Įkraunama...
Įkraunama...

Akušerė Božena Kačanovska

Gal turite gyd. Boženos telefono numeric ir galėtumėte parašyti į AŽ, labia reikia, būčiau labia dėkinga
Atsakyti
Perskaičius temą peršasi išvada, kad, nepaisant asmeniško susitarimo su šia akušere ir vokelio, nėra jokios garantijos, kad ji bus šalia tiek, kiek reikės, kad nesiims "saviveiklos" ar apskirtai, neišnyks iš akiračio ir teks gimdyti tik su gydytoju. g.gif

Atsakyti
Palinkėčiau tartis ne su gydytoju, o su akušere Božena. Ji tiesiog nuostabi ir labai labai padeda. O jei nesitariate, tai pasitikėkite laime, kad pakliūsite būtent pas ją.
Atsakyti
Tariausi su šia akušere gimdyti, ne vieną kartą susitikome iki gimdymo, bet išaušus gimdymo dienai neatvyko... Žodžiu...
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 06, 22:18)
Tariausi su šia akušere gimdyti, ne vieną kartą susitikome iki gimdymo, bet išaušus gimdymo dienai neatvyko... Žodžiu...


Ar bent prisiskambinote jai? Kaip pasiteisino? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 06, 22:18)
Tariausi su šia akušere gimdyti, ne vieną kartą susitikome iki gimdymo, bet išaušus gimdymo dienai neatvyko... Žodžiu...


As irgi tariausi su Bozena gimdyti, kolkas neturiu jokiu nusiskundimu, kiek skambinau del padidinto kraujo spaudimo tiek liepe atvaziuoti, abziurejo, padare tyrimus, pasiule atsigulti issitirti. Labai maloni moteris.
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2014 12 07, 00:53)
Ar bent prisiskambinote jai? Kaip pasiteisino?  doh.gif


Prisiskambinau, bet pasakė "tai jei manai, kad jau gimdysi, tai važiuok į VGN, ten tikrai tavim kažkas pasirūpins, aš gi į kursus išvažiavus"... Į KOKIUS KURSUS TAIP IR NESUPRATAU, kol kitam forume neperskaičiau... Manęs tai nebuvo ji informavus apie jokius kursus tikrai... O ir tas pasakymas "jei manai, kad jau gimdysi" - tai aš pirmakartė, kaip man žinot gimdysiu jau ar ne, na, bet nuvykus jau paguldė į gimdyklą ir kitą dieną apie pietus pagimdžiau prie Razumo ir akušerės Dalytės...
Papildyta:
QUOTE(marinaa @ 2014 12 07, 01:32)
As irgi tariausi su Bozena gimdyti, kolkas neturiu jokiu nusiskundimu, kiek skambinau del padidinto  kraujo spaudimo tiek liepe atvaziuoti, abziurejo, padare tyrimus, pasiule atsigulti issitirti. Labai maloni moteris.


Aš nesakau, kad ji nemaloni, atrodo visai nieko moteriškė, aptarėm ne vieną kartą planą, viską, buvau atvykus kelis kart apžiūrai... Na, bet tądien kai skambinau jau jausdama reguliarius sąrėmius, ji labai abejinga pasirodė... Kadangi tuo metu jau buvau paskendusi skausmuose, tai net neatėjo mintis kažkaip kitaip susikalbėti su ja, važiavau tiesiog pataikyt ant bet ko, kad tik pagimdyt... Dabar visgi liūdna, kad susitarus neatvyksta, o apie kažkokius kursus aš turiu sužinot internete...
Atsakyti
Sveikos, mamytes! Atsiuskite man, prasom, akuseres Bozenos telefono numeri i AZ-labai reikia smile.gif
Atsakyti
Parasykit prasau jos kontaktini nr ;)
Atsakyti