Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

tai kad ji nieko man nesako,nes tipo vaikeliui viskas gerai.todel cia ir rasau.visi sako kraujuoji nes sdar tik 3 menesiai,cia kaip sirgimas,ner ko jaudintis
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 04 05, 14:52)
kreipkis i kita ligonine,cia juk nejuokai,taves negulde i ligonine tirt?

niekas manes negulde ir neguldys,nes atseit kol nera stipraus kraujavimo nera ko.ir dar pasake:jauna esi jei ka susilauksi vaiku
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2009 04 05, 15:59)
niekas manes negulde ir neguldys,nes atseit kol nera stipraus kraujavimo nera ko.ir dar pasake:jauna esi jei ka susilauksi vaiku


Man buvo tik 8 savaites, kai pradejo rudai teplioti tai baigesi liudnai verysad.gif Vietoj taves vaziuociau i kita ligonine, ar eiciau privaciai, nes teplioti negali g.gif
Atsakyti
mano grupiokei irgi taip buvo,pradejo kraujuot ir ja iskarto gulde i ligonine,deja viskas baigesi blogai,avaikelis bujo jau dvi savaites negyvas
nesuprantu kaip tau nedaroo echo,juk neaisku ko kraujuoji
Atsakyti
Sveikutes,
Del to rudo tepliojimo labai nepergyvenkit , svarbu nebutu skausmu ir nepasirodytu sviezio kraujo. Kad gulet ir ilsetis pastoviai reikia , tai tikra teisybe.
Man jau 28 savaitele kapsi ir va jau 3 savaites kaip teplioju tamsiai rudai. Aisku pradzioj pagulejau lygonineje savaitele , o paskui isleido namolio . Ir pats geriausias gydimas yra poilsis ir gulejimas.
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2009 04 05, 14:51)
laba diena.nebezinau nei kur nei pas ka kreiptis nes pas ka tik kreipiausisi jokio atsakymo negavau tik gulek lovoje ir viskas.pries gera savaite 2 dienas kraujavau viena diena labai stipriai kita diena kadangi gulejau tai tik truputuka.viskas buvo gerai visa savaite,bet siandien vel pasirode truputelis kraujo,bet jis rudas ir keli lasai.skausmu lyg nera tik truputeli maudzia pilvo apacia.ar cia pavojinga,nes kiek buvau ligonineje man nieko tvirtai nepasako,nes nezino priezasties.beje as 3 menesiai ir 2 dienos nescia.aciu uz atsakymus

Ar vaiko sirdies tonus tikrino?Jei sirdiele plaka,tai gal nera ko jaudintis.Pati sakai juk vaikui viskas gerai.Man tai kai buvo rudos isskyros iskarto i ligonine pasiunte verysad.gif Gali siuo atveju ir pati greitaji iskviesti tegu i ligonine veza.Geriau 10 kartu pasitikrinti kad paskui nebutu pervelu g.gif Nedelsk!
Atsakyti
QUOTE(mamagrigiskiete @ 2009 04 05, 19:39)
Ar vaiko sirdies tonus tikrino?Jei sirdiele plaka,tai gal nera ko jaudintis.Pati sakai juk vaikui viskas gerai.Man tai kai buvo rudos isskyros iskarto i ligonine pasiunte verysad.gif Gali siuo atveju ir pati greitaji iskviesti tegu i ligonine veza.Geriau 10 kartu pasitikrinti kad paskui nebutu pervelu g.gif Nedelsk!


man dare echo ir maciau kad vaikelis juda,o daktare pasake:nesuprantu kur problema.
rytoj vazuoju i privacia klinika nes nebematau kitos iseities.man vaikelis pats svarbiausias,nors ir darbo netekciau ar dar kas atsitiktu.matot as dar plius streso uriu nemazai darbe tai gal ir ta dasideda
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2009 04 05, 14:52)
kreipkis i kita ligonine,cia juk nejuokai,taves negulde i ligonine tirt?



