Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminas D

Reikia gerti arba vienus arba kitus. Galima keisti.
Atsakyti
Mano mažylė kasdien geria vandeninį vitamino D3 tirpalą "Aquadetrim" - po 3 grynus lašus (be vandens), kas sudaro 1500 TV. Dabar nesu tikra ar tai ne per daug. Lauke mažė kasdien miega po maždaug 4 valandas, tik kad tos saulės nerasta smile.gif Vaisto informaciniame lapelyje perskaičiau, kad ilgalaikiškai perdozuojant šį vitaminą, galimas vidurių užkietėjimas ir pan. Gal tai atsakymas į mano kitoje temoje užduotą klausimą? Kiek TV per dieną turėčiau duoti mergytei?

Dėkui.
Atsakyti
Profilaktinė dozė kūdikiui pirmaisiais gyvenimo metais yra 1000t.v. vit.D3. Reikėtų suskaičiuoti kiek iš viso mergaitė šio vitamino jau išgėrė ir tada pasitarti su gydytoja, ar ne per daug.
Atsakyti
Laba diena.
Mergaitė gimė pridusus. Parą buvo inkubaroriuje. 6mėn. buvo traukuliai (daktarai tai įvardino, kaip Traukulinį Sindromą). Daugiau jie nebesikartojo. Dabar kartais mano mergina dažnai prabunda suprakaitavusia galvyte. Ar visa tai gali būti susiję? Skaičiau, kad taip gali būti, kai trūksta vit.D.
Ar galėčiau duoti vitamino D 4 metų dukrai? Kokį kiekį? (sveria 15 kg.)
Ačiū.
Atsakyti
Tokio amžiaus vaikaui prakaituojanti galva nėra susijusi su vit D trūkumu. Paprasčiausia Jūs ją per šiltai apklojate, o vaikams dėl vegetacinės sistemos ypatumų prakaituoja galva. O vit. D ji gali gauti su žuvų taukais.
Atsakyti
Laba diena,
vaikiukui 1 men. ir 2 sav., buvom pas gydytoja, bet vitamino D ji neskyre, sake, kai sueis 2 men., skirs kapsule, kurios uztenka pusei metu. Forume apie vit. D kapsule prisiskaiciau daug neigiamu mamu atsiliepimu... schmoll.gif
Ka patartumete - kapsule ar lasiukus kasdien?
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Aš patarčiau lašus kasdien.
Atsakyti
Musu dukrytei 1 men. Vit. D profilaktikai mums israse vit.D3 ampulese pusei metu. Sake, iki birzelio mums uzteks, o paskui vasara, tai ir siaip nebereikes, vienu zodziu uzteks visiems metams. Sakykite, gerb. gydytoja, girdejau, kad geriau yra pasisavinamas vitD3 vandeninio tirpalo pagrindu, kuri reikia duoti kasdien, tik nezinau, po kiek lasiuku? Kokia butu Jusu nuomone? Aciu.
Beje, musu seima sveikina Jus su praejusiomis sventemis! Aciu uz jusu kantrybe ir pagalba smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Profilaktiškai kūdikiui reikia 1000T.V. vit. D3 kasdien (2 lašus vandeninio vit.D3 tirpalo).
Atsakyti
Laba diena.Ieškojau,bet niekur neradau,kas gali būti,jei perdozuoji vit.D
Dėkoju už informaciją(iš anksto)
Atsakyti
Žymiai perdozavus, pakenkiami inkstai, širdis, per anksti sukaulėja kaulų augimo zonos.
Atsakyti
Iki kokio amziaus vaikuciams reikia duoti vitamino D3? Kokia profilaktine doze butu pavasario - vasaros metu 1 metu ir 3 menesiu vaikuciui? Gal is vis nebereikia?
Atsakyti