Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas auklės namuose

Įdomu kiek mokate jeigu vaiką vežate pas auklę,jis ten maitinamas ir prižiūrimas?
Atsakyti
man irgi butu idomu suzinoti... o pvz. jei savo maisto produktus superki ir nunesi.. gal pigiau nei iprastai, nes tipo gal auklei patogiau savo namuose buti ir priziureti maziuka...?
Atsakyti
Nemanau, kad namuose priziurint vaika, pigiau. Is vienos puses gerai, kai namuose nerandi bardako, is kitos puses, nesi tikrai garantuotas kaip aukle elgsis savo namuose.
Atsakyti
niekas negali būti garantuotas kaip auklė elgsis tavo namuose taip pat.Jei nepasitiki žmogum tai kam jį samdyti prižiūrėti savo vaiką? Aš auginu du savo pametinukus ir pasiemiau dar vieną auklėtinį, kad man į namus atneštų. Gaunasi liuks mini darželis - vaikai vienas su kitu žaidžia, ir auklėtinio mamytė patenkinta ir aš prie pašalpų prisidedu. tiesa - imu 2,5 Lt
Atsakyti
as savo namuose priziuriu 2vaikus[2,5m]+auginu savo[3m].maista man mamos ideda padaryta,as tik pasildau.jos is tu zmoniu kuriems namai yra ju asmenine zona,nuo minties kad kazkas po ju namus vaikscios kai ju nebus net nupurto..o i darzelius neleidzia,kad nereiktu is darbo atsiprasinet kai vaikas serga,as juos visus ir liginu kai kokia bacila pristoja.zodziu auginu visus tris kaip savo,ir zaidziam,ir sergam kartu.broliskai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
tiesa man moka nuo2iki2,5eu.mes uzsieni gyvenam,o ir lietuvoj matau panasiai 2,5lt
Atsakyti
Nelabai suprantu, kodėl tuo atveju, kai auklė žiūri vaiką SAVO namuose, jai mokama mažiau. Ar dėl to, kad žiūri kelis vaikus vienu metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neras @ 2005 12 13, 14:37)
Nelabai suprantu, kodėl tuo atveju, kai auklė žiūri vaiką SAVO namuose, jai mokama mažiau. Ar dėl to, kad žiūri kelis vaikus vienu metu?  g.gif

nezinau kaip lt yra,niekad neteko tokio darbo dirbt ten.bet airijoj ziurek kur tu nori:namie ar ne,viena ar penkis,gausi tiek pat.man lt isvis labai aukles ziuriu myli:atlyginimai liux,atostoginiai,dovanos...gal sakau reiks profesija gryzus keist? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas! Nudziugau siame skyrelyje pamacius Tave, Sandralita smile.gif As irgi is Airijos ir taip pat esu aukle kaip Sandralita biggrin.gif Priziuriu kartu su savo suneliu ir kita berniuka - ji visad atveza man i namus. Maista berniukui taip pat ideda - belieka tik pasildyt. As gaunu 3eurus uz valanda. Manau, kad siaip aukles gauna daugiau, nes kai manes prase priziuret Dzosa, tai jo mama sake,kad negales daug moket. Tad jei 3eurai maza kaina, tai is viso nustebau, kad Sandralita priziuredama 2vaikucius gauna tik 2-2.5euro. Bet man ne piniguos esme. As aukle is pasaukimo smile.gif Abu berniukai taip susidraugavo, kad negali viens be kito. Smagu ir man su dviems vaikuciais, ir berniukams kartu. Drauge mes piesiam, dainuojam, sokam, isdykaujam smile.gif Gaila, kad Lietuvoj teveliai nelabai nori aukles kartu su vaiku. Nesuprantu ju - juk is mano patirties akivaizdziai matosi, kad keliems vaikuciams ypatingai smagu. Na, gal su laiku ne tik sveciose salyse, bet ir Lietuvoj teveliu poziuris del aukliu pasikeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2005 12 18, 01:28)
Labukas! Nudziugau siame skyrelyje pamacius Tave, Sandralita smile.gif  As irgi is Airijos ir taip pat esu aukle kaip Sandralita biggrin.gif Priziuriu kartu su savo suneliu ir kita berniuka - ji visad atveza man i namus. Maista berniukui taip pat ideda - belieka tik pasildyt. As gaunu 3eurus uz valanda. Manau, kad siaip aukles gauna daugiau, nes kai manes prase priziuret Dzosa, tai jo mama sake,kad negales daug moket. Tad jei 3eurai maza kaina, tai is viso nustebau, kad Sandralita priziuredama 2vaikucius gauna tik 2-2.5euro. Bet man ne piniguos esme. As aukle is pasaukimo smile.gif Abu berniukai taip susidraugavo, kad negali viens be kito. Smagu ir man su dviems vaikuciais, ir berniukams kartu. Drauge mes piesiam, dainuojam, sokam, isdykaujam smile.gif Gaila, kad Lietuvoj teveliai nelabai nori aukles kartu su vaiku. Nesuprantu ju - juk is mano patirties akivaizdziai matosi, kad keliems vaikuciams ypatingai smagu. Na, gal su laiku ne tik sveciose salyse, bet ir Lietuvoj teveliu poziuris del aukliu pasikeis smile.gif

o kodel airijoj tiek mazai moka? blink.gif cia toks pat darbas kaip ir kiti, o uz kitus gauna 7-11euru g.gif o lietuvoj tai 2-2.5lt. yra labai mazai schmoll.gif nesvarbu ar tai aukles ar tos seimos butu namai, ypac jei maitina aukle savo maistu o ne mamos atnestu ax.gif
Atsakyti
matai mano abu vaikuciai yra lietuviu vaikai,o mus miestely yra tokia sutarta kaina 2 eu valanda,labai retai kas moka 2,5.o jei ziurint uzsienieciu vaikus tai tikiu kad moka daug daugiau.nezinau kodel mamos lt taip nori i namus ateinanciu aukliu,cia airijoj dauguma i namus veda..jau lietuves pasimoke is airiu.juk kiek yra atveju kad apvage,ateina svetimi issimaudyt,issiskalbt it tt.man auklevimas irgi patinka drinks_cheers.gif o ir vaikai labai susidraugauja.rudeni jau vesim visus i darzeli kur mokyklai ruosia,tai ir priprast visiem trim bus smagiau.
Atsakyti
Is tiesu, ir auklems Airijoj daugiau moka( maziausiai 5eurus per valanda. Taciau mes su taseima atsitiktinai susipazinom ir jie pasiule man priziuret ju vaika, tai man butu buve nepatogu is ju daug imt. Taip, tiesa, lietuviu seimos net ir Airijoj daug nepasiulo. O as priziuriu filipinieciu tautybes berniuka smile.gif
Atsakyti