Įkraunama...
Įkraunama...

Žinučių archyvavimas

Bandziau archyvuoti zinutes ir nieko neisejo. Siunciau i one.lt pasta, po to i yahoo (pasikeiciau pasto nustatytmus). Bandziau siusti ir kaip Excel faila ir kaip HTML. Vis vien i pasta ateina kazkokia abrakadabra. Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Aquamarine @ 2005 11 21, 12:10)
Bandziau archyvuoti zinutes ir nieko neisejo. Siunciau i one.lt pasta, po to i yahoo (pasikeiciau pasto nustatytmus). Bandziau siusti ir kaip Excel faila ir kaip HTML. Vis vien i pasta ateina kazkokia abrakadabra. Ka daryti?

Specialiai pabandžiau persiųsti į Yahoo ir One.lt HTML failą, gautą iš forumo, tai Yahoo normaliai atėjo, tik visą HTML failą rodo žinutės apačioje. Bet yra toks užrašas "HTML Attachment" ir tada šalia jo paspaudus "Download file" tą HTML failą galima išsisaugoti į savo kompiuterį. O į One.lt iš viso nepersiuntė, gal dėl to, kad HTML failas g.gif
Atsakyti
Vis vien nieko neisejo. Nerodo yahoo to uzraso HTML Attachment. Tik ilga ilga raidziu kratini.
Atsakyti
QUOTE(Aquamarine @ 2005 12 13, 14:14)
Vis vien nieko neisejo. Nerodo yahoo to uzraso HTML Attachment. Tik ilga ilga raidziu kratini.

O gal turi kokią nors POP3 pašto dėžutę? Su tokia tikrai vargo neturėtų būti g.gif
Dar vienas klausimėlis. Options->General Preferences->Messages->Security ar nėra uždėtos varnelės prie "Block HTML graphics in email messages from being downloaded"? Nors tai turbūt nieko nepakeis...
Atsakyti
Gal kas žino sprendimą? Paštas gmail, atsiunčia raidžių kratinį tiek su excel, tiek su HTML unsure.gif Pašto nustatymuose tiesos neradau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frankie: 06 rugsėjo 2009 - 13:47
Gal kas žino, kaip suarchyvuot žinutes į gmail paštą? Nes dabar gaunu tik raidžių kratinį be jokių prisegtų failų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2009 09 09, 12:32)
Gal kas žino, kaip suarchyvuot žinutes į gmail paštą? Nes dabar gaunu tik raidžių kratinį be jokių prisegtų failų  verysad.gif

Tai gal per dideli pridėti failai?
Atsakyti
QUOTE(Liniuka78 @ 2009 09 09, 19:42)
Tai gal per dideli pridėti failai?

Na, žinutės po porą sakinių blink.gif Iš vis mane kraupina, kad jų galima laikyt TIK 25 mellow.gif šiais technologijų laikais... Beje, gal kas žino, į kurį moderatorių geriausia kreiptis forumo klausimais? Nes į pirmą postą niekas nesureagavo, spamint aš nelinkusi, o dėžutė pilna help.gif
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2009 09 09, 20:06)
Na, žinutės po porą sakinių  blink.gif Iš vis mane kraupina, kad jų galima laikyt TIK 25  mellow.gif šiais technologijų laikais... Beje, gal kas žino, į kurį moderatorių geriausia kreiptis forumo klausimais? Nes į pirmą postą niekas nesureagavo, spamint aš nelinkusi, o dėžutė pilna  help.gif

Tada matyt nelabai suprantu apie ką klausiat...
Atsakyti
QUOTE(Liniuka78 @ 2009 09 09, 20:09)
Tada matyt nelabai suprantu apie ką klausiat...


Apie AŽ archyvavimą... blush2.gif Niekaip nerandu sprendimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2009 09 09, 20:15)
Apie AŽ archyvavimą...  blush2.gif Niekaip nerandu sprendimo  unsure.gif

Archyvavimo funkcijos neradau, o žinučų bent man galima laikyt 42.
Papildyta:
Radau...
Reiks dar išsiaiškinti, kokios čia bėdos... Įtariu dėl kažkokių netinkamų nuostatų (pašto)
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2009 09 09, 12:32)
Gal kas žino, kaip suarchyvuot žinutes į gmail paštą? Nes dabar gaunu tik raidžių kratinį be jokių prisegtų failų  verysad.gif

o jūs archyvavote pagal šią instrukciją?
QUOTE
Jūsų valdymo skydas -> Pranešimų gaviklis (kairėje pusėje) ->
Ištrinti asmeninių žinučių katalogus
Redaguoti katalogus
Asmeninių žinučių draugų/blokuojamų siuntėjų sąrašas
Archyvuoti žinutes

Pasirinkę funkciją “Archyvuoti žinutes”, turite galimybę rinktis tam tikrus archyvavimo kriterijus, o suarchyvuotas žinutes, sujungtas į vieną failą, parsisiųsti į savo elektroninio pašto dėžutę.

Atsakyti