi kai kurių įgarsintojų tekstai padeda. Dabar Irina Jerisanova migdo smile.gif

QUOTE(balta @ 2010 01 27, 00:25)
Nu tai teks tau, Savūne, šioj temoj būti filmų maniake  biggrin.gif .

Kažkada ir buvau biggrin.gif Dabar tai gal ne, kai paskaitau meinstryminę filmų temą, suprantu, kad esu toli nuo entuziasčių rolleyes.gif

QUOTE(balta @ 2010 01 27, 00:25)
Kuo gi Haneke šįkart neįtiko?

Kad net negaliu suformuluoti kuo. Skaičiau; kaip ir žinau, kad tikslas buvo atskleisti prefašistinę atmosferą, aplinkybes ir sąlygas, tai, kur jis galėjo atsirast ir atsirado. Vis dėlto man žiūrint atrodė tik kad jis demostruoja savo meistriškumą sukurti tam tikro laikotarpio autentiką. Kodėl „detektyvinės“ mįslės lieka be atsakymų, irgi man neaišku. Tas paslaptingumas turi savo kainą – atstumia.

QUOTE(balta @ 2010 01 27, 00:25)
Šiais metais jau teko vieną kartą bėgti nuo ekrano. Gi įsirašiau Reservoir Dogs (Rež. Quentin Tarantino, 1992) ir pasikviečiau MB kartu pažiūrėti. Bet pradėjus pjaustyt ausis gėdingai pabėgau, paskui pasiskaičius porą sakinių turinio sugrįžau  lotuliukas.gif ir pažiūrėjau iki galo.
Kadangi buvau pernelyg pripratus prie Tarantino humoro filmuose, tai jo ankstyvajame kūrinyje kaip tik jo ir pasigedau. O į kraują žiūrėti be humoro - nu ačiū  cool.gif
Beje, paskutiniųjų dviejų Kventino filmų dar nemačiau.

Eik sau, kaip užsimaniau „Pasiutusius šunis“ pasižiūrėt dar kartą biggrin.gif Mano gi du favoritai Tarantino: „Šunes“ ir „Bulvarinis skaitalas“. Ne dėl to, kad kitkas būtų labai blogai – kad šitie du, genialūs, būtų atskirti savo kategorijoj biggrin.gif mirksiukas.gif

Papildyta:
Aha, dar parašinėsiu.
balta, o kas negerai su tuo rumunų filmu? Juk jis ne vien apie abortą? Otilijos, pagrindinės herojės ir abortą besidarančios merginos draugės, kasdienė buitis, nykumos absurdas, šeima, pripratimai, apmąstymai ir atstūmimai, požiūris į bendrumą (draugystę) – kodėl ji aukojosi ir ar tai buvo auka– jos rezignacija ir pan. – daug man ten buvo artimų dalykų, tau ne?
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2010 01 30, 23:32)
balta, o kas negerai su tuo rumunų filmu? Juk jis ne vien apie abortą? Otilijos, pagrindinės herojės ir abortą besidarančios merginos draugės, kasdienė buitis, nykumos absurdas, šeima, pripratimai, apmąstymai ir atstūmimai, požiūris į bendrumą (draugystę) – kodėl ji aukojosi ir ar tai buvo auka– jos rezignacija ir pan. – daug man ten buvo artimų dalykų, tau ne?


Savūne, tu turbūt apsnūdusiom akim žiūrėjai į ekraną ir nepastebėjai, kad šis filmas nominuotas ne kaip metų nusivylimas, o būtent kaip vienas geriausių žiūrėtų filmų tongue.gif
Nu gerai, neparašiau žodžio "kalta" kabutėse. Tai va, tu "kalta", kad aš visgi pažiūrėjau tą filmą, juk ilgai abejojau, ar žiūrėti, o tu štai ėmei ir įkalbėjai smile.gif

O jūs turbūt nepatikėsit, kokiam filme aš buvau biggrin.gif . Ogi "Įsikūnijime" bigsmile.gif . Čia daugiau mano vyrui buvo dovana, o man tai buvo baisiai smalsu, kaip ten tas 3 D atrodo. Po visko išėjau raudonom kaip triušio akim ir dar ilgai gaivelėjausi tyram ore, prieš ryždamasi sėstis į mašiną. Padariau išvadą, kad tas 3D dar labai netobulas, jei akys taip pavargsta, o kiekvieno kadro baisiai ryškaus bei gražaus irgi nemačiau.
Visa karinė pusė buvo labai nuobodi, istorija nuspėjama. Į kiną verta eiti tik dėl vaiko savyje, kuriam laabai smagu paskraidyti ir pafantazuoti.
Atsakyti
Sveikos. Na paskutinis įspūdį palikęs filmas- Avataras. Patiko filmo idėja apie miškų naikinimą, kad vis dėlto teisybė nugalėjo, ir kad vienas pagrindinių herojų buvo neįgalus.
Dar kažkada žiūrėjau dokumentinį blueray filmą apie pingvinų gyvenimą..paliko įspūdį..viskas taip tikroviška,tik gan liūdnas, na bet toks jų gyvenimas.

