Įkraunama...
Įkraunama...

Indai (lėkštės lėkštutės puodeliai)

Gal kas žinote kur būtų galima nusipirkti lėkštučių kabinamų ant sienos?

Atsakyti
4u.gif noriu patarti,aš gerą didelį servizą nusipirkau iš internetinio puslapio www.otto.lt. Pasižiūrėkit viskas parašyta aiškiai ir nemokant vokiškai viskas suprantama.Sesuo irgi siuntėsi,viskas paprasta, užsakai telefonu išsirinkęs internete,nuotraukas išstudijavęs,plius 15procentų prie kainos už atsiuntimą ateina per3-4 savaites,be jokių rūpesčių ar nelaimių,jei netinka gali per 12 dienų toj pačioj pakuotėj pagražinti(keitėm keletą rūbelių)Pagražinant tik prarandi 10litų už pašto paslaugas,pinigus per5 dienas pagražina į sąskaitą.Man labai patiko ,tik bėda ,kad po pusmečio atradau gražesnį servizą ir vėl noriu lotuliukas.gif rolleyes.gif
Sėkmės gal kam padėjau drinks_cheers.gif
Atsakyti
ar ka nors esate girdeje apie ARABIA FINDLAND lekstes, puodelius? yra Prismoje, man pasirode visai grazus, bet jau kaina... uz lekste - apie 50 lt, uz puodeli - apie 30 lt. cia uz 1 vieneta. nesuprantu, kas tiek gali moket, ir kodel tokie brangus indai pardavinejami Prismoje, o ne kokioje specializuotoje parduotuveje. jie labai geri skaitosi ar kaip?? g.gif stai toks logotipas ju:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2010 11 03, 17:43)
ar ka nors esate girdeje apie ARABIA FINDLAND lekstes, puodelius? yra Prismoje, man pasirode visai grazus, bet jau kaina... uz lekste - apie 50 lt, uz puodeli - apie 30 lt. cia uz 1 vieneta. nesuprantu, kas tiek gali moket, ir kodel tokie brangus indai pardavinejami Prismoje, o ne kokioje specializuotoje parduotuveje. jie labai geri skaitosi ar kaip?? g.gif

teko kuri laika Suomijoj pagyventi smile.gif tos kainos yra normalios sitai firmai wink.gif Suomijoj jos ne ka maziau kainuoja, o kai kurie modeliai ir brangiau dar smile.gif O Prismoj pardavineja nes Prisma yra suomiu parduotuve smile.gif))
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kur tiksliai Klaipėdoje yra vienkartinių indų parduotuvė? man pasakojo, kad Šilutės plente, bet nerandu.. man reikia vestuvėms pyragams sudėti.. padėkit..
Atsakyti
Noriu rasti gerus kokybiškus kasdieninius puodelius (didesnius) su tinkleliu arbatžolėms. Gal kas kur matėt geresnius? g.gif Tų kinietiškų tai pilnos parduotuvės, bet kur rasti tokio tipo kokybiškesnius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TomaKa: 17 lapkričio 2011 - 08:55
Sveiko. gal zinote, kur galeciau rasti luminarc leksciu rinkiniu? nes randu kur tik vienetais pardavineja, o man reiktu viso servizo, arba bent leksciu rinkinio smile.gif ir gal zinote mazdaug kainas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievazile @ 2011 09 27, 08:59)
Ieškau porcelianinių arbatos servizų. Išmaišiau visas parduotuves, rezultatas 0. Dabar pasinėriau į internetą. radau vieną tinklapi kur užtikau tikrai neblogų servizų. Bet kažkaip bijau pirkti, kainos kgana nemažos, o jei negausiu prekės... Gal mamytės susidūrė su šia pardotuve, norėčiau išgirsti atsiliepimus. www.perkusveikai.lt


pabandykite pasiziureti cia:
porceliano indai
Atsakyti
Gal kas žinote, kur Vilniuje galima būtų įsigyti gražių vienkartinių indų (na, būna tokių spalvingų, tvirtų ir pan.)? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2010 06 15, 14:50)
Gal kas matete kur pirkti stovima inda susideti visokiom medinems mentelems, skirtoms maisyti maistui keptuvese ir puoduose?


Žanoj Ogmios mačiau, metalinis, apie 15 lt, bet galima nusipirkti ir bet kokį aukštesnį indą, pvz skirtą biriems produktams smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinot internetiniu psl kur galima nusiprkt indu luminarc leksciu rinkiniu ne baltu spalvotu. Internetinese parduotuvese
Atsakyti
gal esate matę kur įsigyti tokio tipo indus (viena serija, bet visos lėkštės skirtingos)

o kokios firmos įrankiai (peiliai,šakutės,šaukštai...)skaitosi jau geri?kokybiški už prieinamą kainą?smile.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti