Įkraunama...
Įkraunama...

Magnio vartojimas nėštumo metu

Esu nescia 11 savaiciu.Pas mane labai padidejes gimdos tonusas gydytoja israse Magnesi Dispirali (granulem)300g, 10 pakeliu, pas gydytoja eiti tik po geru 2 savaiciu, tad baigusi nusipirkau dar 10 pakeliu ar nepakenks? Ir iki kiek nestumo galima gerti be pertraukos si vaista? (tuo paciu naudoju Duphastona 3 kartus dienoje).Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Pakenkti tikrai nepakenks, tačiau ir jokio poveikio gimdos tonusui šis preparatas neturi.
Atsakyti
sveiki, noreciau pasikonsuotuoti del magnio gerimo nestumo metu. man jau 20 savaiciu. seniau skaudedavo pilvuka, be to, jauciu gan didelius nugaros skausmus (ypac naktimis).
mano ginekologe liepe kiekviena diena gerti Magnesium diasporal.
taciau girdejau nuomoniu, kad magnis ne visada yra gerai ir dalis daktaru jo jau nebeskiria.
todel noreciau suzinoti Jusu nuomone. kadangi cia mano pirmas nestumas, todel labai noriu padeti leliukui ir, svarbiausia, jam nepakenkti!
kas antra-trecia diena isgeriu gamtos namu calcio-magnio vitaminu.
aciu uz nuomone.
Atsakyti
Geriami magnio preparatai jokios įtakos pilvo ar nugaros skausmams neturi. Jei Jūs geriate vitaminus su mikroelementais, to visiškai pakanka.
Atsakyti
Laba diena,
Laukiuosi 21 sav. Vis dažniau pradėjo kamuoti mėšlungis. Per dieną kartu su vitaminais išgeriu 1 tabletę Magnio B6, bet turbut man jo trūksta. Norėjau paklausti kiek max galima išgerti per dieną, kad jo nepadauginti?
Dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Galima gerti iki 6 tab per dieną.
Atsakyti
Laba diena.Norėjau paklausti-kada konstatuojama jog trūksta magnio.Vis dažniau pastebiu,kad sukietėja pilvas... g.gif Nėštumas 28 sav.Ačiū už atsakymą. wub.gif
Atsakyti
Magnio trūkumas su pilvo kietėjimu neturi jokio ryšio.
Atsakyti