Įkraunama...
Įkraunama...

baime

mums 3 su puse, prblema kaip ir daugelio, o galvojau kad tokiu nerviuku, ir bailiuku mazuma smile.gif jau rasiau apie savo mergaite, kad ir baili ir mamyciuke , ir verksne. taigis gydytoja israse , raminanciu tableteliu ir nervus stiprinanciu , augaliniu zinoma. tai po kokiu triju sav. ji pasidare tokai pikta blink.gif susisneketi neina, atsikalbineja. jau kai truksta kantrybe paimu dirziuka blush2.gif tai zinot ka ji? atsisuka pirstu pagrumoja ir rekia " tu man daugiau nebandyk " ! va kaip kariaujam, ir kaskodel tokia nuojauta ar negaletu buti nuo tu vaistuku? nors kaip tik turetu raminti. g.gif
Atsakyti
mano dickiui jau 6 metukai, rudeni eis i mokykla, priesmokykline grupe, bet va, jau nuo kokiu 3 metuku pradejo atsirasti baimes... bijo seseliu, kai miega kaldra uzsikloja,kad tik nosis tesimato, nori maudytis juroj ar tvenkinyje, bet bijo vandenyje esancu visu atspindziu, zuvyciu ir visokiu augalu, bijo ir tamsos. kai Nojui buvo 2.5 metuku, gime Paulius, gal tas itakos turejo...nezinom ka jau darytijam sunku net ugi pas daktare pamatuoti, nes prisigalvoja visko...
Atsakyti
mano vaikas turi visokiu baimiu.......... tamsos baime, viesu toletu baime, sunims baime ir nebendrauja su bendraamziais, jam 9 metai.......
nebezianu kaip jam padeti
Atsakyti

O mes kovojam su gydytojų baime, nors jau 8 metai-gal turite kas gerų patarimų kaip šią baimę išgyvendinti? Kur beeitume - ar kardiologas, ar šeimos gydytoja, kurie atrodo tikrai nieko skausmingo nedaro- tik pasakai apie tai, kad laukia vizitas - diena sugadinta... O kas įdomiausia, pas stomatologą eina be jokio streso, tik visi kiti gydytojai "blogiečiai" :D

Atsakyti