Įkraunama...
Įkraunama...

"Šventinis atvirukas"!

Naujas foto konkursas „Šventinis atvirukas"

Visus, mėgstančius padailinti nuotraukas įvairiomis specialiomis programomis, papildomais grafikos ir dailės elementais, kviečiame į kūrybinį foto konkursą „Šventinis atvirukas“!

Specialių programų pagalba kursime ir dailinsime savo vaikučių nuotraukas taip, kad jos pavirs dar niekur nematytais, Kalėdines pasakas primenančiais, šventiniais atvirukais! newyear.gif

Konkursas vyks beveik visą mėnesį, kad turėtumėte pakankamai laiko papuošti nuotraukas, o gal net pradėti nuo nulio – išmokti dirbti specialiomis programomis ir pateikti konkursui pirmuosius savo bandymus (naudingų patarimų užsukite į skyrelį „Mamos kompiuteris“ va čia. Visus, galinčius patarti, pamokyti, kviečiame pasisakyti ir šioje temoje. Ačiū!

Nuotraukas konkursui siųskite 2005 12 01 – 2005 12 18
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 12 19 – 2005 12 24

Šiame konkurse galioja visos įprastos bendros fotokonkursų taisyklės, išskyrus taisyklę nr. 9 (žr. čia: http://www.supermama...showtopic=21784 )

Būtų labai šaunu, jei vietoje įprastinio nuotraukos pavadinimo, pildydami paraišką įrašytumėte gražų originalų sveikinimą ar linkėjimą artėjančių švenčių proga. Rašykite jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Paraišką konkursui rasite čia: http://www.supermama.lt/foto

Kurkite, dalyvaukite ir laimėkite šventinių prizų! santa2.gif
Atsakyti
Ahaa, kursime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 11 30, 17:43)
Ahaa,  kursime  4u.gif


o kai turėsit laisvo laiko, dar surašykit "pradžiamokslį", nuo ko reikėtų pradėti tiems, kas labai labai nori sudalyvauti, bet dar niekada nėra darę su nuotraukomis nieko panašaus blush2.gif Manau kad tokių kaip aš bus nemažai, bet mes turim daug laiko, išmoksim pioneers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 11 30, 16:17)
Naujas foto konkursas „Šventinis atvirukas"

Visus, mėgstančius padailinti nuotraukas įvairiomis specialiomis programomis, papildomais grafikos ir dailės elementais, kviečiame į kūrybinį foto konkursą „Šventinis atvirukas“!

Specialių programų pagalba kursime ir dailinsime savo vaikučių nuotraukas taip, kad jos pavirs dar niekur nematytais, Kalėdines pasakas primenančiais, šventiniais atvirukais!  newyear.gif



O rankomis, ne kompiuteriu "apipieštos" nuotraukos gali būti? "Apipiešimo" autorių būtina nurodyti?
Atsakyti
Turiu nuotrauką su augintiniu. Nereikia ten jokių padailinimų - jau dabar kaip atvirukas wub.gif Ar galima tokią dėti ar būtinai tik vaikiukai turi būti??? g.gif Padailinimus galima "pripiešti", jei būtinai reikia ax.gif
Atsakyti
Stengsimes ir mes sudalyvaut pioneer.gif
Atsakyti


na tai faina, kad vel naujas konkursas!! svarbu ne tik fantazija tureti, bet ir gera fotoaparata! smile.gif
Atsakyti
Jau kaip ačiū už šitą konkursą...
taip laukiau ir tikrai nesitikėjau,kad jau jis bus...
ačiū ačiū ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2005 11 30, 19:33)
Jau kaip ačiū už šitą konkursą...
taip laukiau ir tikrai nesitikėjau,kad jau jis bus...
ačiū ačiū ačiū  4u.gif



aidari as labiau laukiau!!! ir jau gali uz mane pradeti galvoti geras idejas! lotuliukas.gif blink.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(astrid @ 2005 11 30, 18:44)
aidari as labiau laukiau!!! ir jau gali uz mane pradeti galvoti geras idejas! lotuliukas.gif  blink.gif  tongue.gif

idėjos gali būt bendros,pamokos mano,atvirukas tavo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2005 11 30, 19:57)
idėjos gali būt bendros,pamokos mano,atvirukas tavo. 4u.gif





ACIU UZ KILNIA SIRDY!!! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidairi @ 2005 11 30, 19:57)
idėjos gali būt bendros,pamokos mano,atvirukas tavo. 4u.gif

Jungiuos į bendrą būrį. Prizas - mano bigsmile.gif
Atsakyti