Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėryno gyventojos!

Labai atsiprasau, kad įlindau į jaukią jūsų temukę, bet gal kuri mamytė galėtų papasakoti kaip nuo stoties kokiu autobusu ar troleibusu būtų galima pasiekti VPU Studentų 39 , KOKS BŪTŲ SUSTOJIMAS, ieškojau inete, bet kažkaip nesėkmingai, man ten vyks kursai, būčiau labai dėkinga už info, galite rašyti ir į až., klausiu, nes esu nevilnietė.
Atsakyti
butu visai idomu del FB mamu bendruomenes, kiek paziurejau kas dabar ten yra, tai tikrai ne mamoms skirta
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2011 08 26, 22:42)
atejau dulkiu nusluostyt  doh.gif

Renatyte, sveikinu, vaje vaje jau nebedaug liko  kaip jautiesi ? 4u.gif


Ačiū, tik dabar paskaičiau blush2.gif
Kaip jūs gyvuojate?
Ar vedi savo vyrensį į darželį?
Atsakyti
sveikos, mes "remontais" gyvenam, bet tokias kapitalinias biggrin.gif Tai manau, kad rudenį jau vėl gyvensim (gyvenau ten prieš 20 m. smile.gif )

Taip anskti į jūsų temą atsibeldžiau, nes žinokit esu giliam pasimetime dėl darželio.. dar tik rudenį vesim savo pupulį, bet vis neišsirenku. Pati lankiau Boružėlę, o saviškiui galvoju apie Birutės, nes man patinka jo vieta, kad mažai grupių. Gal galit mamos pasakyti kur savo mažuosius vedat ir kaip sekasi? ar patekinti visi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriushka: 05 vasario 2012 - 16:49
Dėmesio Mamytėms, auginančioms vaikučius, kuriems nėra 2 mėn., ar netrukus gimdysiančioms!
user posted image

Esu Vilniaus Pedagoginio universiteto psichologijos III kurso studentė – Indrė Saikavičiūtė. Šiuo metu ruošiuosi rašyti savo bakalaurinį darbą tema: "Vaikų ankstyvosios motorikos (judėjimo) raida". Šio darbo tyrimo tikslas – ištirti vaikų ankstyvąją motorikos (judėjimo) raidą pirmaisiais jų gyvenimo metais, todėl ieškau vilniečių mamyčių ir tėvelių, kuriems būtų įdomu kartu su vaikučiu sudalyvauti ilgalaikiame tyrime (trukmė apie 1 metus).

Žinau, kad vieneri metai yra labai ilgas laiko tarpas, tačiau metuose mes turėsime tik 8 susitikimus, kurių kiekvienas truks maždaug 20 - 50min. Šie susitikimai bus panašūs į gydytojo apžiūrą, nes jų metu bus naudojama „Bayley“ kūdikių raidos įvertinimo metodika, kuri seka po „Apgar“ kūdikių įvertinimo skalės, tad tyrime naudojami minkšti žaisliukai, barškučiai, kubeliai, ir pan. priemonės, kurios nekenkia vaikui ir nesukelia jam neigiamų emocijų. Dėl šios priežasties, ir pats tyrimas bus labiau panašus į smagų žaidimą, o ne rimtą mokslinį tyrimą, o ypač pačiam mažyliui.

Tyrimo aplinka – vaiko namai, tad Jums nereikės niekur važiuoti, nes aš pati atvažiuosiu pas Jus. Vaiko namų aplinka pasirinkta neatsitiktinai – ši aplinka vaikui jau šiek tiek pažįstama, todėl jis joje jaučiasi ramiau ir nekyla grėsmė sukelti vaikui žalos ar neigiamų emocijų. Dėl tos pačios priežasties, tyrimo metu, be manęs, dalyvauja vienas ar abu vaiko tėvai, kurie galės ne tik stebėti tyrimo eigą, bet ir patys patyrinėti savo vaiką.

