Įkraunama...
Įkraunama...

Bioself

Chmmm.. g.gif As tai kaip tik visom dienom pasimatuoju 6val, tada ant kito sono verčiuosi.... Kiek pasivartyt tenka, tai priklauso ar reik į darbą ar ne.. Bet šiaip tai reikia pabandyt ilgiau. Ir dar ko gero priklauso ar viena tą matavimąsi stengiesi susiorganizuot, ar vyras padeda? Jei prisikalbintum padėt termometrą rytais paduodant, tai manau ir tau motyvacijos daugiau būtų.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš juo labai patenkinta biggrin.gif žymiu grafikus fertility, tai tiksliai nustato ovuliaciją kaip ir bioselfas.

Wingless, nenumesk dar gero daikto biggrin.gif Pabandyk įtraukt vyrą, prižadins jei neišgirsi žadintuvo. Ir jam užduotis bus wink.gif o dėl matavimo burnoj, tai visur rašo, kad jis nepatikimiausias.
Atsakyti
Na dabar jau kokios 3 savaites kaip nebesimatuoju. Ai nezinau zadinti vyra viena tam, kad termometra man paduoti kazkaip nezinau gaila man blush2.gif Turiu as ji lovoj galima sakyt po pagalve tad nesunku ir paciai pasimt rolleyes.gif Savaitgaliais kai reikia spec.prabust 6 ir pasimatuot paskui ziurek uzmigt nebeina, o miego ir taip jau 3 metai kaip truksta.. Zodziu siuo metu su tuo matavimusi man daugiau minusu nei pliusu lotuliukas.gif Bet gal esme tame, kad didelio reikalo saugotis kaip ir nera gal, vis dazniau pamastom apie sese arba broli dukrytei, tad jei netycia gausis kas tai bedos tikrai nebus rolleyes.gif Na parduot dar nezadu tikrai, duonos nepraso - gali gulet, gal po kurio laiko matuosiuos vel ir dziaugsiuos, kad tebeturiu lotuliukas.gif
O jus kur matuojat? uzp... Nes burnoj tai tikrai nera tiksli temp, o matuot ten kas ryt tai vel nezinau unsure.gif
Atsakyti
Nežnau, aš jau keli metai kaip burnoj matuoju. Svarbiau iki matavimo nepradėt kalbėt ar (tuo labiau) vaikščiot. Mes kažkaip savaime nuo pat pradžių kartu matuot pradėjom- mano reikalas nejudėt kol matuoja ir būt užsičiaupus, MB- man paduot. Tada susirangom vien kitam į glėbį ir toliau parpiam. Arba ne... blush2.gif
Atsakyti
Mergičkos, ar nebandėt kažko panašaus vaistinėse ieškot? Gal turi kokį preparačiuką g.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2009 02 02, 20:20)
Mergičkos, ar nebandėt kažko panašaus vaistinėse ieškot? Gal turi kokį preparačiuką  g.gif



Na vaistinej turi tik termometru ivairiu ivairiausiu, bet kazko kas interpretuotu tuos parodymus termometro tai ne, na bent jau pas mus LT
Atsakyti
Sveikos


sudomino ir man sitie daikciukai, nors ovuliacija jauciu, bet netiksliai vien matavimu tempos ir savo interpretacijomis nelabai pasitikiu, todel mastau apie si aparata.
Yra keleta temu, apie temperaturos matuoklius ir seiliu metoda, bet niekas neapjunge ir nepazymejo kuio privalumai didesni. Gal yra isbandziusi abu bigsmile.gif idomu butu isgirst atsiliepimus, mano ciklas svyruoja keleta dienu, bet skaiciau kad sie tempos matuokliai tinka, jei ciklas svyruoja iki 5 dienu g.gif
bioself radau ebay parduoda uz 280 plius siuntimas.
seiliu monitorius parduoda iki 100lt su siuntimu, tai ir nezinau kuri bandyt doh.gif

QUOTE(wingless @ 2009 01 30, 14:45)

Galvoju gal parduot reiktu....  g.gif


jei pardavinesi parasyk man mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ajuka @ 2009 02 05, 16:01)
idomu butu isgirst atsiliepimus, mano ciklas svyruoja keleta dienu, bet skaiciau kad sie tempos matuokliai tinka, jei ciklas svyruoja iki 5 dienu  g.gif
bioself radau ebay parduoda uz 280 plius siuntimas.


dėl ciklo svyravimo, pas mane svyruoja dar daugiau nei 5 dienom, bet jis puikiai tinka. tiesiog iki kol identifikuoja ovuliaciją, rodo daugiau vaisingų dienų.
Atsakyti
Aš kartais galvoju, kad idealiausia būtų abu metodus derint- tuomet su seilių indikatorium aiškiai matytum iki vaisingų, kurios dar "žalios" dienos, o temperatūrinis padėtų tiksliai nustatyt vaisingas.
Nors man pačiai kai teko rinktis, tai temperatūrinis paprasčiau pasirodė- su tais "Arboritos" stikliukais net MB žaist atsisakė, nors jam visai įdomu... schmoll.gif

Panašių termometrų esu Anglijoje Boots'uose mačiusi. Jei gerai atsimenu- apie 100lt kainavo....
Atsakyti
čia turbūt irgi į temą tongue.gif

Renkama NATŪRALAUS ŠEIMOS PLANAVIMO MOKYMŲ grupė Kaune (Vilniaus g. 29, II aukšte).

Jei norite pažinti savo vaisingumą, pastoti ir susilaukti kūdikio ar atidėti nėštumą atraskite NATŪRALŲ ŠEIMOS PLANAVIMĄ - sveiką sutuoktinių gyvenimo būdą, suteikiantį saugumą, abipusį pasitikėjimą, padedantį išssaugoti meilę.

Registracija telefonais: 215176, 207598, 321122 arba e-paštu: seimos.c@kn.lcn.lt
Atsakyti
Mielosios labai klaidingai daug kur pasisakot aoie Bioself naudijimo instrukcija. jeigu skaitot anglu kalba,tai cia visas aiskus aprasymas
http://www.bioself.c...q/faq_a_en.html
Atsakyti
QUOTE(wingless @ 2009 01 30, 14:45)

Galvoju gal parduot reiktu....  g.gif

man man reikia 4u.gif
Atsakyti