Sutinku visu 100 %. Taip ir reikia padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2009 04 06, 14:03)
Sutinku visu 100 %. Taip ir reikia padaryti.

nu buvau as vel toj ligoninej ir nieko,sako dabar siuo metu nekraujuoji,rytoj bus atsakymai tepineliu tada ir pasakysim gal kokia infekcija,o dabar nesijaudink jei ka bus tu vaiku jauna juk esi.
atrode kad galva as jiems nukirsiu tikrai,bet kad niekas nepadeda.turiu skambintis i lieuva daktaram kad jie man pasakytu ir tai kai paskambinau pasake be apziuros nieko.tai ka man daryt?gyvent ir laukt beleko taip iseina.todel cia ir atejau sakau gal yra kazkas kazka panasaus patyre gal cia infekcija ar kas
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2009 04 06, 15:10)
nu buvau as vel toj ligoninej ir nieko,sako dabar siuo metu nekraujuoji,rytoj bus atsakymai tepineliu tada ir pasakysim gal kokia infekcija,o dabar nesijaudink jei ka bus tu vaiku jauna juk esi.
atrode kad galva as jiems nukirsiu tikrai,bet kad niekas nepadeda.turiu skambintis i lieuva daktaram kad jie man pasakytu ir tai kai paskambinau pasake be apziuros nieko.tai ka man daryt?gyvent ir laukt beleko taip iseina.todel cia ir atejau sakau gal yra kazkas kazka panasaus patyre gal cia infekcija ar kas



as tikrai zinau kaip tu jautiesi, man 12sav buvo be keliu dienu kai labai gausiai pradejau kraujuot, nakti palaike ligoninej ryte dakatarasecho paziurejo viskas leliukui gerai, isleido namucio, liepe pailseti. dar patepliojo ir praejo, bet as pasiemiau 2sav gulejau namuciuose lovytej, trumpam i kiema gryno oro ir vel ojas aukstyn, viskas nurimo, ilsejausi daug, po savaites vel patepliojo, vel begau echo darytis, viskas gerai leliukui. gryzau i lietuva uz dar pusantros savaiteles, pas gera dakatara viskas gerai, kartais taip nutinka ir nieks nezino kodel,gal placentos dalis atsiskyre, gal dar kas. nepergyvenk ir nepanikuok per daug.pailsek, pasiimk bilieteni. smile.gif pranesk kaip viskas!!
Atsakyti
QUOTE(vaidilute_ @ 2009 04 06, 14:49)
as tikrai zinau kaip tu jautiesi, man 12sav buvo be keliu dienu kai labai gausiai pradejau kraujuot, nakti palaike ligoninej ryte dakatarasecho paziurejo viskas leliukui gerai, isleido namucio, liepe pailseti. dar patepliojo ir praejo, bet as pasiemiau 2sav gulejau namuciuose lovytej, trumpam i kiema gryno oro ir vel ojas aukstyn, viskas nurimo, ilsejausi daug, po savaites vel patepliojo, vel begau echo darytis, viskas gerai leliukui. gryzau i lietuva uz dar pusantros savaiteles, pas gera dakatara viskas gerai, kartais taip nutinka ir nieks nezino kodel,gal placentos dalis atsiskyre, gal dar kas. nepergyvenk ir nepanikuok per daug.pailsek, pasiimk bilieteni. smile.gif  pranesk kaip viskas!!



negaliiu paswiimti biletenio nes ismes is darbo ir taip jau skersai ziuri i mane sad.gif bet jei teks del sito angeliuko prarast darba nesvarbu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(semiuke @ 2009 04 06, 21:15)
negaliiu paswiimti biletenio nes ismes is darbo ir taip jau skersai ziuri i mane sad.gif bet jei teks del sito angeliuko prarast darba nesvarbu  nestuke.gif


kaip tave gali ismesti is derbo? gydytoja paraso "biuleteti " ir taskas. del to nieks is darbo neismeta. mirksiukas.gif
Atsakyti