Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislo grąžinimas į parduotuvę

QUOTE(Rigedora @ 2006 09 26, 12:26)


  O dabar į žaislų keitimą ar grąžinimą pažvelkit iš dar vienos pusės-atėjo mama, nupirko žaislą savo sergančiam vaikui pvz kokia tuberkulioze ar kita užkrečiama liga-parnešė, nepatiko, atnešė-grąžino-mes padėjom į lentyną, o jūs atėjot ir nupirkot tą patį žaislą su visom bacilom.  blink.gif aš bent jau nenorėčiau taip ...
ir dar-labai rekomenduoju visus žaislus, kurie nėra uždaroje pakuotėje plauti  mirksiukas.gif


gink die, ne asmeniškai. Tiesiog pagavau mintį.

O tai suaugę negali tuberkuliozės "prikosėt" į vakarines sukneles (kurias GALIMA grąžinti), negali užnešt į batus kojų grybelio ar kaip jis ten...Tuberkuliozę gali pasigauti bet kuriam prekybos centre. O jau vaikų kambary... irnesakyk.gif

Pavyzdžiui aš tai labai pykstu ant RIKI2 parduotuvės vedėjos, Kaune, Kalniečių prekybos centre. Ji akivaizdžiai mane kvailino, ir džiaugėsi, kad pagaliau iškišo sušiktą žaislą, nes jis buvo PASKUTINIS. Bet tai, kad tas žaislas "paskutinis", aš sužinojau tuomet, kai atėjau su pretenzija.

Suprantu, kad nei viena žaislų pardavėja neįlįs nei vienai mamai į širdį ir nepatikrins, meluoja ji ar nemeluoja. Bet turi būti ribos.
O kaip man įrodyti, kad tai buvo gamyklinis brokas, jei parduotuvė akivaizdžiai suinteresuota manimi atsikratyti?
Žaislas SIMBA gamintojo, 55 litai, o veikė 40 minučių, maždaug. Įdėtas į lovelę aukštais kraštais. NEIŠKRITO, net stipriau kresteltas nebuvo. O nusprogo.

Aš pykau ir pyksiu, neisiu ten ir nepirksiu daugiau ne tik žaislų, bet ir drabužėlių. Nes mane ten APGAVO.
Nieko sau, už minutę kūdikio žaidimo sumokėti daugiau kaip 1 litą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 09 27, 16:06)

Aš pykau ir pyksiu, neisiu ten ir nepirksiu daugiau ne tik žaislų, bet ir drabužėlių. Nes mane ten APGAVO.
Nieko sau, už minutę kūdikio žaidimo sumokėti daugiau kaip 1 litą doh.gif


Ir nepakeitė? Pagal ministrą - turi keist. Nekeičia tik kai nori iš išpindėjimo... Ministras taigis ne ožys koks, nu, jei sako, reik klausyt unsure.gif
Papildyta:
Va ministras (pirmam lape viena gudri mama nuododą įdėjus, tai nė vargt ieškot nereikia):
<...>
4. Jeigu pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės ne maisto prekė ir pardavėjas su pirkėju neaptarė jos trūkumų, pirkėjas turi teisę savo pasirinkimu iš pardavėjo reikalauti:

4.1. pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

4.2. atitinkamaisumažinti prekės kainą;

4.3. per protingą terminąneatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

4.4. atlyginti prekės trūkumų pašalinimo išlaidas, jeigu pardavėjui per protingą terminą jų nepašalinus trūkumus pašalino vartotojas pats ar trečiųjų asmenų padedamas;

4.5. vienašališkai nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį ir pareikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

5. Prekės kokybės garantiją nustato prekės pardavėjas.

<...>

13. Jeigu pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.

14. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.

Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
<...>
18. Pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl šių taisyklių 14 punkte nurodytų priežasčių netenkinamas įsigijus tokias prekes:

parfumerijos, kosmetikos ir tualetinius preparatus (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 33.03 - 33.07), fotografijos ir kinematografijos prekes (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 37.00), spausdintas knygas, reprodukcijas ir kitus poligrafijos pramonės dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 49.00), audinius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 50.07, 51.11-51.13, 52.08-52.12, 53.09, 55.12-55.16), kilimines grindų dangas, išskyrus kilimus ir kilimėlius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 57.00), megztus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius drabužius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 61.07 - 61.09), kūdikių drabužėlius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 61.11), pėdkelnes, kojines, puskojines ir kitus panašius dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 61.15), siūtus vyriškus, berniukų, moteriškus arba mergaičių apatinius marškinius, naktinius marškinius, pižamas ir panašius dirbinius (kodai pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 62.07 - 62.08), kūdikių drabužėlius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 62.09), liemenėles, juosmenis, korsetus ir panašius dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 62.12), perlus, brangakmenius, tauriuosius metalus bei jų dirbinius, išskyrus dirbtinę bižuteriją (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 71.00, išskyrus 71.17), mašinas ir mechaninius įrenginius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 84.00), elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 85.00), antžeminio transporto priemones (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 87.00), laivus, valtis ir plaukiojančius įrenginius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 89.00), optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisus ir aparatus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 90.00), laikrodžius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 91.00), muzikos instrumentus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 92.00), ginklus ir šaudmenis (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 93.00), baldus, patalynės reikmenis, šviestuvus (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 94.00), žaislus, žaidimus, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 95.00, išskyrus 95.06 - 95.07).

