Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Tęskime toliau diskusijas apie šią puikią užkandėlę rolleyes.gif

Sena tema
Papildyta:
Keletas nuotraukėlių iš senosios temos.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vienas klausimėlis - ar reikia visą paruoštą lavašą vyniot į vieną vyniotinį ar jį padalyt kaip nors?
Atsakyti
Aš tai vynioju į vieną rulonėlį, palaikius šaldytuve jis susiguli, o ir paskui smagu pjaustyti. Bet manau, nieko nenutiks, jei ir perpjausite per pusę.
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 30, 10:52)
Aš tai vynioju į vieną rulonėlį, palaikius šaldytuve jis susiguli, o ir paskui smagu pjaustyti. Bet manau, nieko nenutiks, jei ir perpjausite per pusę.

turėjau galvoj patį lavašo blyną - prieš vyniojant jo nereikia pamažint?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2010 05 30, 20:46)
turėjau galvoj patį lavašo blyną - prieš vyniojant jo nereikia pamažint?


Na, aš tai jo nemažinu. Kam? Jei nebus per daug įdaro, tai lavašas tikrai nesuplįš.
Atsakyti
Pirma karta dariau ir visai gerai gavosi ir patiko labai. O kaip graziai ant stalo atrodo:
user posted image

Atsakyti
Šiandien vėl gaminau užkandėlę su lašiša, tik šįkart vietoj majonezo dėjau tepamo sūrelio. Skirtumo didelio nejaučiau. Ir įdaro mažiau dėjau, tai tikrai skaniau gavos, nei pirmąkart didis.gif biggrin.gif

Kažin, kodėl man nesigauna tokie gražūs kaip, kad pirmoje temos foto, tokie dideli, puručiai, stori gabalėliai mastau.gif
Atsakyti
As siandien pirma karta dariau karsta lavasa,salta buvau darius.Lavasa istepiau Panemuniu suriu ir dejau smulkinto pekino,agurko,pomidoro,rukytos vistienos krutineles,tarkuoto olandisko surio.Suvyniojau ir i peciuka 20min +160 C.I ta laika pasidariau pikantiska padaziuka is grietines,majonezo,smulkinto cesnako,isspaudziau truputi citrinos ir cukraus idejau nedaug,ismaisiau.Ir uzpyliau i vidu iskepusio lavaso. thumbup.gif
Atsakyti
Ruošiu šventinį stalą, tai gaminsiu ir aš.
Suradau kelis receptukus. Čia visur rašo tik apie armėnišką lavašą, jis yra plonesnis, bet pas mus nesu mačiusi.

1. Virta vištienos krūtinėlė, svogūno galvutė, krapai, 3-4 marinuoti arb arauginti agūrkai, 1 paprika, salotos, majonezas.

Susmulkinti mėsą, svogūną, papriką ir agurkūs supjaustyti kubeliais, įdėti krapų ir sumaišyti su majonezu.
Lavašą sutepti majonezu, ant viršau sudėti salotų lapus, manau gali buti ir kiniškas kopūstas, ir vištienos įdarą.
(jeigu daroma iš armeniško: 1 lavašas sutepamas majonezu, dedami salotu lapai, uždengema 2 lavašu ir tada dedamas vištienos įdaras.)

2. Rūkyta, sudyta lašiša, sūris, paprika, agurkas šviežias arba marinuotas, krapai, petražolės, kiaušinis, 1000 salų padažas.
Sūrį ir kiaušinį sutarkuoti, papriką ir žuvį, agūrką supjaustyti. Viską sumaišyti.
(Čia irgi buvo daroma su armėnišku, tai pusė įdaro dedama ant vieno, po to viskas uždengiama antru lavašu, vėl įdaras ir susukti).

3. Kiaušiniai, česnakai, sūris, krabų lazdelės.
Sūrį ir kiaušinius sutarkuoti, česnaką išspausti, susmulkinti krabų lazdeles ir sumaišyti su majonezu.
(darant su armėnišku lavašu, atskirai maiškome sūrį, kiaušinį, česnaka su majonezu, šį įdarą dedame ant pirmo lapo, uždengiame kitu, o ant viršaus dedame krabų lazdeles sumaišytus su majonezu).

4. Noriu padaryti su Feta ir džiovintais pomidorais. Tik dar ingridientų man trūksta.
Dar nesugalvojau. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(ugne23 @ 2010 05 06, 15:58)
As darau tokius lavasus  : vidu istepu majonezu, kloju salota, dedu file mesyte karsto rukymo, rauginta agurka, cesnako, paprika raudona ir geltona  4u.gif  Viska sumaisiau su totorisku padazu.Gaivu ir skanu

http://s61.radikal.r...6ec765e6a38.jpg


o tai kaip tokius ir valgot didelius g.gif ar pjaustot g.gif įdaras neisbyres supjausčius g.gif
Atsakyti
šiandien nei vienoje parduotuvėje neradau lavašo blink.gif ..dabar kepu pati.. žiūrėsiu kaip gausis g.gif
Atsakyti
As ir noriu pasidaryt kazka su lavasu.. ax.gif

Idomu kaip tau seksis issikepti, parsyk recepta paskui ir kaip rezultatas rolleyes.gif
Atsakyti