Įkraunama...
Įkraunama...

vyro įpročiai

moterys, kaip kovotumėte su vyru:
1. nagu grauzimu
2. netvarkingumu
3. nekalbumu
4. tinginyste
5. pasyvumu

?
Atsakyti
Visa puokštė gerų savybių viename asmenyje biggrin.gif ? Nemanau, kad su tokiu susidėčiau, todėl ir kovot nereiktų.
Atsakyti
Na manau, pasyvumas ir nekalbumas - tai ne iprociai, o charakterio bruozai. arba priimi ji toki koks jis yra arba ne.
Tinginyste ir netvarkingumas - elgesio trukumai, kartais pavyksta isaukleti, o kartais pats pasidarai toks pat ir tada abiem gerai. bet dar manau, pirmiausia reikia isaiskinti kodel vyras tingus, reikia nustatyti priezastis. kartais vyras tingi kazka daryti todel kad jis nesijaucia seimininku, pvz. : jus gyvenate ne nuosavame bute. man atrodo cia svarbi vyro vidine motyvacija, jeigu jis atlikines tuos darbus, kuriuos jis siaip atsisako daryti, del saves tai jis bus ir tvarkingas ir darbstus. bet siaip cia tikrai daug galima diskutuoti. o kuo butent pasireiskia tas tingumas ir netvarkingumas? netvarkingas todel, kad rubai susiglamzyti ar kojines meto visur kur imanoma?
Na o nagu grauzimas - tai tikrai blogas iprotis, bet galima gi nusipirkti specialu laka kaip vaikui. sako jis labai bjaurus.

Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2010 05 19, 21:13)
moterys, kaip kovotumėte su vyru:
1. nagu grauzimu
2. netvarkingumu
3. nekalbumu
4. tinginyste
5. pasyvumu

?

Na, argi reikia su savu vyru kovot...
Gyvenimas ir taip kova be taisyklių, niekur negali atsipalaiduoti, nevalia rodyti savo silpnybių, nes tuoj būsi nukautuotas...
O dar namie dėl tokių smulkmenų kovoti...
Tai kada tada gyventi ir mėgautautis...
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2010 05 19, 21:13)
moterys, kaip kovotumėte su vyru:
1. nagu grauzimu
2. netvarkingumu
3. nekalbumu
4. tinginyste
5. pasyvumu

?


Jei butu tik punktas nr1, na max dar nr 2, tada galima butu bandyti kazka keisti. O dabar ... kam buti su zmogumi, kuris nervina?
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2010 05 19, 21:13)
moterys, kaip kovotumėte su vyru:
1. nagu grauzimu
2. netvarkingumu
3. nekalbumu
4. tinginyste
5. pasyvumu

?


Nekovočiau schmoll.gif per daug čia jau man .
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2010 05 19, 21:13)
moterys, kaip kovotumėte su vyru:
1. nagu grauzimu
2. netvarkingumu
3. nekalbumu
4. tinginyste
5. pasyvumu

?


Man nėra nieko baisiau ir šlykščiau kaip vyras, graužiantis savo nagus, brr. Kažkada porą tokių perliukų autobuse pastebėjau, tai net šiurpulys nupurtė!! aggressive.gif
Dar kramtyt lai krampo, bet jei ir spjauna paskiau kur nors tą nukramtytą nagą, tai tragedija. Auklėčiau tokį tikrai. triniti.gif
O kaip tai daryčiau? Hm, tikriausiai pati nukarpyčiau visus nagus iki tokio ilgio, kad jis nebegalėtų jų graužti. Arba kiekvienąkart, kai jis pradėtų nagus kramtyti, prieičiau ir taip smarkiai įgnybčiau, kad atšoktų noras toliau kramtyt.
Kažkaip galvoju, kad netvarkingumas yra įgimtas bruožas, ypatingai vyrų tarpe. Aš ir pati nepasakyčiau, jog esu didelė pedantė, bet tiesiog taip jau yra ir tiek. Tad nemanau, kad su tuo išeis lbai kovoti. Arba susiskirstyčiau darbais, ką kiekvienas turi padaryti, jeigu jis neatlieka savo darbų, tuomet tu neatlieki savo, ypatingai tų, kurie jį erzina, kuomet nėra sutvarkyti.
Mano MB taip pat yra pakankamai nekalbus vaikis ir aš žinau, kad tikrai to nepakeisiu, toks jau žmogaus charakteris, čia jau tau teks prisitaikyti. verysad.gif
Tinginystę aš sieju su netvarkingumu(;
O pasyvumas. Žmones visuomet reikia skatinti, nesvarbu, kokioje srityje, todėl visuomet skatink savo vyrą. Kiek aš suprantu, tai tas pasyvumas pasireiškia tuomet, kai norisi kur nors išeiti, tačiau vienakąrt lai jis nusileidžia, kitakart - tu ir t.t. O jei jis vis tiek nenori niekur eiti, eik viena, puoškis, atrodyk gundančiai, kol galiausiai vyras pradės domėtis, ką veiki, kur eini, pavyduliauti ir pasyvumas bent iš dalies išnyks(; brunette.gif
Bet iš išvardintų savybių galiu pasakyti, jog gavai tikrą perliuką;D
Atsakyti
QUOTE(galoshes @ 2010 05 25, 17:49)
Bet iš išvardintų savybių galiu pasakyti, jog gavai tikrą perliuką;D

Bet savybės tai žmogiškos ir neretam būdingos.
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2010 05 19, 23:13)
moterys, kaip kovotumėte su vyru:
1. nagu grauzimu
2. netvarkingumu
3. nekalbumu
4. tinginyste
5. pasyvumu

?

Graužia tik, kai labai nervinasi..
Netvarkingas, per 12 metų neišmokiau, nors buvo ir pamokymų ir pykčių
Kalba už mane daugiau, čia mane už liežuvio reikia tempti
Netingi, turi daug idėjų ir norų, srityse, kuriose nusimano
Aktyvesnis nei aš

Atsakyti
QUOTE(viena @ 2010 05 20, 17:40)
Visa puokštė gerų savybių viename asmenyje biggrin.gif  ? Nemanau, kad su tokiu susidėčiau, todėl ir kovot nereiktų.

drinks_cheers.gif Ką jau čia su tokiu kovot g.gif geriau ir nesusidėt schmoll.gif
Atsakyti
na, va.. o dar sakom, kad mylim šiaip, už nieką.. smile.gif aš ir pati turbūt sunkokai su tuo susigyvenčiau. mane drebulys paima, kai kas nors nagus graužia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JaLooSion @ 2010 05 27, 19:55)
na, va.. o dar sakom, kad mylim šiaip, už nieką.. smile.gif aš ir pati turbūt sunkokai su tuo susigyvenčiau. mane drebulys paima, kai kas nors nagus graužia biggrin.gif

Yra vaistinese spec.nagu lakas.Kartus brudas schmoll.gif .Vaikams padeda atprast,gal ir vyrui pades g.gif
Atsakyti