Įkraunama...
Įkraunama...

J.Dobkevičiaus progimnazija

QUOTE(Bishojo @ 2014 02 27, 13:30)
Mano vaikas ketvirtokas pas mokytoją V. Pupiuvienę  4u.gif Mokytoja gera, mokina pagal programą, jei vaikas aktyvus ir žingeidus, mokytoja deda daug pastangų, kad išmoktų ne tik pagal programą, vaikai myli labai savo mokytoją, nors mokytoja, kai reikia būna ir griežta, kai reikia švelni. Aš, asmeniškai, gal pasigedau šiek tiek daugiau iniciatyvos "užklasinei" veiklai - kelionėms, įvairių projektų darymui ir t.t. Nors, čia gal labiau mano nuomonė, nes ir tų kelionių po Lietuvą per metus būna bent dvi, ir į muziejus vaikšto.
Pati mokykla pradinukui manau geras pasirinkimas, saugi, vyksta nemažai renginių, stiprūs būreliai, kuriuos lankydamas vaikas dalyvauja konkursuose, varžybose ir t.t. Mokymo lygio lyginti su kitomis mokyklomis negaliu, nes nežinau... Viskas pasimatys, kai pereisim į kitą mokyklą, 5-tą klasę, bet manau, didelių problemų kilti neturėtų dėl mokymosi lygio.

Žodžiu, jei rinktis šią mokyklą kitiems metams pirmokui, aš tik už mokytoją Pupiuvienę 4u.gif


I kokia mokykla planuojate eiti i 5 klase? smile.gif
Atsakyti
Mokyklos tinklalapyje skaičiau, kad mokykla nuo 2015 m.. tampa progimnazija, t.y. joje bus 1-8 klasės. Manau, geriau stipri progimnazija (tikiuosi, tokia bus) negu prastesnė vidurinė smile.gif Labai norėtųsi, kad taip būtų.
Atsakyti
2015 m. Kauno Jurgio Dobkevičiaus mokykla tampa progimnazija. Taip pat mokykloje veiks Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos klasės.
Dėl šio bendradarbiavimo mokykloje kaip antra užsienio kalba šalia prancūzų ir rusų atsiranda ir vokiečių kalba.
Dėl mokykloje esančių Emile klasių - sustiprinto prancūzų kalbos mokymo - antros užsienio kalbos mokymas pradedamas nuo 5 klasės (kitose mokyklose nuo 6 klasės)
Atsakyti
Naujiena J. Dobkevičiaus progimnazijoje nuo 2015 m. rudens:

Renkami mokinių prašymai nuo 2015 m. rugsėjo lankyti mokykloje veiksiantį muzikos mokyklos skyrių.

http://www.dobkevicius.kaunas.lm.lt/
Atsakyti
Atvirų durų diena 2015 m. kovo 26 d. 18 val.
Atsakyti
Galvoju vaika leisti i priesmokykline klase Dobkeviciaus mokykloje. Gal yra daugiau tokiu planuojanciu? Nezinau kas bus priesmokyklinuku mokytoja bet visa informacija idomi. Atsiliepkite! 4u.gif
Atsakyti
Populi, fb yra gana aktyvi mokyklos grupė, direktorė ją aktyviai kuruoja, gali parašyti ir ten. galbūt pirmoje klasėje susitiksime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 04 10, 19:39)
Populi, fb yra gana aktyvi mokyklos grupė, direktorė ją aktyviai kuruoja, gali parašyti ir ten. galbūt pirmoje klasėje susitiksime smile.gif


Aciu. Prisijungiau. 4u.gif

Ber vistiek noreciau daugiau atsiliepimu is mamu, kuriu vaikai dabar lanko sia mokykla.
Labiausiai rupi priesmokyklinuku mokytoja ir pradinuku mokytojos.

Renkames tarp Pranciskaus ir Dopkeviciaus mokyklos.

Pranciskaus mokykla arciau, bet is isores atrodo baisokai unsure.gif
Dopkeviciaus mokykla graziai suremontuota, naujas stadionas. Nepatinka ta ligonine salia unsure.gif
Bet vistiek svarbiausia juk zmones kurie dirbs su vaika.

Mamos pasidalinkite ziniomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2015 04 14, 17:59)
Dopkeviciaus mokykla graziai suremontuota, naujas stadionas. Nepatinka ta ligonine salia  unsure.gif
Bet vistiek svarbiausia juk zmones kurie dirbs su vaika.


Na, apie žmones anksčiau jau esu rašius. Kol kas aukščiau pradinių savo vaiko ten neleisčiau. Tikiuosi, kad naujoji direktorė su laiku padarys gerą mokyklą, bet to laiko dar daug turi nutekėti.

Dėl ligoninės - nu absoliučiai nepagrįsta baimė - nėra visiškai jokio kontakto tarp mokyklos ir ligoninės 4u.gif
Atsakyti
Bishojo, o gal gali pakomentuoti prancūzų mokymą ir išmokymą?
žiūrinėjau mokyklos analizę , kaip supratau, matematika gana silpna vieta.
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2015 04 15, 09:22)
Na, apie žmones anksčiau jau esu rašius. Kol kas aukščiau pradinių savo vaiko ten neleisčiau. Tikiuosi, kad naujoji direktorė su laiku padarys gerą mokyklą, bet to laiko dar daug turi nutekėti.

Dėl ligoninės - nu absoliučiai nepagrįsta baimė - nėra visiškai jokio kontakto tarp mokyklos ir ligoninės  4u.gif

Aciu uz atsakyma. Gal zinote kas dirba su priesmokyklinuku grupe?
Papildyta:
QUOTE(populi @ 2015 04 15, 13:49)
Aciu uz atsakyma. Gal zinote kas dirba su priesmokyklinuku grupe?


Gal galit pakomentuoti kai vaikas perejo i 5 klase ar vaiko ismokymo lygis nesiskyre nuo kitu vaiku.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 02 20, 16:08)
Naujiena J. Dobkevičiaus progimnazijoje nuo 2015 m. rudens:

Renkami mokinių prašymai nuo 2015 m. rugsėjo lankyti mokykloje veiksiantį muzikos mokyklos skyrių.

http://www.dobkevicius.kaunas.lm.lt/

Sitos info niekur nerandu... panasu kad planai pasikeite g.gif
Atsakyti