Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Aciu AfricanSun smile.gif tikrai neieskau nieko kicinio biggrin.gif
vadinas, reikes nuvaziuot pasiziuret ka jie turi, tik kad dabar oras nekoks :/ teks laukti kada silciau pasidarys..
Atsakyti
sveikos, kur dabar gariūnuose yra vestuvinės suknelės? kažkaip neradau sad.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, gal kuri pasakytumėt, kada geriausia važiuoti į gariūnus? Kad dirbtų daugiausia prekeivių... Be galo seniai ten buvau, gal gi nebereikia 6 val. ryto ten būti.. biggrin.gif
Atsakyti
niekad nesu ten buvusi 6 ryto smile.gif visada vaziavau apie 8-9 smile.gif anksciau atsikelti tingejau... tuo labiau ryt sestadienis, jie prekiauja ilgiau..
Atsakyti
Neseniai buvau gariūnuose. Ieškojau graikiško stiliaus suknelių, ir mašinom papuošimų. Na yra ten suknelių visai neblogų, tik dėja,kol apsisprendžiau pirkti, jau buvo parduota doh.gif Na o mašinai paėmiau rožytes susuktas,gražiau atrodo nei bantai smile.gif
Atsakyti
Taip, suknelių ten visai neblogų yra, tik mažas pasirinkimas, tai tokios, kokios aš norėjau, neturėjo, sakė gal vėliau turės. Tai nelaukiau, nes neaišku, kaip bus, o laiko jau nebe daug man lieka. Su bateliais išvis tragedija, nė vienų neradau, kad būtų balti su neaukštu kulnu uždari bateliai.

Papuošimai visokie ten man visi baisūs, nors nedaug aš ten jų žiūrėjau (ten turbūt tik ir yra ta viena vieta).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapkritine: 29 gegužės 2014 - 12:57
Nuomojausi skoningus automobilių papuošimus iš Nijolės, padarė tai ko mes norėjom ir gražu buvo, ir išsilaikė ir kaina nesikandžiojo.
Ir batelius pirkau vadinamam "Titanike", naujoje dalyje, antram aukšte. Ten bent 3 vietos prekiauja vestuviniais bateliais, ir baltais, ir spalvotais, ir blizgiais/kičiniais, ir labai gražiais klasikiniais. Likau patenkinta. smile.gif
Atsakyti
Ieskojau papuosimu automobiliams Gariunuose...Zinojau, kad ten nieko gero ir mano skoniui nebus, bet kirbejo mintis, kad gal visgi bus pasikeites prekeiviu supratimas ir asortimentas. Kur tau! Jauciausi kaip kokiam giliam Lenkijos kaimo turgely...doh.gif Isgelbejo tai, kad salia buvo siuvimo reikmenu angaras, tai susipirkau atlasines juostas,juosteles ir visokiu kitokiu gerybiu ir pasidariau pati papuosimus. Jokiu plastikiniu geliu ar bantu, sirduciu ar drugeliu. Labai norejau gyvu geliu, bet pasirode neadekvaciai brangu, tad teko suktis paciai smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė! smile.gif Man mieliausia vestuvėse buvo tai, ką pasidarėme patys. Bet ne visiems norams įgyvendinti užteko laiko. Automobilio papuošimus užsisakinėjau ne iš vitrinų Gariūnuose, bet pas moterėlę (kuri turi savo darbų albumą). Apibūdinome ko ir kaip norėtume ir ji padarė.
Atsakyti
Buvau šeštadienį gariūnuose smile.gif

Nabatelių, klasikinių kūno spalvos tikrai apstu, gražių odinių ir nekičinių smile.gif Važiuokit kol dar ne rudens sezonas 4u.gif

Dėl suknelių, yra ir tų kičinių, bet mačiau mergina vieną suknelę matavosi, lengvą tokią. na žinokit gražu wub.gif Viršuj nėriniai, gražūs, iš pirmo žvilgsnio kokybiški, apačioj lengva medžiaga, tirkai gražiai atrodo, kaip iš nuomos salono 4u.gif

Taip kad paieškojus glaima rasti visko 4u.gif
Atsakyti