Atsakyti
Sveiki. Kuo ši tema skiriasi nuo Įvairių Filmų temos? Šnekate apie tuos pačius filmus, tik čia antra tema, o ten dvidešimta :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyva_ugnis: 07 vasario 2010 - 11:18
As atsakysiu, nors tik skaitau, nerasau. Cia, kiek man teko pastebeti, diskutuojama apie KINA, gera kina, kaip meno rusi, kaip dvasios pena, kaip mano aistra. Apie prasme, autoriaus ranka, stiliu, estetika, mazas detales.

O kitoj temoj tiesiog kaip suprantu diskutuojama apie filmus ir ju ziurejima. Patiko/ nepatiko, liudnas/ linksmas, nuobodus/ idomus. Neskaitau kitos temos, gal ne visai teisi esu. Bet mano nuomone cia vyksta visiskai kitokia, kokybine diskusija. Man tema reikalinga.
Atsakyti
Nesupykit, bet šį puslapį paskaičius tikrai nepasakyčiau, kad jau labai giliai aptarinėjami filmai būtų. Kalbama taip pat ir apie tą patį kaip ir Įvairiuose filmuose. O toj temoj tai tookių įžvalgų būna...

Tiek to, nesivadinu didžia kino kritike, tad grįžtu į savo seną paprastą temelę. :]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyva_ugnis: 07 vasario 2010 - 15:31
QUOTE(gyva_ugnis @ 2010 02 07, 11:17)
Sveiki. Kuo ši tema skiriasi nuo Įvairių Filmų temos? Šnekate apie tuos pačius filmus, tik čia antra tema, o ten dvidešimta :]


Kiekvienas gi pasirenka, kur jam smagiau kalbėtis mirksiukas.gif
Siūlyčiau pasižiūrėti, pvz., mūsų 2009 m. geriausius ir tada gal pamatysite kokį tai nedidelį skirtumą. O jei nepamatysite, tai irgi nieko blogo.

QUOTE(Mariposa @ 2010 02 07, 11:40)
As atsakysiu, nors tik skaitau, nerasau. Cia, kiek man teko pastebeti, diskutuojama apie KINA, gera kina, kaip meno rusi, kaip dvasios pena, kaip mano aistra. Apie prasme, autoriaus ranka, stiliu, estetika, mazas detales.

O kitoj temoj tiesiog kaip suprantu diskutuojama apie filmus ir ju ziurejima. Patiko/ nepatiko, liudnas/ linksmas, nuobodus/ idomus. Neskaitau kitos temos, gal ne visai teisi esu. Bet mano nuomone cia vyksta visiskai kitokia, kokybine diskusija. Man tema reikalinga.


Mariposa, taip gražiai atsiliepei apie temą 4u.gif , bet ko dabar taip kukliai. Laukiam prisijungiant drinks_cheers.gif

QUOTE(gyva_ugnis @ 2010 02 07, 15:30)
Nesupykit, bet šį puslapį paskaičius tikrai nepasakyčiau, kad jau labai giliai aptarinėjami filmai būtų. Kalbama taip pat ir apie tą patį kaip ir Įvairiuose filmuose. O toj temoj tai tookių įžvalgų būna...

Tiek to, nesivadinu didžia kino kritike, tad grįžtu į savo seną paprastą temelę. :]


Pykt tikrai nėra dėl ko rolleyes.gif . Mes čia filmo recenzijų laikraščiams ir nerašom.
Džiugu, kad ir kitoj temoj būna ilgesnių atsiliepimų, įžvalgų. Bet man pačiai buvo gaila laiko peržvelginėt tik trumpas žinutes, kas ką pažiūrėjo. Be to, Holivudo produkcija mane ne itin domina.

Beje, o juk galima abi temas ir skaityti, ir rašyti jose, jei kas turi tiek laiko ir noro, juk nebūtina čia mums tapti kažkokiais konkurentais, ar ne? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta: 08 vasario 2010 - 00:48
Įvairių filmu tema labai gera.
Kai reikia filmų užsimygdymui visada nueinu pasisemti idėjų.
Todėl jokių būdu nenaikinkite, kad nesidubliuotu su mūsų tema.
Atsakyti