Įkraunama...
Įkraunama...

Angeliukas Lukutis

QUOTE(Raselija @ 2012 03 18, 12:08)
skaitau ir asaros rieda  verysad.gif 
nera tokiu zodziu, kurie galetu paguosti mama, netekusia vaikucio, taciau noriu palinketi Jums daug stiprybes, kad sugebetumet atrast sirdy ramybe  console.gif  console.gif  4u.gif

kazkuria diena gavau laiskeli:
"KAIP ATRODO BERIMAS, ESANT MENINGOKOKINEI
INFEKCIJAI. IDEMIAI ISIZIUREKIT!!!

Žinoti verta ir kitam papasakoti būtina...
Gydytojai sako, kad kai PRADEDA berti, išgelbėti DAR GALIMA! Tik
reikia nedelsti nė valandos, pamačius kuo skubiau kviesti greitaja
pagalba, nes viskas vyksta žaibiškai."

user posted image

net ne verta, o BUTINA isidemeti  verysad.gif

Aciu jums uz palaikyma merginos ir mamytes:)
skausmas aisku beribis,net negaleciau jo apsakyti...bet jusu palaikymas tikrai reikalingas,atrodo zinai kad as neviena...jau praejo daugiau nei du metai kaip sunelio nera salia...bet tas sirdies skausmas atrodo kad niekada nepraeis...sunku dar ziureti i nuotraukas,i drabuzelius...sunku,dar daznai tenka ir paverkti:)
o del meningokokines infekcijos...tai tikrai verta zinoti,nors pas mus isberimu nebuvo visiskai,isberimas atsirado jau reanimacijoje:)) kiekvienas atvejis tikriausia individualus...dabar kai buvau susidurus su sia liga baisia,siaubinga...tai man kaip paranoja vis ant vaikuciu jai pakyla temperatura ar blogai jauciasi ieskau isberimu,baime didele liko kad taip vel nenutiktu
SAUGOKIT SAVO MAZIUKUS!!!

MYLIU TAVE MANO MAZIUK SUNELI,KASDIEN APIE TAVE GALVOJU...O JAI BUTU TAIP,TAI GAL...TU VISADA SU MANIM,MANO SIRDYJE MAZIUK MANO,MYLIU MYLIU TAVE MANO ANGELELI!
Atsakyti
Laikykites Mamute, sunelis jis stebi is aukstai, dziaugiasi tik tada, kaip jums sekasi, kai jius sypsotes, liudi- kai jus liudit. Todel visuomet sypsokites smile.gif as ir auginu dvi mazyles, kiurias tik Dievulis nuspremnde padovanot smile.gif
Atsakyti
Siandien labai liudna:))

Mylim tave labai suneli,musu mazas angeleli....siandien tau penki metukai,vistiek gimtadienis 4u.gif
mamytei tik liudna kad negaliu taves matyti kaip tu azaugai,koks tu didelis berniukas...oi kaip skaudu...
Atsakyti
QUOTE(kaciukas1978 @ 2012 10 18, 13:53)
Siandien labai liudna:))

Mylim tave labai suneli,musu mazas angeleli....siandien tau penki metukai,vistiek gimtadienis 4u.gif
mamytei tik liudna kad negaliu taves matyti kaip tu azaugai,koks tu didelis berniukas...oi kaip skaudu...

begalo skaudu. Negaliu net skaityti, iskart asaros kaip pupos..
Atsakyti
žinojau kad žliumpsiu skaitydama bet skaičiau. Galvojau ką galėčiau pasakyt, bet žodžiai jokie neskamba, nes nepaguodžiamas skausmas. Beleka tikėti, kad išeina geriausi ir geriau.
Atsakyti
Negalėjau sulaikyti ašarų skaitydama šią istoriją verysad.gif Tikrai labai užjaučiu mamytę ir tikrai tikiu, kad Dievulis rūpinasi jūsų vaikeliu, stiprybės jums 4u.gif
Atsakyti
uzuojauta verysad.gif
Atsakyti