Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimininkų nuodėmių klausyklėlė

QUOTE(smile_at @ 2012 09 13, 18:55)
Aš manau, kad auklė turi gaminti TIK VAIKUI. aišku, visa kita yra tarpusavio susitarimas, bet turi būt priimtina abiems pusėms  4u.gif


na pvz 2 metų vaikas...jam reikia mažiausiai bent 4 kartus dienoje valgyti/užkąsti..kiek kainuoja atskirai banano nulupimas arba rytinės košės išvirimas,kuris trunka max 10 min ir galima paversti ne darbu , o ugdomąją veikla kartu su vaiku..neskaitant,kad reikia pagamintą maistą šildyti,juk tai nei lavinimas nei ką g.gif galima įvairiai interpretuoti rolleyes.gif o kur dar savęs perdėtas išaukštinimas,kad tik ugdo ir lavina vaiką,bet vaikui ne tik to reikia,bet ir elementarios priežiuros,kuris neatsiejamas vaiko dienoje.
Socialiniai įgudžiai formuojasi ne tik skaitant knygutes,bet ir kartu verdant košę,dedant uogienę,kartu susitvarkant po savęs žaidimus/žaislus,kartu aunantis batukus,kartu viską darant kartu kas yra susiję su vaiku.
Ir save nuvertina nes tas,kuris yra žmogiškas ir supratingas,o tas,kuris save aukštai vertindamas,bando nuvertinti kitus,kurie dirba kitaip,o ne pagal kito susikurtą supratimą.Kuris telpa į žmogiškumo/supratingumo ribas.
Man,kaip Mamai,kuri augina vaikus niekada nekiltu nei saviems,nei kitiems vaikučiams duoti šildyto maisto,ypač prižiūrint vieną vaikutį schmoll.gif ir niekada nekiltu mintis,kad reiktų apmokestinti nosies valymą ar morkos nuskutimą atskirai cool.gif ir pagalvoti,kad tai mane žemintų dirbant aukle cool.gif

Bet beabejo kiekvienam savo ir visų sprendimai ir suvokimas gerbtini,kai pasirenkama abipusiu susitarimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JM: 13 rugsėjo 2012 - 20:38
Kiek samdziausi aukliu-nei viena negamino.Palikdavau maista paruosta tiek vaikui,tiek
ir auklei.Reikdavo tik pasisildyt.Kai pradejom vedzioti pas aukle tame pat name,nunesdavau ir puoda su paruostu maistu.
Tiesa sakant,man nepatiko,kad aukle viena kart kazko primakalavo ir dave vaikui.Paprasiau,kad duotu tik atnesta maista ir daugiau tai nepasikartojo biggrin.gif
Atsakyti