Įkraunama...
Įkraunama...

Mano saulytei

2004m. birželis.
...Aš ir Tu – kaip du lietaus lašai, tingiai vinguriavę lango stiklu, kažkur nežinomybėje susitikę, susilieję, ir nukeliavę kartu, palikdami dalelę savęs...
Dievinu tą dieną, kai chato puslapyje mano žvilgsnis atsitiktinai užkliuvo už tavo nicko. Tada dar nežinojau, kad štai kažkada aprašinėsiu romantiškiausią mūsų vakarą...
Mes du. Dvimatė erdvė tokia nepilna, ir to pilnatvės jausmo taip trokštam...Abu...
Norisi, kad ta pradžia būtų stebuklinga. Norisi, kad ir tada, kai du senučiukai susėsim pasimėgauti kavos puodeliu, mums net neprakalbus, atmintyje iškiltų tas vakaras – abiems...Be žodžių...
Važiuojam. Kvepia miškas, aplink taip gražu...Sustojam. Mes vieni, tik paukščiai dainuoja mūsų meilės serenadą. Gniaužia kvapą – ir nuo grožio, ir nuo to neapsakomo jausmo, nuo to ŽINOJIMO, kad ši kelionė bus tokia lemtinga mūsų gyvenime.
Mes gulim apsikabinę, dalelė tavęs, įsiskverbusi į mano kūną, taip jaudina...
Važiuojam namo. Į kitą, trimatę, erdvę...
2005m. vasaris. Mažyti, tu atėjai......................
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 01 17, 14:43)
2004m. birželis.
...Aš ir Tu – kaip du lietaus lašai, tingiai vinguriavę lango stiklu, kažkur nežinomybėje susitikę, susilieję, ir nukeliavę kartu, palikdami dalelę savęs...



labai jautru wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 01 17, 17:04)
labai jautru  wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ech... Net man, cinikei, ašara ištryško blush2.gif Valau dabar klaviatūrą. Nuostabi istorija, rucelie šaunuolė rolleyes.gif
Atsakyti
labai mielas pasakojimas wub.gif
Atsakyti
rucelie wub.gif
Atsakyti
Meniškos sielos tu, Ruceliukai wub.gif labai gražu smile.gif
Atsakyti
tikrai grazu cry.gif wub.gif wub.gif
nu kodel verkti norisi kai skaitai g.gif
Atsakyti
Rucelie, labai labai gražu,taip tikra,įpatinga ir wub.gif ........... wub.gif ........... ir nuostabus Augustėlis gavosi wub.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Rucelie, thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif fainai aprasei mirksiukas.gif
Atsakyti