Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrinės

QUOTE(Caribian @ 2015 11 22, 06:14)
Ne ta galune irasiau: juvelyras.net



www.juvelyras.lt yra Raimundo psl, kuris man nepasirode labai mandagus, gavau atsakyma i pasta su klaidom parasyta, kelis kartus pamineta, kad geriau skambinti ir ateiti pas ji pasneketi, jauciasi kaip koks spaudimas, man tiesiog nepatiko. Be to, net negyvenu Lietuvoj ir DABAR ateiti, kaip jis noretu - negaliu lotuliukas.gif

www.juvelyras.net Tomo Vasiliausko psl, apie kuri klausiau atsiliepimu daugiau, pasirode malonus zmogus, greitai atsako i klausimus ir kaina (kol kas) pas ji pati geriausia. Tik gali buti, kad as moteriskai kitaip apie kaina supratau negu jis, tai pirmadieni viska pasitikslinsiu ir paziuresim koks tikras rezultatas bus smile.gif Manau, kad jis kaina pasake darbo+deimantu istatymo, taciau be paciu deimantu kainos (o ju bus namazai, tai gal ir kaina keisis labai ir nebebus pigiausia)..


Gal dar kas turi kokiu komentaru apie Toma? smile.gif Butu smagu isgirsti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieska99: 22 lapkričio 2015 - 13:57
Sveikos, neradau kitos temos, tai paklausiu čia, kiek maždaug kainuoja žiedo gaminimas su akmenuku? Man reikia ne vestuvinio, bet kainos gal panašios butų.
Atsakyti
Ziedus gaminomes Fashion Gold - pirma karta uzejom neuzsirase, bet pataikem labai gerai, nes kita pora buvo ka tik isejusi.
Uzejom apsiziurejimui (as tikejausi pati po vitrinas pasidairyti), bet darbuotoja pasake, kad taip nieko nebus.
Ji mus pasisodino, ir labai ramiai pasakojo apie galimybes, gamyba, kainas, prabas, spalvas, formas, patoguma, praktiskuma, klause musu noru ir t.t. Na zodziu po geros valandos pasijutom jau pusiau ekspertai bigsmile.gif taip pat supratom, kad patys butumem issirinke nezinia ka. Dave matuotis ivairiu formu ziedus, ivairiu plociu, spalvu, fakturu, su krasteliais ir be ju, su deimanciukais ir be ju ir t.t. Man buvo neitiketina, kaip taip galima su klientu uzsiimti.
Viska surase ant lapo (musu isrinktus ziedus, svorius, gamybos kainas, deimanciuku dejimo kainas) ir pasake pagalvoti, o jei noresim daryti uzsakyma, tai uzsiregistruoti antram apsilankymui. Jokio spaudimo uzsakineti isvis nebuvo, kas yra malonu, tuo labiau, kad su mumis "zaide" kokia 1,5 val.

Isejus net klausimo nebekilo, ar dar ieskosim ziedu kur nors kitur.

Siek tiek faktu: gaminom is savo aukso, tai kaina buvo 68 eur uz vieno ziedo gamyba (su prabavimu) - cia kaina nededant deimantuku, nes su jais skaiciuojasi kitaip;
Turint daugiau aukso, galima juo atsiskaityti ir uz ziedu gamyba (gal but kazkam butu aktualu);
Atsinesus savo auksa, ziedu spalva galima rinktis kokia nori (pvz turi raudono aukso, o ziedo noretum balto aukso);
Graviruoja nemokamai;

Zodziu mes labai patenkinti, ir rekomenduociau kiekvienam. Susitarem gaminti per 21d.d. (cia terminas neskubantiems), bet paskambino aksciau.
Atsakyti
Nepasimetusi, o kokius ziedus jums pagamino?
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2016 01 19, 08:33)
Nepasimetusi, o kokius ziedus jums pagamino?

