Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Sveiki,

norejau paklausti, kada turetu nustoti pykinti. man jau 14-15 sav. nestumas ir pagal viska turetu prasidejus antram trimestrui nustoti pykinti...... deja, man jis vis tesiasi. Ar gali tai buti kieno nors priezastis, ar dar normali nestumo eiga.

dekui uz atsakyma
Atsakyti
Kreipkitės į savo gydytoją, reikėtų atlikti išsamesnius tyrimus.
Atsakyti
Labai ačiū, gydytoja, kad taip operatyviai atsakote. Turiu tokią problemą: atrodo sumažėjo mano skrandis. Suvalgius vieną dešrelę pusė jos kyla lauk. Tai ne rėmuo, o atrodo, kad nuo nedidelio maisto kiekio aš persivalgau ir paskui mane pykina, net naktį. Kartais padeda 1 tab. Mezym, bet dažniausiai kankinuosi visą naktį. Skaičiau, kad yra tokia nėščiųjų toksikozė III trimestre. Gal tame mano bėda? Ir kaip gelbėtis? Kartais visą dieną nieko nevalgau, bet taip turbūt irgi negerai. Man dabar beveik 30 sav., priaugau 12 kg.
Atsakyti
Šios problemos kyla ne dėl sumažėjusio skrandžio, o dėl pasikeitusios jo padėties pilvo ertmėje. Tokiais atvejais rekomenduomama valgyti dažniau, bet mažesnėmis porcijomis, didesnį maisto kiekį suvartoti pirmoje dienos pusėje.Labai atidžiai rinkitės kuo natūralesnius produktus ( pvz. pieniškos dešrelės visiškai netinkamas produktas, nes jose labai daug priedų ir konsevantų). Venkite bet kokių padažų, majonezų, ketčupo ir t.t. "Mezym" šiu atveju taipogi tinka.
Atsakyti
Labas vakaras daktarė. biggrin.gif Labai jums aciu uz greitus atsakymus. Noriu jums padekoti. Gal jus ir neprisiminsit, bet as jums rašiau dėl aborto. Pastojau trečią kartą ir norėjau daryti abortą, bet nežinojau kaip viskas viksta, bet kai jus viska apraset, pasidarė labai baisu ir tada pasinaudojau jusu patariu ir pagalvojau dar karta. Dabar mums jau aštuonios sav. nestuke.gif ACIU.

O klausimas būtų toks... Jau labai, labai mane pikina. Ką daryti? Vaistinėje pasiule kaškokių ženšenio vaistų nuo pykinimo, bet nuo jų mane dar labiau pradėjo pykinti. Blogiausiai jaučiuosi vakare. Supykina bet vemti negaliu, neturiu kuo. Ir tampau savo vargšą skrandį, kol skausmas jau nepakenčiamas. doh.gif Padėkit Daktarė ką man daryti? g.gif

Aciu
Atsakyti
Iš tikrųjų jokių patikimų priemonių nėra. Bandykite valgyti dažnai, mažomis porcijomis, labai švelnų maistą. Ir laukite 12-kos sav. Tuomet pykinimas turėtų liautis.
Atsakyti
Gerb. Gydytoja,
As ir vel jus trukdau,norejau paklausti del pykinimo.
Pradejau jausti sleikstuli, norejau paklausti ar nera kartais kokiu nors ciulpemu tabletukiu, kurios sumazintu ta nuolatini sleikstuli? Ir zinoma nepakenktu vaisiui.
Aciu dar karta uz atsakyma.
Atsakyti
Ne, tokių tablečių nėra.
Atsakyti
Esu nescia 30 savaiciu ir jau kelios dienos yra dinges apetitas bei pykina. Pas gydytoja tik po geros savaites. Ar verta sunerimti ar tai normali busena?
Atsakyti
Sveiki,
pastebejau, kad panasus klausimas jau yra ax.gif
Bet as apetitu nesiskundziu. Mums 27 savaite. Taciau jau kelinta diena, kaip silpnai jauciuosi, kartais netgi temsta akyse. Siandien pora kartu pykino. Ir dar pora svaiciu, kai uzeina busena, kad pasidaro sunkiau kvepuot.... ar verta sunerimti???
Atsakyti
tokiame nėštumo laike pykinti jau neturėtų. Būtinai pasirodykite gydytojui.
Atsakyti
Būtina pasirodyti gydytojui, pasekti kraujospūdį, atlikti tam tikrus tyrimus.
Atsakyti