Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli prekybos ir pramogų centrai

oj man tai patinka dideli pc - yra didelis pasirinkimas, o akropolis, nors pati iš kauno ir ten retkarčiais apsilankau biggrin.gif , tai patinka, kad ten ir kinas, ir boulingas - viskas vienoj vietoj, va db pagaliau kaune mega atidarys tai ir čia bus pramogų daug, ye ye ye thumbup.gif
ai tik viena smulkmenėle nepatinka - tai ilgos eilės, ypač prieš šventes doh.gif
bet tai tau man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raimondamama @ 2005 12 01, 16:31)
JO jau atydarymas rytoj,tai zmoniu bus nereliai,10val,lyg koncertas bus daug zinomu dainininku,bus idomu nueiti.


nu ir kaip ta mega?
gal kas jau apsilankete, pasidalinkit ispudziais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2005 12 02, 18:34)
nu ir kaip ta mega?
gal kas jau apsilankete, pasidalinkit ispudziais  ax.gif



Apsilankiau..Akvariumas patiko, ispūdingai atrodo. Maniau, kad jis bus kaip dėžė ir tiek, o jis kaip kokia kolona.... Parduotuvės kaip ir kituose prekybos centruose panašiai..kažko originalaus nelabai ir pastebėjau. Na šiaip tai įspūdis neblogas, patiko tas prekybos centras, nes...vyras nauja sijona nupirko lotuliukas.gif
Atsakyti
Asta biggrin.gif thumbup.gif ,man irgi patiktu...del sijono. biggrin.gif Va mes ka tik is Pramones Maximos grizom.Ziurejau sau megztinuko ale...nu vat ner tokio kad prie sirdies butu.Bet kai ka nusiperku tai sirdis atsigauna lotuliukas.gif .O siandien dar mano diedas sako:"tai tu palauk, Kaledos bus.."(tipo gal ka dovanu gausiu), nu o iki Kaledu tai ka man nereikia puostis g.gif .Ai..pikta siandien ant diedo buvau.
Tai sakot nieko ta Mega ania?O kaip zmogaus?ar daug buvo?Nu savaitgali tai itariu nebus kur kojos pastatyt.O kaip zaislu parduotuves? Gal sakau kokiu naujienu bus.
Atsakyti
bent šiandien tai žmonių labai daug, bet vietos visiems užtenko bigsmile.gif

o vaikams yra nedidelė žaislų parduotuvė "rududu",
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 02 gruodžio 2005 - 21:12
QUOTE($kristina$ @ 2005 12 02, 21:12)
bent šiandien tai žmonių labai daug, bet vietos visiems užtenko bigsmile.gif

o vaikams yra nedidelė žaislų parduotuvė "rududu", 



Nejaugi tik viena parduotuvė vaikams?
Atsakyti
tai dar yra Rimi parduotuvėje, Senukuose, per žmonių spūstį pagrindine gatve einant tik į Rududu pavyko pakliūti lotuliukas.gif
Atsakyti
NU buvau as toj megoj nu man patiko apie 12val. buvau tai zmoniu buvo bet ne perdaugiausia,nu faina man kazko nesa i mola bet megoi tik vietos zymiai daugiau.O man tai atrodo atvirksiai kaip ti savaitgali zmoniu bus daugiau gi daug kam ne darbo diena.Bet mes kaip netoli gyvenam tai tikrai mums pakeliui viskas vietoj.Ir kaip pagalvojus tai Kaunas nera prasciau uz Vilniu,o silainiai tai visus prekybos centrus turi,maxsima,iki,norfa,rimi o ko dar noret,nu gana man cia..
Atsakyti
www.mega.lt ir žinosit kas ten jame yra ir kaip akvariumas atrodo wink.gif
Atsakyti
O as kazkodel nepakenciu spusties ir tu visu centru. Paprastai vaziuoju apsipirkt ryte arba velai vakare.
Jau trecia vakara ziuriu Megos puse. Nu kokio bieso tos eiles masinu ant viaduko??? Ko ten lekt? Netraukia manes ten. Kelias valandas bludyt ir tipo laika leist? Gaila man ta laika sitaip liest. Nezinau ko man prireiks, kad as i Mega keliauciau. Na nebent i Rimi apsipirkt. Bet kol prie naujo centro priprasiu... As ten pastoviai nieko nerandu.
Atsakyti
Sveika Lija.Seniai matyta mirksiukas.gif

Nu buvau merginos as toj Megoj.Vakar su vyru ir sunum.Na aisku mes tai ne tik pazioplinet, mes dar ir darbo reikalais.Juk reikia paziureti kaip tavo preke isreklamuota bigsmile.gif ,bet pati Mega man nepatiko.Zmones zmonem, po kiek laiko nebus juk tokios spusties.Bet kalbant apie dizaina.Nu man kazkokia per sterili aplinka, aukstos baltos lubos ir sienos, kaip baznycioj.Ir parduotuve prie parduotuves, jokios kavinukes.O kavinukes pasirodo visos antram aukste, nu man kaip didele grazi valgykla biggrin.gif .Tokia viena erdve.Siaip akropolis daug jaukesnis.Na gal dar ka sugalvos, nes manau ten dar daug neisnaudotos erdves yr.O pacioj Rimi tai tik rubu skyriui buvau, tai negaliu komentuoti.Tik jau eiles eiles...kaip per Kaledas.
O kaip paslapti lotuliukas.gif galiu pasakyti, kad i Mega galima ivaziuoti pro Rimi puse tai nei jokiu eiliu nei masinu.Nu tik beveik pro statybas.Taip suprantu, kad pro ten tiekejai vaziuoja. mirksiukas.gif
Ai tiesa, akvariumas patiko.
Atsakyti
siandien pravaziavau pro sali, tai baisu ziuret blink.gif autostradoj eiles kilometrines, keista kaip zmones aukoja savo laika stovedami savanoriskai tokiose eilese...
Atsakyti