Mes uzsisakem klasikinius, bandau prisegti foto. Pasirodo ir tu klasikiniu ivairiausiu profiliu yra, ne tik plotis skiriasi ax.gif
Atsakyti
https://www.premiere...a...r=99&page=1

gal yra is cia kas pirkote?

Labai graziu randu uz priimtina kaina wub.gif

Ypac Clasic ziedukai ax.gif
Atsakyti
Labas rytas, sakykit, ar tiesa, kad ziedo su deimantukais negalima bepadidinti?
Atsakyti
Gal kas daresi vestuvinius ziedus Klaipedoj ir galit rekomenduoti.Aciu
Atsakyti

Labas rytas, sakykit, ar tiesa, kad ziedo su deimantukais negalima bepadidinti?

Pas mane sužadėtuvių žiede eina eilutė su deimantukais per visą žiedą. Žiedas buvo mažokas ir norėjau didinti. Tai juos tikrai sudėtinga didinti/mažinti. Didinant paprastai (kai žiedą mauna ant tokio stovo ir plečia) didėja tikimybė, kad deimantukai iškris. Kadangi man reikėjo didinti nedaug, tai sutikau, jog taip ir darytų. Po kiek laiko iš tiesų iškrito 3-4 akmenukai, reikėjo perdėti. 

Yra ir kitų būdų didinti, bet jie kiek supratau sudėtingesni ir brangesni, man užteko ir tokio. Bet vestuvinius žiedus rinkausi tik klasikinius. Kas čia žino, ar ateityje reikės keisti dydį, tai tokių problemų nebenorėjau turėti.

Atsakyti
QUOTE(Nepasimetusi @ 2016 01 19, 08:47)
Ziedus gaminomes Fashion Gold - pirma karta uzejom neuzsirase, bet pataikem labai gerai, nes kita pora buvo ka tik isejusi.
Uzejom apsiziurejimui (as tikejausi pati po vitrinas pasidairyti), bet darbuotoja pasake, kad taip nieko nebus.
Ji mus pasisodino, ir labai ramiai pasakojo apie galimybes, gamyba, kainas, prabas, spalvas, formas, patoguma, praktiskuma, klause musu noru ir t.t. Na zodziu po geros valandos pasijutom jau pusiau ekspertai  bigsmile.gif taip pat supratom, kad patys butumem issirinke nezinia ka. Dave matuotis ivairiu formu ziedus, ivairiu plociu, spalvu, fakturu, su krasteliais ir be ju, su deimanciukais ir be ju ir t.t. Man buvo neitiketina, kaip taip galima su klientu uzsiimti.
Viska surase ant lapo (musu isrinktus ziedus, svorius, gamybos kainas, deimanciuku dejimo kainas) ir pasake pagalvoti, o jei noresim daryti uzsakyma, tai uzsiregistruoti antram apsilankymui. Jokio spaudimo uzsakineti isvis nebuvo, kas yra malonu, tuo labiau, kad su mumis "zaide" kokia 1,5 val.

Isejus net klausimo nebekilo, ar dar ieskosim ziedu kur nors kitur.

Siek tiek faktu: gaminom is savo aukso, tai kaina buvo 68 eur uz vieno ziedo gamyba (su prabavimu) - cia kaina nededant deimantuku, nes su jais skaiciuojasi kitaip;
Turint daugiau aukso, galima juo atsiskaityti ir uz ziedu gamyba (gal but kazkam butu aktualu);
Atsinesus savo auksa, ziedu spalva galima rinktis kokia nori (pvz turi raudono aukso, o ziedo noretum balto aukso);
Graviruoja nemokamai;

Zodziu mes labai patenkinti, ir rekomenduociau kiekvienam. Susitarem gaminti per 21d.d. (cia terminas neskubantiems), bet paskambino aksciau.



Sveiki. O kuriame konkrečiai salone lankėtes? 🙂 ir kaip nešiojasi žiedukai? Likote patenkinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *panteriuke*: 29 lapkričio 2018 - 09:59