Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėryno gyventojos!

QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 25, 13:38)
kam čia dienos susipynė ? gal ne savaitgalio,o darbo savaitės?  ax.gif

oi...jei dabar iškart savaitgalis ateitų  blush2.gif  drinks_cheers.gif

blush2.gif susimaise, kaip kasdien buni namuose, tai netik dienas pradedu painiot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 25, 17:20)
blush2.gif susimaise, kaip kasdien buni namuose, tai netik dienas pradedu painiot doh.gif




Aš manau...turbūt visi yra patyrę tą jausmą kai nėra laiko nuovokos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 24, 18:01)
Savi bus po kokių...12 metų manau...Pirmiau noriu įstot į univerą,ji baigt ir tada apie vaikus bus galima galvot...Aišku tada jau sena būsiu,tai reiks gamint 3 pametinukus,truputį paaugint ir vėl karjerą daryt...


vaikus kaip tik reikia gimdyt kuo anksciau, aisku geriau po univerkes, nes paskui turbut neprisiversciau mokytis smile.gif
o siaip tai ir vaikams geriau tevai jaunesni ir tevams lengviau ax.gif

QUOTE(Karmelita @ 2010 01 24, 23:28)
ir as ir as!!:-)


nugi pasipasakokit kaip jus gyvenat? kaip dukryte auga? bigsmile.gif
tiesa, uzsisakem mes Jane is Vokietijos, nes dabar vaikutyje jau 2200 kainuoja, tai laukiu sia savaite turetu pristatyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 01 25, 23:49)
vaikus kaip tik reikia gimdyt kuo anksciau, aisku geriau po univerkes, nes paskui turbut neprisiversciau mokytis smile.gif
o siaip tai ir vaikams geriau tevai jaunesni ir tevams lengviau  ax.gif
nugi pasipasakokit kaip jus gyvenat? kaip dukryte auga?  bigsmile.gif
tiesa, uzsisakem mes Jane is Vokietijos, nes dabar vaikutyje jau 2200 kainuoja, tai laukiu sia savaite turetu pristatyti  bigsmile.gif

Tai kol univerą baigsiu jau ir bus 28 metai.Tada padirbėsiu porą metų ir galima gimdyt bus..
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 26, 14:20)
Tai kol univerą baigsiu jau ir bus 28 metai.Tada padirbėsiu porą metų ir galima gimdyt bus..

nevisiems iskarto pavyksta pastot, kartais ne vieneri metai praeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 26, 13:37)
nevisiems iskarto pavyksta pastot, kartais ne vieneri metai praeina ax.gif

Na,žiūrėsim.Man nesvarbu kiek užtruks,bet 3 vaikus aš TURĖSIU !! lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 26, 17:25)
Na,žiūrėsim.Man nesvarbu kiek užtruks,bet 3 vaikus aš TURĖSIU !! lotuliukas.gif  doh.gif

:lotuliukas:asmeniskai man 3 per daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 26, 16:25)
Na,žiūrėsim.Man nesvarbu kiek užtruks,bet 3 vaikus aš TURĖSIU !! lotuliukas.gif  doh.gif


thumbup.gif

QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 26, 18:00)
:lotuliukas:asmeniskai man 3 per daug 4u.gif


as irgi noriu triju, kaip minimum blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2010 01 26, 19:18)
thumbup.gif
as irgi noriu triju, kaip minimum  blush2.gif  biggrin.gif

Aš vis prižiūriu po du (mano kaimyniukai pametinukai ir pusantrų metų dvynukes prižiūrėjau) tai matau,kad man mažai doh.gif Žiūrėsim kaip diedui atrodys hihihi.gif
Bet aš noriu 3! wub.gif
Ir dar pas savo kardiologę ant stalo pamačiau nuotrauką jos trijulės! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 26 sausio 2010 - 19:29
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 26, 20:00)
:lotuliukas:asmeniskai man 3 per daug 4u.gif



