Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau moderatorių pagalbos!

Nežinau, galbūt dėl faunos skyrelio rekonstrukcijų nebegaliu įdėti foto į forumą, nors esu parašiusi virš 700 žinučių unsure.gif tiesiog nebėra to langelio Browse, įkelti fajlą unsure.gif kas čia atsitiko? Ir taip yra temoje Jorkšyro terjerų šeima... o pvz.: temoje, kai miršta mylimas gyvūnas galėčiau įkelti... Bet man reikia į jorkų temą, prašau geričiau man padėti!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2005 12 05, 18:02)
Nežinau, galbūt dėl faunos skyrelio rekonstrukcijų nebegaliu įdėti foto į forumą, nors esu parašiusi virš 700 žinučių unsure.gif tiesiog nebėra to langelio Browse, įkelti fajlą unsure.gif kas čia atsitiko? Ir taip yra temoje Jorkšyro terjerų šeima... o pvz.: temoje, kai miršta mylimas gyvūnas galėčiau įkelti... Bet man reikia į jorkų temą, prašau geričiau man padėti!!!!!!!!!!!!!!!



Pasiskaityk šią temą wink.gif

Kaip skelbime prisegti nuotrauką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 17 sausio 2007 - 10:33
Tai kad pvz man Browse nei vienoje temoje nebera. Net ir ten kur seniau ikeldavau be problemu! Apie tai jau parasiau DUK prie nuotrauku ikelimo, bet jokio atsakymo g.gif
Atsakyti
Ir man dingo Browse. Norejau ikelt nuotrauka i skelbimu skyreli ir nebera. Kazi kodel ir ar atsiras? verysad.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iga: 15 gruodžio 2005 - 12:19
Skelbimų lentoje

Vaikiška technika, Drabužiai ir avalynė vaikams - paveiksliukus gali prisegti visi.

Rankdarbių skyrelyje - tik dalyviai su 100 žinučiu.

Kituose skelbimų skyreliuose galimybės prisegti nuotrauką nėra.

Atsakyti
[quote=SuperMama,2005 12 15, 12:35]
Skelbimų lentoje

Vaikiška technika, Drabužiai ir avalynė vaikams - paveiksliukus gali prisegti visi.

Rankdarbių skyrelyje - tik dalyviai su 100 žinučiu.

O drabuziai ir avalyne tevams neleidziama foto deti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iga: 15 gruodžio 2005 - 20:49
[quote=iga,2005 12 15, 20:44]
[quote=SuperMama,2005 12 15, 12:35]
Skelbimų lentoje

Vaikiška technika, Drabužiai ir avalynė vaikams - paveiksliukus gali prisegti visi.

Rankdarbių skyrelyje - tik dalyviai su 100 žinučiu.

O drabuziai ir avalyne tevams neleidziama foto deti?
[/quote]


Man irgi drabužiai ir avalyne tėvams neleidžia ikelti nuotraukos, nors anksčiau ikeldavau. Kame problemos? Kiti tai gali
Atsakyti
QUOTE(Belladona @ 2006 01 06, 09:29)
Man irgi drabužiai ir avalyne tėvams neleidžia ikelti nuotraukos, nors anksčiau ikeldavau. Kame problemos? Kiti tai gali


atsakymas žemiau:

QUOTE(SuperMama @ 2005 12 15, 12:35)
Skelbimų lentoje

Vaikiška technika, Drabužiai ir avalynė vaikams - paveiksliukus gali prisegti visi.

Rankdarbių skyrelyje - tik dalyviai su 100 žinučiu.

Kituose skelbimų skyreliuose galimybės prisegti nuotrauką nėra.



kiti įkelia per funkciją IMG iš savo internetinių nuotraukų albumų.
Atsakyti