Atsakyti
oij mes irgi pasimokem kaip gali apgauti. kai pirkom sunui masinas su racijom ir mokejom beveik 200 lt. visko prizadejo ir kad pakeis nenkokybiskas, ir bande ten demonstruoti, bet mazai atseit buvo ikrautos tai trumpai vaziavo. bet kad grizus namo ir ilgai jas kraunant ne velnio ilgiau nevaziavo. vienas ratas ir vsio. susiradom ceki ir tik tada pamatem kad antroje cekio puseje uzdejo antspauda, kad prekems nera garantijos ir jos nekeiciamos. va taip. kai ipirst tai labai graziai kalbejo. zadam siandien vaziuoti aiskintis. moketi tokia kaina uz nekokybiska zaisla tai jau atsiprasau. apgavyste
Atsakyti
QUOTE(ramčiukas @ 2006 10 02, 13:41)
oij mes irgi pasimokem kaip gali apgauti. kai pirkom sunui masinas su racijom ir mokejom beveik 200 lt. visko prizadejo ir kad pakeis nenkokybiskas, ir bande ten demonstruoti, bet mazai atseit buvo ikrautos tai trumpai vaziavo. bet kad grizus namo ir ilgai jas kraunant ne velnio ilgiau nevaziavo. vienas ratas ir vsio. susiradom ceki ir tik tada pamatem kad antroje cekio puseje uzdejo antspauda, kad prekems nera garantijos ir jos nekeiciamos. va taip. kai ipirst tai labai graziai kalbejo. zadam siandien vaziuoti aiskintis. moketi tokia kaina uz nekokybiska zaisla tai jau atsiprasau. apgavyste

swoon.gifO kokioje čia parduotuvėje? lens.gif
Kaip sekėsi, ar pakeitė? unsure.gif
Atsakyti
g.gif niu kiek as zinau, tai visam civilizuotam pasauly ant cekuciu raso per kiek laiko turi teise grazinti preke. Nes gyvenam Airijoj, tai beveik visur raso, kad per 28 dienas gali grazint , jei nepatiko ar nekokybiska. Buna, kad raso 14 dienu. Todel visa laika nepamirstame pasiimti cekucio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2006 09 26, 09:26)
Kartais tie nurodymai, deja, nelabai priimtini ir mums.  mirksiukas.gif nes visa "malonioji' dalIs tenka aiškintis su pirkėjais mums, o ne sėdintiems aukščiau. dėl prekių keitimo-vėl gi-įmanoma, tačiau mes tai darydamos tarkim-rizikuojam-nes jei tarkim patikrinimas koks -mes gausim pylos-neatitiks kodai, parduotos prekės ir pan. dalykai... Matai, lengva visada kalbėti, kai nedirbi ir nesusiduri su tuo.  doh.gif aš irgi apie daugybę prekybinių dalykų galvodavau kitaip kol pati nesusidūriau. O ir dirbti pradėjusi dar ilgai stebėjaus kodėl šito daryti negalima, kodėl taip, o ne anaip.  doh.gif



Va būtent, kad esu dirbus ir su tuo susidūrus mirksiukas.gif Esu dirbus su trim skirtingom apskaitos programom ir visur galima daryt gražinimus ir keitimus. Todėl ir sakau, kad vistik įmanoma viskas tongue.gif
Pati juk aiškiai parašei, kad įmanoma gražint ir pakeist... Tik visa tai priklauso, nuo parduotuvės vidaus tvarkos ir geranoriškumo. Suprantama, kad viskas turi būti derinama su valdžia ir yra kompetetingi žmonės, kurie tvarko visa tai. Bet jeigu parduotuvė "nesiskaito" su pirkėjais, tai ji rizikuoja jų netekti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2006 10 04, 08:55)
Tik visa tai priklauso, nuo parduotuvės vidaus tvarkos ir geranoriškumo. Suprantama, kad viskas turi būti derinama su valdžia ir yra kompetetingi žmonės, kurie tvarko visa tai. Bet jeigu parduotuvė "nesiskaito" su pirkėjais, tai ji rizikuoja jų netekti  mirksiukas.gif