Oi man tai 3 neatrodo per daug smile.gif Nuo senai svajojau apie 3 berniukus,o pakui jau jiems užaugus norėčiau mergaitės... bet juk kas žino,kas gims biggrin.gif kaip bus,taip bus gerai smile.gif blush2.gif
Atsakyti
blink.gif ziuriu cia vos ne futbolo komandos kiekviena nori blink.gif
asmeniskai man per daug isvardinsiu kelias priezastis: pagrindine, mano nuomone vaikus turi mama pati priziuret be kitu pagalbos, kaip buna prigimdo ir tada aukles pasamdo, mociutes priziuri, nes nespeja susitvarkyt ir su vaikais, ir su darbu ir t.t.
as visa demesi skiriu vien vaikui,uzsiemimams, zaidimams sau beveik nelieka o jei jei butu 3 g.gif idomu, apie antra galvoju nebent tik tada kai pirmoju uzaugs, kad butu gan didelis amziaus skirtumas, kan galeciau pilnai skirti save antrajam, o ne kaip buna seimuose, kad vyresnelis pavydi teveliu demesio, jaunesneliui ir daug kitu panasiu pvz.,
antroji priezastis, finansai, kad visi vaikai butu pilnai aprupinti, kad nieko netruktu: drabuziai, bureliai, mokyklos, atostogos, zaislai kad visko turetu ko mazuju sirdele geidzia, ir sau dar liktu, o maistas, komunalines paslaugos, ir kitos islaidos....nezinau tada kiek ir kur tiek uzdirbti g.gif o gyventi norisi kuo geriau, prabangiau
cia mano asmeniskai tokia nuomone 4u.gif
p.s. na jauciu daug komentaru sulauksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2010 01 27, 17:43)
blink.gif ziuriu cia vos ne futbolo komandos kiekviena nori blink.gif
asmeniskai man per daug isvardinsiu kelias priezastis: pagrindine, mano nuomone vaikus turi mama pati priziuret be kitu pagalbos, kaip buna prigimdo ir tada aukles pasamdo, mociutes priziuri, nes nespeja susitvarkyt ir su vaikais, ir su darbu ir t.t.
as visa demesi skiriu vien vaikui,uzsiemimams, zaidimams sau beveik nelieka o jei jei butu 3 g.gif idomu, apie antra galvoju nebent tik tada kai pirmoju uzaugs, kad butu gan didelis amziaus skirtumas, kan galeciau pilnai skirti save antrajam, o ne kaip buna seimuose, kad vyresnelis pavydi teveliu demesio, jaunesneliui ir daug kitu panasiu pvz.,
antroji priezastis, finansai, kad visi vaikai butu pilnai aprupinti, kad nieko netruktu: drabuziai, bureliai, mokyklos, atostogos, zaislai kad visko turetu ko mazuju sirdele geidzia, ir sau dar liktu, o maistas, komunalines paslaugos, ir kitos islaidos....nezinau tada kiek ir kur tiek uzdirbti g.gif o gyventi norisi kuo geriau, prabangiau
cia mano asmeniskai tokia nuomone 4u.gif
p.s. na jauciu daug komentaru sulauksiu biggrin.gif



Sulauksi.va pirmasis biggrin.gif tik negalvok,kad piktybiškai,aš tiesiog savo nuomonę sakysiu,o kiekvieno žmogaus nuomonė turi būti išgirsta ir suprasta..smile.gif

Išties geras priežastis išvardinai,aš taip pat apie tai galvojau,bet...jei vaikai pametinukai, tai mamai laiko daugiau liktų,nes paūgėjus vaikams,smagu žaisti kartu ir mamos nereikia,o taip ir vaikas mokosi bendraut su bendraamžiu...o ne tik su mama,paskui kitų vaikų gali bijoti (čia iš mano giminės patirties),aišku ne visiems vaikams tai būdinga. Bet augti su sese ar broliu yra žymiai smagiau,manau mano vaikystė nebūtų buvusi tokia graži be sesės.

Finansai. Na,drabužėliai bent leliukams ir mažiems...tai kiek ten laiko jie juos tepanešioja? Gali eiti per kelis vaikus,o vėliau..jei turėtum pvz 2 mergaites,dar smagiau joms būtų keistis drabužiais,atrodytų lyg ir daugiau kartu turėtų. Žinoma,pinigų išsileis daugiau,ypatingai išleidus į mokyklą,to neneigiu smile.gif


Na,gal ir reikia skaičiuoti,kiti sako nesvarbu kiek tų vaikų,pinigų užteks visiems,gal poreikiai tik bus mažesni,bent vaikai nebus išlepę biggrin.gif
Sunku kalbėti tokia tema,kiekvienam savo,kiekvienas žmogus skirtingas,todėl ir nuomonės skiriasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiiistė: 27 sausio 2010 - 18:00