Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meldžiatės?

Ar meldžiatės? Kaip dažnai meldžiatės? Ar mokot melstis savo vaikus?
Atsakyti
QUOTE(juddita @ 2010 07 26, 19:12)
Ar meldžiatės? Kaip dažnai meldžiatės? Ar mokot melstis savo vaikus?


Taip. Kasdien. Mokau.
Atsakyti
Meldžiuosi savo sugalvotais žodžiais, kreipiuosi į Dievą, kaip moku pati.
Atsakyti
Meldžiuosi. O tai, kad meldžiuosi, moko mano vaikus, kad tai daryti verta. Kai jiems kyla apie tai klausimų - pasidalinu.
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2010 07 26, 20:57)
Meldžiuosi savo sugalvotais žodžiais, kreipiuosi į Dievą, kaip moku pati.



Aš irgi, tik labai retai, dažniausiai, kai problemos užklumpa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Duty @ 2010 07 28, 00:12)
Aš irgi, tik labai retai, dažniausiai, kai problemos užklumpa  blush2.gif

Pradėjau nuo to. O paskui pamaniau, kad man būtų nesmagu, jei mane atsimintų tik kai esu reikalinga,Dievui turbūt irgi. Todėl vis sau primindavau melstis ir tada, kai turiu kuo pasidžiaugti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2010 07 27, 23:19)
Pradėjau nuo to. O paskui pamaniau, kad man būtų nesmagu, jei mane atsimintų tik kai esu reikalinga,Dievui turbūt irgi.  Todėl vis sau primindavau melstis ir tada, kai turiu kuo pasidžiaugti wub.gif

meldžiuosi kasdien. Bet didžiausias noras melstis kyla kai arba būnu labai labai laiminga, arba atvirkščiai, kai norisi paprašyti stiprybės, kantrybės ar sveikatos. O kaip dažniau sau priminti, kad reikia melstis ir tada, kai būsena tokia "per viduriukią", eilinę dieną be didesnių džiaugsmų ir rūpesčių, dar neišmokau. Bet tikiuosi išmokt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juddita @ 2010 07 26, 20:12)
Ar meldžiatės? Kaip dažnai meldžiatės? Ar mokot melstis savo vaikus?


Taip, kasdien. Kai vaziuoju į darba, kai vaziuoju namo, vakare, ir kai sunku buna ir kai laiminga
Atsakyti
kasdien, ir vaikus nuo mazens mokinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2010 07 27, 23:19)
Pradėjau nuo to. O paskui pamaniau, kad man būtų nesmagu, jei mane atsimintų tik kai esu reikalinga,Dievui turbūt irgi.  Todėl vis sau primindavau melstis ir tada, kai turiu kuo pasidžiaugti wub.gif

Aš pradėjau panašiai. Dabar tai tampa mano dienos įpročiu - malda padėkoti Dievui už viską, ką Jis iš savo begalinės meilės davė man, mano artimiesiems, o ypatingai tiems, kurie vis dar nesiryžta atsisukti į JĮ.

Papildyta:
QUOTE(alyvose @ 2010 07 29, 13:18)
O kaip dažniau sau priminti, kad reikia melstis ir tada, kai būsena tokia "per viduriukią", eilinę dieną be didesnių džiaugsmų ir rūpesčių, dar neišmokau. Bet tikiuosi išmokt  mirksiukas.gif

Būtinai išmoksi.Artėjimas prie Dievo nevyksta staiga (nors visokių stebuklų pasitaiko). smile.gif
Atsakyti
Pirma buvo Zodis ir Zodis tapo kunu ... taigi ir malda turi ta jega ir galia 4u.gif
Atsakyti
Nesimeldziu kasdien, bet kasdien galvoju apie dieva..nes dar tik esu kelyje artejant link jo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Proud_Mommy: 03 rugpjūčio 2010 - 14:38