Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

QUOTE(Evelie @ 2012 05 03, 21:34)
Labas,
savaitgalį irgi lekiam ivory marškinių ir kaklaskarės ten pat ieškot. Gal pasakytumei kur apytiksliai dairytis, kad nepasiklystume Gariūnų platybėse? smile.gif


Net nelabai nupasakociau kur, nes ten buvau pirma karta, tai buvo ziauriai ziauriai painu. Kiek pamenu kazkur pirmu eiliu paciam paciam gale, kur jau baigiasi eile. Kaklaskare pirkom kazkur tarp 7-8 eiles. Ten buvo ir marskiniu ivory, bet brangesniu, 65Lt lyg. Ten dar ir ivory spalvos su neryskiom juostelem buvo uz 85 (grazus, bet man prie kaklaskares lygus graziau)
Atsakyti
Draugė už 400 lt, labai super suknytę nusipirko, tai žadu ir aš ten nukeliaut apsižiūrėt smile.gif
O tai,kad tikrai reikia apeit ne tik kas lauke yra, bet ir paviljona, nes jau ne viena kartą patyrėm tikėdami,akd laukia pigiau, o rasdavom paviljone kaikurias prekes net per pus pigiau lotuliukas.gif
Atsakyti
pirkau batelius - 80 lt, labai labai, o štai sukneles visiškai nepatiko, jokios kokybes....
Atsakyti
sveikos. as vel zadu lekt i gariunus si kart pasijonio ieskot, nusipirkau 3 lanku o jis man netinka kadangi suknele siauresne. na o jei kam reikia galiu parduot 3 lanku pasijoni ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Kokios dabar populiariausios vestuveines dovanos (pinigai nesiskaito)? Esu pakviesta i vestuves, nesinori nupirkti kazka banalaus
Atsakyti
Sveikos. Gal yra merginu kurios siemet ziurejo sukneliu Gariunuose? ar yra ko nors idomesnio?...... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poulina @ 2013 03 06, 15:08)
Sveikos. Gal yra merginu kurios siemet ziurejo sukneliu Gariunuose? ar yra ko nors idomesnio?...... smile.gif


aš buvau savaitgalį audinių pasižiūrėti, tai prsiėjau pro tą eilę,- na, mano manymu ir mano nuomone, ten nei kažko gražau ir įdomesnio nėra... bet čia tik mano nuomonė,prieš garus neesu nusistačius, bet ten tikrai liūdna situacija sad.gif
Atsakyti
supratau... jeigu nuvaziuosiu tai butinai parasysiu atsiliepima smile.gif gal vis del to ka nors pamatysiu....
nors man ten ziauriai sunku ka nors gero sugaudyt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arinaza @ 2012 05 08, 10:01)
pirkau batelius - 80 lt, labai labai, o štai sukneles visiškai nepatiko, jokios kokybes....



O kur ten Gariūnuose batelių būtų galima rasti? ten pat kur ir vestuvinės suknelės? ax.gif
Atsakyti
labas. seip batelius as anais metais pirkau ne prie sukneliu, jei zinai anksciau sukneles ten buvo kur kioskeliai( urmas). zodziu iejus per pagrindini iejima pasukus i kaire perejus kupolus. ten ana kart buvo didziausias baltu bateliu pasirinkimas smile.gif smile.gif smile.gif dar norejau pasakyt del kaspinu jei kas galvoja pirkti geriau nueikit i geliu salona paklauskit kiek kainuoja pas juos susukt, nes mano drauge ant vestuviu nepirko o uzsake geliuu salone tai kur kas buvo pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(poulina @ 2013 03 06, 15:08)
Sveikos. Gal yra merginu kurios siemet ziurejo sukneliu Gariunuose? ar yra ko nors idomesnio?...... smile.gif


Buvau Gariūnuose, įdomesnio tai tikrai nieko. Šiaip ten ne vien tik kičinės suknelės, jei ieškai kažko klasikinio, tai rasti įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2013 03 11, 20:22)
labas. seip batelius as anais metais pirkau ne prie sukneliu, jei zinai anksciau sukneles ten buvo kur kioskeliai( urmas). zodziu iejus per pagrindini iejima pasukus i kaire perejus kupolus. ten ana kart buvo didziausias baltu bateliu pasirinkimas  smile.gif  smile.gif  smile.gif  dar norejau pasakyt del kaspinu jei kas galvoja pirkti geriau nueikit i geliu salona paklauskit kiek kainuoja pas juos susukt, nes mano drauge ant vestuviu nepirko o uzsake geliuu salone tai kur kas buvo pigiau  smile.gif



Dabar ne sezonas skaitosi vasarinių batelių, o man jų taip reikia doh.gif tikiuosi rasiu kažką šį savaitgalį g.gif
Atsakyti