Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl užsislapstymo

QUOTE(kate0 @ 2006 01 17, 13:14)
O as kaip tik dabar rasau zinute budama uzsislaptinus. Tai kaip cia dabar bus?  g.gif

Nereikejo kelti dideliu kalbu del nieko, dabar matyt didzioji dalis, kurie nemokejo slapstytis ismoko  bigsmile.gif


Na ir puiku, džiaukimės, kad prisidėjome prie kompiuterinės tamstos sklaidymo Lietuvoje lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi tik dabar tokia galimybe atradau, tik nezinau kur ja panaudot:)
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2006 01 16, 17:21)
Panašu į tai, kad virtualus pasaulis jau painiojamas/sureikšminamas su realybe  unsure.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif



na kai aš pirmą kart sužinojau kad mano kaip ir giminė perskaitė visas mano žinutes jausmas buvo nekoks, bet .....jei turi laiko ir noro tokiems dalykams, lai.......... jei geriau taip sužinoti kaip man sekasi o ne asmeniškai paskambinti ar parašyti - tai čia jau pasirinkimo laisvė. 4u.gif
Atsakyti
eikit sau, aš peržiūrėjau atidžiai visą profilį ir neradau tokios funkcijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2006 01 18, 13:19)
eikit sau, aš peržiūrėjau atidžiai visą profilį ir neradau tokios funkcijos  biggrin.gif

Nugis, ne profilyje reikia ieškoti tokios funkcijos, o prisijungiant pareikšti norą būti neįtrauktai į aktyvių vartotojų sąrašą...
Atsakyti
Na dabar suprantu is kur tie matematiniai skirtumai:lotuliukas: ACiu uz uzsamius paaiskinimus notworthy.gif Tik vistiek nesuprantu kodel iskilo problema g.gif As taip pat daznai tik skaitau ir semiuosi naudingos man informacijos nes tai jugi internetas mirksiukas.gif Noriu ir bendrauti, bet kazkaip visos cia tarpusavy susibendravusios...na dar bus galimybiu 4u.gif
Tad sekmes visom slaptom ir drasiom neussislaptinusiom wub.gif
Atsakyti
Jūs jau nepykit, bet paskutiniai postai švelniai tariant "ne į temą".
Diskutuotini yra visi klausimai kokie tik kyla, bet kad nelabai matom pagrindo ir problemos g.gif
P.S. tema uždaroma skaitymui 4u.gif
Atsakyti