Įkraunama...
Įkraunama...

Nėrimas vielute

sveikos, kokie puikus visu darbeliai smile.gif
kazkada paziurejau ir labai patiko toks menas, nusprendziau pabandyti pati, nusipirkau vielytes, pabandziau ir gavos ne kas nes nuo vielytes nubyrejo dazu sluoksnis. Ar cia reikia kazkokiu specialiu irankiu ar vielytes geresnes?
aciu visom uz tokius grozius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2012 10 22, 12:39)
sveikos, kokie puikus visu darbeliai smile.gif
kazkada paziurejau ir labai patiko toks menas, nusprendziau pabandyti pati, nusipirkau vielytes, pabandziau ir gavos ne kas nes nuo vielytes nubyrejo dazu sluoksnis. Ar cia reikia kazkokiu specialiu irankiu ar vielytes geresnes?
aciu visom uz tokius grozius smile.gif

Man nubyrėdavo tik paardžius g.gif T.y nuo lankstymo
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2012 10 22, 12:39)
sveikos, kokie puikus visu darbeliai smile.gif
kazkada paziurejau ir labai patiko toks menas, nusprendziau pabandyti pati, nusipirkau vielytes, pabandziau ir gavos ne kas nes nuo vielytes nubyrejo dazu sluoksnis. Ar cia reikia kazkokiu specialiu irankiu ar vielytes geresnes?
aciu visom uz tokius grozius smile.gif


Esu turėjusi juodos, labai nekokybiškos, visa nubyrėjo net neriant. Paskui tiesiog pirkau brangesnę, bet užtat kokybė geresnė...
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2012 10 22, 12:45)
Man nubyrėdavo tik paardžius  g.gif T.y nuo lankstymo

jei jau paardau, tai spalvos nei kvapo nebelieka... O neriant vos prisiliecia prie ko nors ir trupa...

QUOTE(simuchiuke @ 2012 10 22, 12:55)
Esu turėjusi juodos, labai nekokybiškos, visa nubyrėjo net neriant. Paskui tiesiog pirkau brangesnę, bet užtat kokybė geresnė...

tai taip ir pagavojau, kad nekokybiska, gal minciu ka man dabar su visu ritineliu daryt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2012 10 22, 15:24)
jei jau paardau, tai spalvos nei kvapo nebelieka... O neriant vos prisiliecia prie ko nors ir trupa...
tai taip ir pagavojau, kad nekokybiska, gal minciu ka man dabar su visu ritineliu daryt?  ax.gif

aš ir turiu nusipirkusi juodos vielutės, labai nekokybiškos, tai nutrupinu viršų ir neriu su gesva tada doh.gif
va čia pirkau juodą
http://www.veriniams...eb93e9ce400273d schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
o cia mano blynas smile.gif user posted image
Papildyta:
Merginos, gal jau kalbejot, bet gal pasakysit dar kur velutes perkat? Gal zinot kur pigiau parduoda? Aciu
Papildyta:
QUOTE(*NoTa* @ 2011 10 09, 19:40)
Štai mano dar vienas pabandymas nerti vielute  ax.gif



Grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2012 10 22, 15:24)
jei jau paardau, tai spalvos nei kvapo nebelieka... O neriant vos prisiliecia prie ko nors ir trupa...
tai taip ir pagavojau, kad nekokybiska, gal minciu ka man dabar su visu ritineliu daryt?  ax.gif


Aš nekokybišką panaudojau bandymams visokiems, eksperimentams smile.gif Kartais gaila nerti iškart iš geros, nes kai bandai kažką naują ne visada pavyksta smile.gif Nėra to blogo, kas neišeitų į gera biggrin.gif
Atsakyti
Nuostabūs visų darbeliai, tik iškilo klausimas ar iš troselio, ar iš vielutės bet kokių rūšių galima nerti, ar yra specialiai skirti nėrimui? Labai norėčiau ir aš pasigaminti nertų papuošalų tik nežinau kokią vielutę ar troselį pirkti, kad būtų tinkami nėrimui.
Atsakyti
as irgi nerandu kur Vilniuje nusipirkti 0.25 storio kokybiskos spalvotos vielutes nerimui. randu tik atsisiusti is amerikos, bet ir tai ribotas atspalviu skaicius, o norisi ir pasteliniu spalvu, ne tik geltonos ir zalios blink.gif busiu dekinga jei pasidalinsite kur perkate.
Atsakyti
Taigi vos ne visose internetinėse karoliukų parduotuvėse plonos vielutės yra
Atsakyti
Net nenutuokiau apie tokį būdą kurti papuošalus blush2.gif
Jūs šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif
saulė žeme ritinėjasi , tai nerti gal kiek tingu biggrin.gif

atnešu temai "pasaulinti" savo "Saulėtą žydėjimą" ax.gif

user posted image

Atsakyti