Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių apranga:-)

QUOTE(Porcelianinė @ 2010 11 11, 20:35)
Yra moteru, kurios supranta stiliu ir neatrodo, kaip kaledines eglutes, jei batai pagrindinis akcentas, tai suknele niekuo neissiskirianti.


Atvirai pasakius, tai man kaip tik šita suknelė kalėdinę eglutę primena, nu bet čia jau turbūt skonio ir stiliaus supratimo reikalas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 11 11, 17:56)
Valentaite iki palermo dar simtas metu biggrin.gif pas Valentaite labai jau nuobodus rengimosi stilius,ko apie Olivia niekada nepasakyciau ax.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man labai patinka O. Palermo stilius wub.gif Jau turiu kelis rubelius is jos garderobo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shogeta @ 2010 11 11, 20:23)
jergau kiek grozybiu bet kainos tai tragedijos doh.gif  norejau Jusu paklausti kaip jums ziurisi tie svarkai kur katik ikele foto su beyonce?nu tie peciai taip iskelti?man lb grazu bet ir tuo paciu keista na tiksliau pasirodyti su tokiu nedrasu butu

Nu man pažiūrėt gražu, bet pati kaži ar dėvėčiau, nes ir taip pakankamai pečių statumu nesiskundžiu, ir be tokių švakų atrodau panašiai lotuliukas.gif
Bet va kūdom, kurios sustraukusios nuo bado dietų (kaip pvz beckhem) - visai gražiai žiūrisi, apimties biški duoda, figūrą pagyvina..... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 12 lapkričio 2010 - 08:53
Man Eva kad ir labai paprastai apsirengia, bet yra pasakiškai graži wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2010 11 12, 21:21)
Man Eva kad ir labai paprastai apsirengia, bet yra pasakiškai graži  wub.gif

[



man irgi ji pasakiskai grazi ir nesvarbu kad be makiazo ji negrazi bet seip man ji lb lb ir jai visi rubai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shogeta: 12 lapkričio 2010 - 20:31
QUOTE(shogeta @ 2010 11 12, 21:31)
man irgi ji pasakiskai grazi ir nesvarbu kad be makiazo ji negrazi bet seip man ji lb lb ir jai visi rubai tinka thumbup.gif



O man ji ir be makiazo nuostabi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2010 11 12, 23:24)
O man ji ir be makiazo nuostabi mirksiukas.gif


Man irgi ji graži ir be makiažo ax.gif jos veido bruožai man patinka smile.gif
Atsakyti
Celine Dion ir "kuklus"Luois Vuitton šalikėlis (1200$)
user posted image
Atsakyti
Ciara ir Balmain suknelė (22 225.50$ = 58 290Lt)+Balmain diržas+Giuseppe Zanotti batai(1295$ = 3 400Lt)

http://www.luisaviar...;seasProdID=52I

http://www.endless.c...ASIN=B0033WTMUG

user posted image

Realiai ant tos moterytės "kabo" aprėdai už ~67 000Lt, bet kažkodėl pažiūrėjus - didelio įspūdžio nepalieka (nebent natūroj kitaip).... unsure.gif


Nicky Hilton Ir Torn by Ronny Kobo Tara suknelė (309$)+ChL bateliai (939$)+Hermes delninuke ($4,025)

http://www.singer22.com/22802-ch.html

user posted image
[img]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 25 lapkričio 2010 - 16:18
Man tai ant Celine Dion jokie apriedai ispudzio neplieka schmoll.gif
Atsakyti
user posted image

Lauren Condrad

user posted image
user posted image

Heidi Klum man labai stilinga ir graži moteris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupen @ 2010 11 25, 17:58)
Man tai ant Celine Dion jokie apriedai ispudzio neplieka  schmoll.gif

Jo, aprėdai labai brangūs ir prabangūs, bet kažkodėl žiūrint į foto - įspūdžio nepalieka g.gif
Pvz su šiais deriniais i man absoliučiai "nusigrybavo" unsure.gif
user posted image
user posted image
user posted image user posted image user posted image

Jessica Alba
user posted image

Sandra Bullock ir Alberta Ferreti suknelė+Casadei bateliai
user posted image

Susan Sarandon ir Dolce Gabbana suknutė (man ji atrodo žavingai žinant kiek jai metų)
user posted image

Nicole Kidman
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 25 lapkričio 2010 - 19:05