Įkraunama...
Įkraunama...

Akušerė Božena Kačanovska


Labas visoms!

Norejau suzinoti gal kartais kurios nors is jusu gimdyme yra dalyvavusi akusere Bozena is Vilniaus gimdymo namu?
Buciau labai dekinga, isgirdusi atsiliepimus apie ja.

Atsakyti
Nuostabiausia akušerė. Profesionali, šilta, ir tuo pačiu nelenda į akis.
Žodžiu aš buvau ja labai patenkinta. Gimdžiau tik su skušere, be gydytojos, po gimdymo Bozena mane ir sutvarkė kiek reikėjo - susiuvo.
Mano tik geri atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
Galiu taip pat tik pagirti Bozena - labai maloni, silta, na tik gal tikrai truputi saldoka... Bet manau mums ir reik malonaus elgesio tokiais sunkiais momentais. Tiesa, man tik nelabai patiko 1 dalykas is jos puses: primygtinai man siule daryt nejautra, o as buvau pries - norejau gimdyt naturaliai. Matyt cia daugumos daktaru ir siaip personalo bruozas: su nejautra ir greiciau ir paprasciau visiems...
Atsakyti
Gimddžiau ir aš su ja.Tikrai žinau,kad yra ir geresniu,kadangi pirmą vaikelį kai gimdžiau,tai tariausi su kita akušere,tai ji man daug labiau patiko.Labai jau lendai į ....,o kai pagimdai tai bent jau pas mane tai net neatėjo paklausti,kaip aš jaučiuosi,nors ir žadėjo iškart po gimdymo.gal per mažai daviau? nors man atrodo kad 200lt už jos atliktą darbą tikrai per daug(kadangi į palatą ji ateidavo tik suleisti vaistų,o poto vėl dingdavo,nes kaip paskui sužinojau ,ji prižiūrėjo dar vieną gimdyvę)Taigi,jei tu pas ją gimdysi dieną,tai ir tau ji nedaug padės.
Atsakyti
Gimdyme dalyvavo Bozena. Nuostabus zmogus, padejo ir po gimdymo, patarimais vaiko prieziuros klausimais. Tik jai galiu buti dekinga, kad neplyshau, nes puikiai ishsuko vaikeli, zinojo, kuri saremi neleisti stumti, o tik kvepuoti. Kita irgi norechiau su ja gimdyti.
Po gimdymo vyras labai norejo padovanoti jai geliu, jis irgi liko suzavetas jos darbu ir nuoshirdumu.
Atsakyti
Galiu pasakyti tik gera apie ją. Buvo jautri, maloni, puikiai dirbo savo darbą, nors akivaizdžiai matėsi, kad pavargus, neišsimiegojusi. Prieš akis ir dabar stovi jos veido išraiška, kai smarkiai suplyšau,( ji puolė gaudyt tą plyšimą, kad visai "neprakiurčiau") tiek gailesčio ir užuojautos, kad ne ji mane, o aš ją guost pradėjau. Beje, ji daug daugiau vargo per gimdymą, nei pats gydytojas.
Atsakyti
Nesuprantu kai kurių čia pasisakiusių mamų.Jeigu joms nepatiko Božena,tai tada tyliu.Blogai kai rėkia,kai neprižiūri, blogai kai per saldi,kai gražiai elgiasi.Man įdomu ar jos pačios žino ko nori?Aš iš anksto buvau susitarusi su Božena.Sakė, kad bet kada galiu į ją kreiptis, nesvarbu ar diena, ar naktis.Pažadėjo tomis dienomis, kai turėčiau gimdyti niekur nevažiuoti.Taigi, ji 3 savaites dėl manęs niekur nevažiavo, o ir gimdžiau nuo 12h nakties iki 7h, visą laiką buvo šalia manęs.Vėliau buvo atėjusi keletą kartų aplankyt į naujagimių skyrių soske.gif Esu jai labai dėkinga.Žaviuosiu jos atsidavimu nepažįstamam žmogui heart.gif
Atsakyti
Nuostabi Nuostabi, jei dar kada gimdysiu tik pas ja.....
man atrodo, kad tokiu momentu tik ir reikia svelnumo ir to saldumo, kaip jus sakot....Vyrui mano irgi ji labai patiko, ypatingai tai, jog ji labai komentavo, ka dare, dabar bus taip, o po to vataip...likus valandai iki gimdimo kuliminacijos ji mum paaiskino, kas tai yra gimdymas, kaip jis vyksta, ka reikes daryti ir pan. ir po gimdymo aplanke kita diena.
Atsakyti
Gimdymas pas Božena thumbup.gif Gal net daugiau nei pati daktarė ji man padėjo. Labai profesionali, maloni, šilta, rūpestinga. Jei kitą kartą gimdysiu - tik su ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ypkike @ 2006 01 21, 17:27)
gimdziau  as pas bozena  smile.gif tikrai puiki akusere, nuo jos dvelkia ramybe ir pasitikejimu savimi ax.gif kita karta vel net nedvejodama pasitikeciau ja drinks_cheers.gif

as irgi gimdziau su Bozenos pagalba thumbup.gif . Tikrai zmogus- nuo kurio dvelkia ramybe- kas labai malonu ir padeda tokiu momentu. Po gimdymo suzinojau, kad jos pagalba viskas baigesi be dideliu komplikaciju 4u.gif
Atsakyti
o as likau ja nepatenkinta - kaip cia kazkuri sake - 200 turbut per mazai g.gif
zadejo uzeiti po gimdymo, taciau net akiu neparode... siaip gimdymas lengvas ir greitas buvo, bet tas skolos jausmas po to - fui fui...
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau su Božena, nors tariausi su gydytoja. Tai yra nuostabi akušerė, tokia švelni, maloni, taip užjaučia. Merginos, kaip pagimdysi vaikelį priklauso nuo akušerės, daktaras tik po to siuva, tvarko. Aš pagimžiau labai didelę mergytę (4250 g), aš pati esu smulki, su 3 mažais įtrūkimais, tik jos dėka. Kitą kartą tarsiuos ne su daktaru, o su ja.
Atsakyti