Įkraunama...
Įkraunama...

Skaniausia kava

Pažinojau jį tik mėnesį. Kaip tvirtą, santūrų, dalykišką. Negalvojau, kad galėtume būt pora, tiesiog gera buvo bendrauti. Kalbėtis apie viską: kosmosą, inžineriją, ekonomiką ir paprastą gyvenimą. Kažkada išsišnekėjome apie keliones, nes neseniai iš vienos buvo grįžęs. Paminėjau, kad didžiausia mano svajonė - Eifelio bokšte išgerti kavos. Gal mane buvo paveikę J. Daseno dainos... Pasakiau ir pamiršau.
Vieną rytą gavau jo sms žinutę - gal nori kavos?Paryžiuje?
Paaiškinau, kad ne kavoje esmė, kad man Eifelis, Paryžius, svajonė, kurią gera nešiotis širdyje, kaip kažko nepaprasto laukimą.
Nepraėjo nei savaitė po šių šnekų, kai mes sėdėjome restorane (tai nebuvo pasimatymas, o tik vėlyvi dalykiniai pietūs), pro langą keistai pasisukus saulei, jo veidą apšvietė raudona šviesa. Pirmą ir paskutinį sykį savo gyvenime mačiau sapną atmerktomis akimis: mačiau SAVO VYRĄ sėdintį namuose prie besikūrenančio židinio, susisupusį į minkštą pliušo chalatą ir rašantį knygą. Žilstelėję plaukai ir nuostabaus švelnumo žvilgsnis.
Tai truko akimirką, nes spindulys nuslinko, bet ta akimirka leido suprasti, kad priešais mane sėdi mano žmogus...
Medaus mėnesį praleidome Paryžiuje, gėriau skaniausią kavą savo gyvenime, plaukiojom Senos upe ir klausėmės J. Daseno.
Dabar brandinu kitą svajonę, nes vyras laukia, kada galės ją išpildyti wub.gif

P.S. kai paklausiau vyro, kada suprato, kad nori su manim praleisti visą likusį gyvenimą ir dar daugiau, atsakė, kad vieną vakarą, mudviem sėdint restorane aš į jį taip žiūrėjau, kaip tegali žiūrėti mylinčios akys...
Atsakyti
labai romantiška istorija thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labai gražu ir romantiška wub.gif
Tai ar buvo kava Eifelio bokšte?
Atsakyti
Labai romantiska ir uz sirdies griebianti istorija...achhhh... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpe: 19 sausio 2006 - 16:05
ech, ta meilė... gražu...
Atsakyti
net siurpuliukai perbego 4u.gif kaip grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Romantika wub.gif wub.gif
Labai gražiai aprašei wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
buvo kava Eifely, tokios niekur kitur negėriau. Net mano vyras, kai kur paragauja kavos, man sako: verta būt dar kartą į Paryžių nuskristi, kad pajusti tą skonį...
Atsakyti
Grazu wub.gif
Atsakyti
Labai graži istorija, ir labai gražiai parašyta thumbup.gif
Linkiu turėti dar daug gražių akimirkų gyvenime 4u.gif
Atsakyti
pritariu,labai grazi istorija smile.gif
Atsakyti