Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė

Gerb. gydytoja,
pries kelias dienas jums rasiau uzklausima del spirales Nova-T Model Cu 200 Ag idejimo. Man spirale idejo, bet po dvieju dienu ji iskrito. Tiksliau as ja matau, bet bijau judinti reiks eiti pas ginekologa. Kodel iskrito spirale? As pirma spirale nesiojau penkis metus tokiu fintu nebuvo, o dabar po dvieju dienu iskrito. Gal itakos turi mano nusileidusi gimda, ar mioma. O gal tai ginekologo klaida. Spirale nemazus pinigus kainavo, o cia po dvieju dienu iskrito atgal tos pacios tai nekis, o gal? Jusu nuomone. Aciu labai ka as be jusu daryciau biggrin.gif .






Atsakyti
Sveiki,

ka daryti jei pastoji turedama spirale ir sakykime apie nestuma suzinai kokiame 2men. ? kokia rizika vaisiui, kaip gimdymo metu spirale pasalinama ar paliekama, (gimdant naturaliai) ar nepakenks vaikiukui?

ir antras klausimas-ar galima varototi tamponus isidejus spirale

aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, norėčiau sužinoti ar iškritus spiralei galima po kiek laiko bandyti dėtis kitą spiralę? Nes buvau įsidėjusi Nova T, ir per pirmas mėnesines iškrito, nors jokių pašalinių požymių nebuvo. Ar yra tikimybė, kad nauja spiralė išbus normaliai neiškritusi, ar tokiu atveju nerekomenduojama dėtis?
Dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Ar galiu detis Mirena, jei dar negimdziusi ir artimiausius 5 metus neplanuoju. Ar pirmas vaikas 30 m nebus per velai?
Geriu kontraceptines tabletes jau 4 metai, taciau ko toliau tuo sunkiau laiku jas isgerti, taip pat paveldejau blogas venas, todel yra koju trombozes tikimybe..
Kokia kontracepcija patartumete?
Atsakyti
Laba diena,
Man spirale idejo, bet po dvieju dienu ji iskrito. Kodel iskrito spirale? As pirma spirale nesiojau penkis metus, o dabar po dvieju dienu iskrito. Gal itakos turi mano nusileidusi gimda, ar mioma. O gal tai ginekologo klaida.
Tikiuosi trecia karta rasyti klausimo nereikes. Aciu.
Atsakyti
Įdėta kita spiralė gali ir neiškristi.
Atsakyti
"Mireną" dėtis galite.
Pirmas vaikelis sulaukus 30- ties tikrai nepervėlai.
Atsakyti
Spiralės iškritimo priežąsčių gali būti daug - tai ir gimdos padėtis, ir kaklelio būklė, ir gimdos augliai. Tiksliau pasakyti gali Jus apžiūrėjęs ginekologas.
Atsakyti
Noriu paklausti, ar tai normalu, kai tarp menesiniu truputi tepa? Kartais ir po lytinių santykiu atsiranda kraujingos gleivės. Ar būtinai reikia kreiptis pas gydytoją?
Atsakyti
Taip gali būti, tačiau, jei kartosis nuolat, pasirodykite gydytojui.
Atsakyti