Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės valymas

taigi per tv rodo visolkius ten fantastiskas priemones kur panaikina nuvalo tuos reibalsu perbraukus na .. prisiminus kaip sekesi su vyrikles keramika kazkaip nelabai besitiki tu reklamu teisingumu..
Patarkite kaip reibalus nuo bakdu nuvalyti nuo plyteliu ir dazytos sienos apsitaske nuo tu kepimu..
ir kaip garu surinktuva isvalyti...
Atsakyti
Jau kažkurioj temoj rašiau, bet pasikartosiu. Per TV mačiau, kad tam neva labai tinka paprasta naminė priemonė: burokine tarka pritarkuoti ūkiško muilo, negausiai atskiesti jį šiltu vandeniu, įberti žiupsnelį sodos ir viską išmaišyti. Pati nebandžiau, tai patvirtint negaliu. bet ten naudojo kaip tik gartraukiui valyt. Sėkmės wink.gif
Atsakyti
Na,nežinau,ar gi tai problema g.gif ,aš tai bandau valyti viskuom-ir su Fairy,ir su Cif(užtepi ant paviršiaus,palieki keliom minutėm),ir su šveičiamais milteliais,su paprasčiausia indų kempinelę,čia patrini,čia pagramdai-viskas smile.gif
Atsakyti
fairy .hm o spinteles durelem nuo jo nebus blogai..?
QUOTE(Liusyte @ 2005 12 05, 15:23)
Na,nežinau,ar gi tai problema g.gif ,aš tai bandau valyti viskuom-ir su Fairy,ir su Cif(užtepi ant paviršiaus,palieki keliom minutėm),ir su šveičiamais milteliais,su paprasčiausia indų kempinelę,čia patrini,čia pagramdai-viskas smile.gif

Atsakyti
As tai naudoju tokia sluoste riebalam, tai labai patenkinta.Aisku tie riebalai neturi buti keliu amziu senumo biggrin.gif Bet jei nors savaiteje karta nuvalysi joku problemu nebus ir pavirsiu tikrai nesubraizysi 4u.gif
Atsakyti
kaip ji vadinasi..? koks gamintojas ..? kur pirkai..?
kaip klausti parduotuveje
QUOTE(mafi @ 2005 12 05, 19:40)
As tai naudoju tokia sluoste riebalam, tai labai patenkinta.Aisku tie riebalai neturi buti keliu amziu senumo biggrin.gif Bet jei nors savaiteje karta nuvalysi joku problemu nebus ir pavirsiu tikrai nesubraizysi 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Vulgaris @ 2005 12 05, 22:34)
kaip ji vadinasi..? koks gamintojas ..? kur pirkai..?
kaip klausti parduotuveje


Aš irgi naudoju NOWEX šluostę virtuvės paviršiams thumbup.gif
Praėjusią savaitę nusipirkom naują gaminį į virtuvę, tai teko perstatyti baldus. Spintelę, kuri visada stovėjo šalia viryklės pastatėme kitoje pusėje. Manau, įsisvaizduojate, kaip ji atrodė, kai atitraukėme doh.gif Apie šoną nė nešneku, kiek riebalų ten prisigėrę, bet net paviršius buvo kibti pradėjęs- nes ten paprastai keptuvės dantį dėdavome verysad.gif Dabar tas kraštas jau gražus, lygus ir nekimbantis thumbup.gif
Atsakyti
O as naudoju visai virtuvei valyti "ajax Baking soda" nu tikrai man jis labai gerai viska valo ir nuo garykles ir spinteles ir pan beje ir labai skaniai kvepia namai dvi dienas po valymo kvepia. Ir nera labai brangus apie 5 lt atrodo kainuoja thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudoju amerikiečių Amway kompanijos valiklius jau daug metų ,man jie thumbup.gif
Atsakyti
As spintelems valyti naudoju pacias pigiausias valymo priemones - jei kasdien nuvalai, nereikia jokiu stebuklu. Kartais ir indo ploviklio ant kempines purksteliu - irgi nusivalo, visur juk tas pats detergentas. O garu surinkejo groteles tai papurksciu valikliu su natrio sarmu (kur restoranu virtuvems) ir palieku paveikti - tada su kempine nusivalo. Su juo ir puodu dugnus laiks nuo laiko pavalau. Nematau reikalo tokiam niekui kaip valymo priemones pinigus metyti, ar pigiame ar brangiame valiklyje ta pati chemija, tik kitaip ipokuota ir dar paparfiumuota (esu dirbusi toj srity, tai sakau is patyrimo).
Atsakyti

Man riebalus geriausiai nuvalo AJAX CREAM CLEANSER (toks žalias buteliukas).
Atsakyti
As naudoju Amway firmos spec. valikli riebalams, vadinasi ZOOM. Nuvalo riebaliukus ir nuo spinteliu, ir nuo gartraukio, ir nuo kitu riebaluotu pavirsiu.
Atsakyti