Susitikimų metu vertinama:
a – kalbos raida, imlusis bendravimas,
b – kalbos raida, raiškusis bendravimas,
c – kognityvinė (pažintinė) raida,
d – motorikos raida, smulkioji motorika
e – motorikos raida, stambioji motorika

Susidomėjusioms mamytėms ir tėveliams dar kart palieku savo kontaktus, vildamasi, kad Jūsų atsiras: Indrė Saikavičiūtė, saikaviciute@gmail.com, +37060047504, arba +37068495424.

P.s. Tyrimas labai įdomus ir labai naudingas, tad kviečiu nepraleisti puikios progos apie savo mažylius sužinoti daugiau praktiškai nei skaitant knygutes, kurios dažnai teikia klaidingą informaciją...
Jau lankausi pas kelias forumietes, draugaujam gražiai ir maloniai, tad galite drąsiai manim pasitikėti.
Mano tyrimui dar trūksta 6 mažylių, tad labai labai nuoširdžiai kviečiu sudalyvauti. Juk niekur nereikės važiuoti, o per mėnesį tereikės skirti 20 – 50min., kurios prabėgs kaip viena... O man... Man tai reiškia labai labai daug – tai mano ateitis!


Pagarbiai, Indrė Saikavičiūtė
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2012 02 05, 17:48)
sveikos, mes "remontais" gyvenam, bet tokias kapitalinias biggrin.gif Tai manau, kad rudenį jau vėl gyvensim (gyvenau ten prieš 20 m. smile.gif )

Taip anskti į jūsų temą atsibeldžiau, nes žinokit esu giliam pasimetime dėl darželio.. dar tik rudenį vesim savo pupulį, bet vis neišsirenku. Pati lankiau Boružėlę, o saviškiui galvoju apie Birutės, nes man patinka jo vieta, kad mažai grupių. Gal galit mamos pasakyti kur savo mažuosius vedat ir kaip sekasi? ar patekinti visi?

sveiki priimsit ir mane pas save i situs namucius:)
Atsakyti
QUOTE(steliukas @ 2012 02 11, 18:14)
sveiki priimsit ir mane pas save  i situs namucius:)

sveika, aš ir čia naujas veidas biggrin.gif bet kažkaip kitų nelabai ir yra.. mayt retai užsuka mamytės sad.gif
Papildyta:
QUOTE(steliukas @ 2012 02 11, 22:17)
sveiki  as jau kaip 5metai cia gyvenu ,o kurioj gatvej gyvenat.

kęstučio g., netoli stadiono, o pati?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriushka: 13 vasario 2012 - 16:40
Labutis zveryno mamytes manau ir as prisijungsiu prie jusu smile.gif Nuo rudens ir mano mazoji eis i darzeli bet vesiu i Lineli patiko man jis ir netoli namu. Birutes vieta tai superine ir toks pat mazas kaip Linelis tik kiek zinau jis katalikiskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunyte01 @ 2012 03 04, 22:55)
Labutis zveryno mamytes manau ir as prisijungsiu prie jusu smile.gif Nuo rudens ir mano mazoji eis i darzeli bet vesiu i Lineli patiko man jis ir netoli namu. Birutes vieta tai superine ir toks pat mazas kaip Linelis tik kiek zinau jis katalikiskas smile.gif

tik įdomu kiek tas katalikiškumas ten propoguojamas? ar tik maldelė rytinė ar daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2012 03 19, 10:10)
tik įdomu kiek tas katalikiškumas ten propoguojamas? ar tik maldelė rytinė ar daugiau g.gif


Nueikit apsiziurekit ir viska manau papasakos smile.gif dar jie turi internetini puslapi gal ten rasit kokios informacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunyte01 @ 2012 03 20, 13:01)
Nueikit apsiziurekit ir viska manau papasakos  smile.gif dar jie turi internetini puslapi gal ten rasit kokios informacijos smile.gif

buvom, ačiū smile.gif

o kur visos žvėryno gyventojos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2012 04 09, 19:38)
o kur visos žvėryno gyventojos? g.gif


Esam esam, tik ramu čia jau kelinti metai. Aš karts nuo karto užsuku, paskaitau ax.gif

Mano mergina į Boružėlę einą, užrašiau ir antrą vaiką ten, tikiuosi papulsime g.gif Daržėliu esame labai patenkinti ax.gif
Atsakyti