Taip taip, va pasakysiu jums, pas mus yra tokia pigiu (nauju) rubu parduotuve, tai joje jei turi cekiuka ir nenuplestos etiketes, pakeicia be jokiu problemu. Ir niekada niekas neklause ar tau kas nepatiko, ar per mazas. Tiesiog grazina pinigus ir tu jau daryk kaip nori: pasilik pinigus ar nusipirk kita preke. Vat tada ir nebaisu pirkti, juk buna kai matuojies parduotuvej tai lyg gerai atrodo, o namie g.gif Tikiuosi, kad ir i Lietuva ateis tokia tvarka smile.gif
Atsakyti
Na jei yra cekis tai privalo pakeist 2 savaiciu begyje
Atsakyti
Cia tik LT gali tokius istatymus isleisti, kad zaislu neimanoma grazinti. Uzsienyje grazinau ir ne viena karta ir ten net nepaklause kodel?. O as tai nusvilau su " Vaiku miestu" Kaune, jie buvo tik atsidare Savanoriu prospekte. As nuvaziavau savo mazei nupirkti karusele virs lovytes. Paklausiau kurios tinka ant maniezo, o pardaveja atsove, kad visos. Nu ka as , zasis, nieko nenusimanydama apie jas, pasiemiau kurios zaisliukai grazesni buvo. Na ir ka gryztu namo ir taip bandau uzdeti ir taip nu niekaip, nebent maniezo sietelyj skyle pradurti kad uzsukti ja. As aisku apsisukus nulekiu i parduotuve, bet su tikslu, kad ji man pakeistu i kita, nes man tos karuseles labai reikia. Ir ka jus manot, pardaveja akis isputus aiskina, kad jie neprivalo prekes grazint ar pakeist, nes ji neturi broko, o tik man netinka. Bet as jos gi klausiau. Tai gerai, kad as buvau su drauge( kai pirkau) tai kai pakeliau skandala, tai per didelius vargus siaip ne taip primokejus isigijau tinkama karusele. Daugiau as ten neinu ir nieko neperku, tiesiog is principo. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Gadiga @ 2006 10 05, 13:14)
Taip taip, va pasakysiu jums, pas mus yra tokia pigiu (nauju) rubu parduotuve, tai joje jei turi cekiuka ir nenuplestos etiketes, pakeicia be jokiu problemu. Ir niekada niekas neklause ar tau kas nepatiko, ar per mazas. Tiesiog grazina pinigus ir tu jau daryk kaip nori: pasilik pinigus ar nusipirk kita preke. Vat tada ir nebaisu pirkti, juk buna kai matuojies parduotuvej tai lyg gerai atrodo, o namie  g.gif Tikiuosi, kad ir i Lietuva ateis tokia tvarka smile.gif


Cia turbut kalbi apie "TJ MAXX" arba "Marshalls". O siaip as niekad neturejau problemu grazinant zaislus i "ToysR us" ir jie net nepaklausia, kodel grazini, svarbu, kad nedevetas butu. Mano grazinimo priezastis buvo tiesiog nepatiko, nes as neturiu tiek laiko, kad studijuociau zaisla visa valanda parduotuvej.
Atsakyti
O pas mane tokia situacija. Ką tik atšventėme dukrytės gimtadienį ir ta proga jai padovanojome lėlę Baby Anabel. Šita lėlytė turi verkti ašaromis, bet kai verkia iš vienos akytės ašaros nebėga unsure.gif . 14 dienų dar nepraėjo nuo lėlės pirkimo, o ir čekį turiu. Tai gal man pakeistų tą lėlytę, nes vis tik mokėjau 250 Lt ir susinervinau, kai pamačiau defektą verysad.gif
O dar gaila, kad negalima gražinti ar pakeisti naujų ir kokybiškų žaislų, nes gavome 2 pakankamai brangius visiškai vienodus šeimininkės komplektus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2006 12 18, 12:34)
Šita lėlytė turi verkti ašaromis, bet kai verkia iš vienos akytės ašaros nebėga  unsure.gif . 14 dienų dar nepraėjo nuo lėlės pirkimo, o ir čekį turiu. Tai gal man pakeistų tą lėlytę, nes vis tik mokėjau 250 Lt ir susinervinau, kai pamačiau defektą  verysad.gif

Lele privalo keisti, nes tai brokas. Ir nemanau, kad nuejus turetum prasyti tai padaryti rolleyes.gif

Atsakyti
Na va, pakeičiau šiandien lėlę. Tik pats procesas ilgai labai užtruko, nes pirma parduotuvėje lėlę girdė, kol ši apsiverkė tongue.gif , kad pamatytų defektą. Po to, kad apkeisti į tinkamą lėlę prie mūsų akių tikrino kitas lėles ir tik 4-a pravirko iš abiejų akių. Vieną iš viso prigirgyti buvo neįmanoma, o kitos verkė iš vienos akies. Tai va taip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleita: 19 gruodžio 2006 - 14:01