Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos studenčiukės

na va, pagalvojau, kad gal visai nieko būtų jei susiburtumėm Klaipėdietės blush2.gif
Aš mokausi KLK, neak.soc.ped. 3 kursas.
Jei susirinktumėm čia, gal pagelbėt ir patart viena kitai efektyviau galėtumėm g.gif o ir šiaip pabendraut gossip.gif
Atsakyti
aš KVTK, logistikos vadyba, paskutinis kursas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 01 24, 17:26)
aš KVTK, logistikos vadyba, paskutinis kursas  rolleyes.gif

tau gerai, va aš tik perėjau į šitą specialybę, prieš tai studijavau ten pat tik anglų klb pedagogiką blink.gif

kokio čia tau laiško reikia, nuskanuot aš galiu, bet iš kur ji gaut g.gif
Atsakyti
Dabar esu 4kurso ŠU studentė, baigus KLVTK buhalterinę apskaitą. Dabar sunkus laikas: kontrai, egzai, nuo knygų "nenulipi" ir dabar sėdžiu darbe su tikimybių teorijos konspektu, nifiga nieko nesuprantu, bet vis dar pilna optimizmo, kad viskas bus gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 01 24, 17:42)
tau gerai, va aš tik perėjau į šitą specialybę, prieš tai studijavau ten pat tik anglų klb pedagogiką blink.gif

kokio čia tau laiško reikia, nuskanuot aš galiu, bet iš kur ji gaut g.gif

nebereikia jau , ačiū wub.gif
Atsakyti
Sveikos klaipedietes as mokausi klvk studijuoju finansus neakivaidziai pirmam kurse..
Atsakyti
Sveikos klaipedietes as mokausi klvk studijuoju finansus neakivaidziai pirmam kurse..
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 01 24, 18:59)
Dabar esu  4kurso ŠU studentė, baigus KLVTK buhalterinę apskaitą. Dabar sunkus laikas: kontrai, egzai, nuo knygų "nenulipi" ir dabar sėdžiu darbe su tikimybių teorijos konspektu, nifiga nieko nesuprantu, bet vis dar pilna optimizmo, kad viskas bus gerai bigsmile.gif



Labutis
Aš tokia pat... nifiga doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Gali būti šiandien pasimatysim, juk egzas.
Sėkmės!!!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aš mokausi KLK soc. pedagogiką, neak. 2 kursas biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, mamyciukai, gal turit beleka is:
* E-verslo
* Tarptautines ekonomikos modeliu
* Ekonomikos planavimo
* Valstybes finansu

Kursiniu darbu, medziagos, speru ar dar ka nors...
Buciau labai dekinga jei pagelbetumet ... ax.gif

Mano el.pastas jolitapo@gmail.com

Aciu Jums labai wub.gif
Atsakyti
Sveikos, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Baigiau KLVTK statybos inzinerija.
Dabar KU mokaus, taip sakant tesiu mokslus ta pacia specialybe.
Siaip kolegijoj mokslas buvo daug efektyvesnis nei univere, bet ka padarysi.
Atsakyti
Sveikos, aš t.p studijuojiu KVTK smile.gif į.į administravimą bet dar tik pirmam kurse, dar naujokė blush-anim-cl.gif . Man visada keistei atrodė, kaip per vieną mėnesį galima sutalpinti į galvą tiek daug informacijos g.gif bet pasirodo, kad įmanoma biggrin.gif
Atsakyti